Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabryśka

świeże soki tymbarku dla dziecka 1,5 roku?

Polecane posty

Gość jasneże tak....
moje odkąd skończyły rok to piją i nic sie nie dzieje. Chyba,że masz alergika, to ostrożnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuu
ja to bym z tymi tymbarskimi soczkami uwazala na twoim miejscu!!! kup sokowirowke i sama rob soczki na bierzaco ze swiezych.......owocow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? przeciez one sa ze swiezych owocow robione... a tymbark ma dobre produkty:) a co do robienia codziennie swiezych sokow,to niestety,przy dwojce malych dzieci nie mam raczej na to czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuu
tak tak tymbark to bardzo dobreeeeeeeee soki ze swierzych owocow. tylko te soki co pisze ze z koncentratu sa na 100% ok. przypadkiem nie probuj pic jakichs multiwitamin!!!!!!!!!!!!a tym bardziej dzieciom ich dawac!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuu
uwierz mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane mamy porownajcie soczek bobovity po 9 miesiącu i tymbarka, niczym sie nie różnią no moze tylko tym ze w tymbarka jest mniej cukru , a pozatym jest o wiele tańszy . Jak byśmy miały na wszystko patrzeć to nawet nie mogłybyśmy oddychać bo wszystko skażone. A co do wyciskanie swierzych owoców, skąd mamy pewność ze nie są one spryskane. Mamy nie dajmy sie zwariować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko do półtora roku nie piło żadnych gotowych soczków, bo nie lubiło, teraz ze 2 razy w miesiącu kupuję mu mały se słomką Tymbark i wypija od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ci sama robic soki- to naprawde bardzo tanie i najzdrowsze! kup najprostsza sokowirówke, i ja robie dwa trzy razy w tyg sok z dwóch jabłek i marchewki synkowi- koszt jedenego wychodzi ok 1zł... a za taki soczek z tymbarka czy bobovity tez trzeba zapłacic... i to wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze są soki słoneczna tłocznia. Kiedyś z czasopisma się o nich dowiedziałam . Nie mieszkam w Pl dlatego mąż jak jedzie do kraju to kupuje z 8 kartonów i mamy na bardzo długo. Soki te są po pierwszym otwarciu kranika ważne przez 14 dni. Moja córka uwielbia jabłkowo malinowy i te głównie kupujemy, reszta ma lekko nudny, mdławy smak, przynajmniej nam nie podpasowały ale wiadomo przynajmniej że są naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na stronę ten słonecznej tłoczni bo nigdy o tej firmie nie słyszałam i z tego co widać soki te są póki co najlepszej jakości bo inne nawet te które mają owoce świeżo wyciskane to resztę z koncentratów a te są w całości ze świeżych owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz kupiłam ten sok (słoneczna tłocznia) i właśnie jabłkowo malinowy, chyba najdroższy z tych wszystkim rodzajów i faktycznie czuć prawdziwy, pyszny sok a najbardziej spodobał mi się pomysł z kranikiem który się wyciąga w pojemnika (worka) przez otwór w kartonie którym się on znajduje i przyciska się jak w automacie na wodę. Sok jest zawsze świeży, nie musi być trzymany w lodówce ale w temp max 22 stopni i przez dwa tygodnie jest świeży jeżeli kranik jest zalany sokiem. W kartonie jest 5 l więc starcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werewolfff
prawdziwy smak to czuc w sokach 100% robionych nie z zageszczonego soku. i z tego co wiem rabenhorst takie ma. smak w porownaniu z tymi wszystkimi slonecznymi tloczniami to niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 10 miesiecy i już takie pije ale nie za często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×