Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość różowypomponik

Suka pitbull, nie toleruje dzieci a spodziewam się własnego dziecka.

Polecane posty

Gość różowypomponik

Witam, jak w temacie opisałam spodziewam się maleństwa. Jestem też właścicielką cudownej suni rasy Pitbull. Piesek jest kochany ale niestety jak tylko ma kontakt z dziećmi odrazu podkurcza ogon, widać że straszliwie się boi dzieci. Z racji tego że rasa należy do agresywnych obawiam się co będzie jak maleństwo zawita do domu, wiadomo że to będzie zawiniątko śpiące w łóżeczku a kontakt z psem będzie miało minimalny. Ale problem będzie nadal. Czy ktoś miał podobny przypadek i jak sobie z tym poradził ? Dodam, że oddanie psa jest dla mnie czymś strasznym i nie potrafię takiej myśli zaakceptować, chcę zrobić wszystko aby nikt nie ucierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz problem....i choć ja kocham psy,ale pitbul to groźna rasa i naprawdę bałabym się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddanie psa to jedyne rozsądne wyjście ale chcesz się bawić odbezpieczonym rewolwerem to się baw tylko potem nie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowypomponik
Boję się i dlatego szukam rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z ciebie za matka będzie skoro nie potrafisz wybrać między dzieckiem a psem? No chyba, że wierzysz w jakieś cudowne szkolenia pieseczków, bo się telewizji naoglądałaś to wtedy jestes idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że choć bedzie ciężko podjąć taką decyzję,ale poszukaj dla niej dobrego domu.A ile suka ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki pies to jest duże ryzyko nigdy nie będziesz mieć pewności co do niego zwłaszcza, że nie lubi dzieci. Możesz pilnowac, separować, uczyć psa ale Wystarczy chwila nieuwagi, pies wyczuje moment. Taka tragedia stała się u nas w poznaniu kilka lat temu. Psy zagryzły dziecko w wózku, które było u swoich dziadków. Wszystko spoko gdy dziadkowie byli w pobliżu jak tylko stracili czujność i na chwile dziadek poszedł po telefon do domu to psy rozszarpały dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego suke... dziecko oddaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mnie zastanawiało jak trzeba być posranym żeby takie psa trzymać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowypomponik
Pies ma niecałe 5 lat. Koszmarna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego jesteś województwa chętnie przyjmę tego psa jak chcesz oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowypomponik
Gościu wyżej. Mieszkamy na Górnym Śląsku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że oddanie psa będzie jedynym wyjściem z sytuacji. To brzmi brutalnie, ale nie chcesz chyba, żeby zagryzł Twoje dziecko. Oddaj ją komuś kto ma odpowiednie podejście do tego typu psów, przeszkoli ją odpowiednio. Nawet 5 letni pies jest w stanie jeszcze się sporo nauczyć. I ty będziesz spokojna i pies z pewnością szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie wezmę psa jestem z północy Polski.... zostaje ci albo oddanie znajomemu albo schronisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wypowiadają się tu wyłącznie osoby nie posiadające zwierząt. Dlaczego nie dasz suni szansy? Może najpierw zapoznaj ją z maleństwem, obserwuj, a dopiero jak jej zachowanie Cię zaniepokoi to ją oddasz. Twoje dziecko będzie miało podobny zapach do Ciebie, więc jest szansa, że je zaakceptuje. Możesz też próbować pozytywnie wzmacniać psa dając smakołyki obok placów zabaw (krzyki dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj psa i poczytaj o historiach rodzicow ktorych dzieci kikludniowe lub tygodniowe zostaly zagryzione bez wyraznego powodu.Nie zastanawiaj sie jak nie chcesz tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowypomponik
DoskonalaZawsze - wiem że to brutalne, niestety :( to by było piękne zakończenie gdyby piesek znalazł inny i kochający dom. Zakończenie wręcz wymarzone. szczerze mówiąc wiem że tak musi się stać, że sunia musi odejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowypomponik
Gośćiu "Chyba wypowiadają się tu wyłącznie osoby nie posiadające zwierząt. Dlaczego nie dasz suni szansy? Może najpierw zapoznaj ją z maleństwem, obserwuj, a dopiero jak jej zachowanie Cię zaniepokoi to ją oddasz. Twoje dziecko będzie miało podobny zapach do Ciebie, więc jest szansa, że je zaakceptuje. Możesz też próbować pozytywnie wzmacniać psa dając smakołyki obok placów zabaw (krzyki dzieci)." To też jest wyjście ale gdy się nie uda to na szybko gdzie ją oddam? Kto ją weźmie z miejsca? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty k*****o oddaj bachora a nie psa wzielas psa i co juz wtedy myslalas a biore go na pare lat a jak pojawi sie bachor to psa oddam jak smiecia? pies tez ma uczucia nie jestes czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jakby ocenił to psi behawiorysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ale dlaczego
pies ma zostać oddany? Przecież jest ogromna szansa, ze dziecko polubi. Moja sunia tez rasy obronnej dzieci tolerowała, ale nie przepadała za nimi. jednak gdy się urodziła córka to ją wręcz pokochała:) Dlaczego chcesz od razu oddawać psa? No nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego z miejsca? Nie masz rodziny, przyjaciół? Zawsze możesz kupić kojec dla psa, zainstalować w drzwiach takie odsuwane kratki. A nie od razu oddać. Nie wierzę w te historiie, że pies nagle zagryzł niemowlę, bez żadnego powodu. Ale skoro się tak poddajesz bez walki to znaczy, że nie kochasz tego psa i może faktycznie lepiej mu będzie u kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes glupia widac ze gowno wiesz o rasie nie umialas psa wychowac to po co bralas ? to nie pudelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ale dlaczego
w ogóle czy jest to pies rasowy czy mieszaniec? czy masz o***te szkolenie? Bo rasowy pies obronny po szkoleniu, zdrowy nie zaatakuje dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasadnicze pytanie : po co bralas takiego psa, wiedząc że możesz mieć dzieci? Jedno jest jasne : nie ma możliwości żebyś miała i psa i dziecko w jednym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Noxelia tobie już dziękujemy :D weź leki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schronisko ja wezmie ,co jest wazniejsze pies czy dziecko ??? Dlaczego jeszcze sie zastanawiasz ? Jestes skrajnie glupia .Prykro mi ale psy tej rasy sa grozne i nie przewidywalne. Oddaj w cholere psa !!! Jak chcesz zeby ci dziecka nie zagryzl. A nie bedziesz sprawdzac czy zaatakuje czy nie. Dwa miechy moze byc dobrze a trzeci tragedia gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ale dlaczego
dlaczego nie może mieć psa i dziecka w domu? Co z wami ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oddaj bachora glupia sukooooo xxx Hej noxi co u ciebie? Masz już tego królika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj bachora pies byl 1 pies sie boi bachora bachor moze ugryzc psa oddaj w p**du bachora jestes nieodpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×