Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbara1984

Suchy meczacy kaszel u 4 latki

Polecane posty

Gość barbara1984

witam:)corka ma suchy meczacy kaszel i katarpodaje jej sinecod i clemastinum,teraz zasnela ale caly czas kaszle na snie,macie jakies inne sposoby na zlagodzenie kaszlu??bylam z nia u lekarza ma lekko zaczerwienione gardelko i i ma katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1984
nikt nie ma rady??????.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam a jak
inhalacje z pulmikortu i atrowentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my też inhalacje
w ostrych stanach pulmicort, a tak na co dzień z soli fizjologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam czterolatkę i też męczyłyśmy sie z kaszlem, gardłem i katarem. W tydzień wyleczyłam ją GrinTuss - syrop dla dzieci, hsco sept w sprayu do gardła i Bioaron C czy jakoś tak. Do tego syropu dostałam też takie saszetki do rozpuszczania tej samej firmy. Córa zdrowa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa i oczywiście jak najczęściej oczyszczajcie solą fizjologiczna nosek. na noc pryskałam sprayem na katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaa 303
Zrob badanie na pazozyty. Mocny suchy meczący kaszel + katarek i lekkie zaczerwienienie gardła na pewno nie jest przyczyną przeziębienia. Przyczyna często jest zupełnie inna. Wiem cos o tym. Sama mam 5 letniego syna i kilka tygodni temu przez to z nim przechodziłam. Objawy były takie same. A okazało się ze to robaki- glistnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1984
robilam wczoraj tez inhalacje z pulmicortu(robie je nadal)ale musze powiedziec ze dzis kaszlu jest o wiele mniej niz wczoraj jedynie jest jak sie za duzo wyglupia ale juz po malu sie odrywa i przeksztalca sie w mokry kaszel potworne chorobska niech znikaja i niech zaczyna sie wiosna bo ta zima jest do d...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz kamilo to znaczy
ze u nasz wszyscy maja glistnice :-P bo od tygodnia po kolei chorujemy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaa 303
Jesli wszyscy na raz od tygodnia kaszlą to na pewno glistnica to nie jest. Poczytaj sobie cykl rozwojowy tego robaka to zrozumiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 333333
Polecam syrop GrinTuss dla dzieci syrop na mokry i suchy kaszel. Szczególnie dla wszystkich mam które bojkotują syropy z benzoesanem sodu (większość syropów z aptek ) i leki typu tantum verde zawierające benzydamine która jest defakto szkodliwa dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lecze corke
syropem z cebuli i cukru - zawsze pomaga pod warunkiem ze podasz od razu jak tylko zacznie sie kaszel. U nas na 2 dzien stosowania jest juz mokry kaszel i ladnie odksztusza i zaraz po kaszlu nie ma sladu. Do tego oczywiscie inhalacje z soli fizjologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lecze corke
i jak ma katar to dlatego ma kaszel bo katar jej splywa po gardle i podraznia - zwlaszcza podczas snu gdy lezy. W nocy jak kaszle to idz jej wydmuchac noc i daj troche wody do picia bo napewno ma wysuszone gardlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryndzanna
A spróbuj fenspogalu. Bo ja miałam podobnie w domu i też poratował mnie ten syrop. Jest w każdej aptece bez recepty wiec można spokojnie iść i kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brundzaaa
A spróbuj fenspogalu. Bo ja miałam podobnie w domu i też poratował mnie ten syrop. Jest w każdej aptece bez recepty wiec można spokojnie iść i kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika147
Ja daję zawsze córce Grin Tuss dla dzieci. Sprawdzone, działa i przepisała nam rodzinna lekarka. Córka często ma problemy z gardłem.. Przy okazji fajna opcja z apteką internetową - Prima24, akurat z ich usług korzystam. Wspominam, bo mają świetne promocje i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda L
Nasz Mikołaj kiedyś próbował nabrać nas na taki udawany kaszel, ale ze zdolnościami aktorskimi to u niego jeszcze średnio i szybko się zorientowaliśmy. Nic z tego nie wyszło i już nie próbuje. Kiedy na prawdę coś go bierze to daję mu GrinTuss. Pomaga najszybciej, zawsze zamawiam go razem z innymi witaminami i jakimiś kosmetykami, gdy nam się skończą na aptekaprima24.pl i mam spokój na kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na kaszel i przeziębienie podawałam przeciwzapalny Fosidal i małej naprawdę szybko przechodziło. Czasem stosuję inhalacje z soli fizjologicznej ale wole zapytać lekarza kiedy robić a kiedy nie ma takiej potrzeby. Jeśli kaszel zaczyna niepokoić lepiej iść do lekarza. Czasem kaszel może świadczyć o alergii lub astmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33Tomek
Ja również bardzo polecam Grintussa! Uporczywy kaszel już po 2 dniach stosowania "odrywa się" i można normalnie odkrztusić! Mojej kilkumiesięcznej córce również bardzo dobrze pomógł. Cena zależy od tego gdzie się kupuje. W aptekach ciężko dostać albo ceny mają wysokie. Ja kupuje w necie. W sklepie zielarskim Na Zdrowie mają teraz darmową wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudawiewióra
Gdy kaszle męczy moje dziecko podaje mu Dicotuss Baby na bazie prawoślazu. Próbowałam leczyć go domowymi sposobami ale nic nie pomagało. Ten syrop ma naturalny skład więc wiem że jest bardzo bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takich objawach dla mojego 5 latka podaję pelavo oskrzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, spróbuj jej dać Pelavo oskrzela. Ten syrop dobrze sobie na początku choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka12
ja tak jak Rudawiewióra daje młodemu dicotuss baby. Fajnie działa przy mokrym kaszlu ale i przy suchym świetnie nawilża śluzówkę. Smak ma tez fajny i dziecko mnie nim nie opluwa jak to czasem bywało w przypadku innych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestujcie w inhalator, który jest pomocny przy walce z katarem i kaszlem. W mieszkaniu również musi być świeże powietrze i w miarę chłodno, szczególnie w nocy. Do tego faktycznie, lepiej podać coś przeciwzapalnego, takiego jak fosidal. Pamiętajcie o podawaniu dużej ilości płynów dopicia i kontrolowaniu temperatury. Jeśli nie działa to koniecznie do lekarza. To może być alergia lub astma.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho kompresor pracuje w naszym aparacie Baby Sanity. To jest konstrukcja bardziej dla dzieci, w zestawie jest smoczek dla tych najmłodszych użytkowników, ale czasem z mężem też się tym inhalujemy. Leki można tutaj różne wlewać, najważniejsze żeby były przeznaczone do podawania metodą wziewną. Bardzo mojemu synkowi inhalacja pomogła w powrocie do zdrowia po zapaleniu płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zdecydowanie najlepiej w takich sytuacjach sprawdza się http://levopront.pl// Przeznaczony dla dzieci po 25 miesiącu życia. Skutecznie hamuje kaszel ale jednocześnie nie działa hamująco na układ oddechowy. Do tego duża ilość płynów i z reguły infekcja kończy się po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój od trzech dni jest na fosidalu. Dużym plusem jest to, że kaszel w końcu się zmienił na mokry odrywający się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×