Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petronelka2004

super ubranko do chrztu dla chłopca

Polecane posty

garnitur ? dla takiego malucha ma byc rewelacją :O nie podoba mi sie , nie wygodne i nie praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka2004
To zapakuj swoje dziecko w bet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
ale za tą kasę nowy się już kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoje ochrzciłam juz dawno i ubrałam normalnie w spodnie koszulkę ubrałam tak by później w tym chodziła a nie wywalić 130 zł na coś co założy na raz i jeszce niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ta kase sa nowe ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge pojac co to za moda zeby maleńkie dziecko ubierać w garnitur:O przeciez to jest ohydne , niewygodne wprost okropne :O i dlaczego piszesz ze oprócz gajerów dla niemowlaków są tylko bety.... jest wiele pięknych normalnych ładnych ubranek dla malutkich dzieci:) w gajerach jeszcze sie w życiu nachodzi :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libertyyy8
ladne, ale z kasa przegielas. to jest uzywane i chocby bylo w niewiadomojak dobrym stanie, to juz nie jest nowe. nikt Ci nie da za uzywany ciuch 130zl!!! ja tez sprzedaje ciuszki po mojej corci, ale chce za nie mniej niz polowe, chociaz sa w bardzo dobrym stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
Fajny, podoba mi sie, ale moj juz ochrzczony i byl w podobnym gajerku :) Nie wiem czemu piszcie, ze garniutrki dla niemowlat to taki dramat. Sa one z lekkich materialow, spodnie na gumce, marynareczka jest lekka, zwiewna, podobnie jak sweterek czy plaszczyk, bo cos przeciez te dziecko musi miec zalozone :) Nie rozumiem w czym widzicie problem. Przeciez nie jest to gajerk jaki nosza wasi mezowie :D Dziwnie piszecie :) Ja tam polecam, bo jest to cos eleganckiego i wyjatkowego na te okazje, a nie zwykle spiochy, na ktore mam nota bene alergie :o (oprocz do spania, tu sie sprawdzaja :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co z takiego malucha robic sztywniaka w garniaku ( niewygodnym ) wiem bo bratowa miał dla swoich chłopców i po mszy przebrala bo sie denerwowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllaaa
dokladnie w takim ubranku w sobote chrzcilam mojego smyka,jest wygodne,praktyczne i mozna je wykorzystac jeszcze podczas wielu okazji,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jaki okazje ma dziecko zalozyc garnitur do koscioła :O w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka2004
Nowy komplet razem z butkami kosztuje 190zł, więc myślę że 130 zł za coś co raz było ubrane i jest w stanie idealnym to niedużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie to i drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
Myszka - moze bratowa miala inny. Ja mialam podobny do tego, ktory sprzedaje autorka tematu i naprawde w ogole nie jest sztywny! Wez przejdz sie do sklepu i dotknij sobie te garniturki to sie zdziwisz :) Sa naprawde lekkie, przewiewne i delikante, przez co wcale nie ograniczaja ani ruchow dziecka ani mozliwosci trzymania go przez rodzica. I nie pisze tego, zeby reklamowac produkt autorki :), ale po prostu Myszko nie masz racji co do tego gajerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotykałam i jak dla mnie to badziew niewygodny nie praktyczny za wielkie pieniądze dlatego ja chrzciłam w normalnych ubrankach nie cudowałam z garniturem co do bratowej to jakościowo rewelacja ( podobno, za takie pieniadze miała być ) ale co z tego kasę wydali a chłopca i tak nie odpowiadało i co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
09:03 [zgłoś do usunięcia] mama 9 miesiecznego synka zgadzam się z tobą te garniturki są z tak lekkiego materiału, że aż miłe w dotyku :) i dlaczego chamsko z tymi tekstami jedziecie po autorce, jej dziecko wyglądało bardzo ładnie w tym ubranku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
wole to niz jakies spiochy czy polar :D w tym to sie dopiero nachodzi :D Spiochy moim zdaniem sa okropne, jedynie pajacyki toleruje i tylko na noc a nie na wyjscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinkaa**
to starszy facet też ma nie nosić garniaków tak? bo nie wygodne, cisną, drapią itd. Może do ślubu też niech założy polar ? bo wygodny i przyda się bardziej? autorko fajny bobas i super ubranko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka2004
bez nicka i podszywów bardzo dziękuje za miłe słowa. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że połowa z tych osób wystawiających te niepochlebne komentarze wcale nie szuka ubranka do chrztu. Widać za dużo czasu mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
Myszka zakładaj co chcesz, co sie wtrącasz w to co ktos zakłada? Nie rozumiem takich ludzi co ciagle wsadzają nos w sprawy innych. Mozesz ubrac i bet,. CO MNIE TO OBCHODZI. Autorka chce sprzeadac komus kto takiego szuka, a nie tobie. Nawet nie masz malutkiego dziecka do chrztu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
nie ma za co :) ja wiem jak te ubranka na dziecku wyglądają jak są z dobrej jakości i sama mogę polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllaaa
Jest tysiace innych okazji poza wyjsciem do kosciola gdzie dziecko mozna ladnie ubrac w taki garnitur. 130 zl to faktycznie duzo jak za uzywana rzecz,moi rodzice w sklepie zaplacili 110. Ja sama mam do sprzedania oryginalne ciuchy z Calvin Klein za ktore placilam 120 funtow,ale nie wezme wiecej niz max 10-15 rowniez niezniszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
Myszko - to napisz moze co rozumiesz przez "normalne ubranka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie to i drogie
akurat ten jest brzydki. Jeszcze ta czapka :O Masakra. Sa fajne gajerki dla bobasow ale ten to totalna tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
Zawsze się zlecą ci, co nie potrzebują ale lubią KOMENTOWAĆ. Autorko, bardzo ładnie i elegancko wyglądał twój synek! A co z tego, ze dziecko się przebiera po uroczystości? Co w tym złego. Sama zawsze ubieram dziecko na wyjścia w coś eleganckiego, a nie beznadziejne śpiochy, a w domu przebieram w cos wygodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem na jakich wiele oakzji mozna nałyzc dziecku gajer w rozm 62 ????? :P:P ja grzecznie wyrazam swojhe zdanie, dla mnie taki garnitur dla maleńkiego dziecka jest okropny, nie widzę ty zadnej elegancji tak samo zgadzam sie ze spiochy to nie strój na okazję typu chrzciny ale taki gajer to jest masakra :O niech dziecko będzie dzieckiem a nie jakimś dorosłych sztywniakiem w wieku trzech miesięcy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinkaa**
do tych co jadą po autorce - ubierzcie swojego chłopa w polar i t-shirty na uroczystość w końcu wygodne itd :O nie rozumiem dlaczego dziecko ma być gorsze i nie chodzić w ładnych eleganckich ubraniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka2004
Do brzydkie to i drogie - a jaką ty byś czapkę wymyśliła do takiego ubranka - kapelusz? Zastanów się co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×