Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Syn bardziej za tatą.

Polecane posty

Gość gość

Mogę nie istnieć kiedy w domu jest mąż. Nasz roczniak świata poza nim nie widzi. Dzisiaj mały przyszedł do nas o 5 nad ranem z piłką chciał grać oczywiście od razu budził meza. Ja mam problemy żeby go położyć spać, zmienić pampersa. Co robię źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wiekiem to sie zmieni.syn jest zawsze za mamusia a coreczka tatusia.i nie dam sobie wmowic,ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoria u nas kompletnie nie działa. Synek dokładnie w styczniu miał roczek robiliśmy imprezę w bobolandi ( chyba tak się to nazywa) - kompletnie nie chciał iść ze mną miał tatę i nie opuścił go nawet na sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 20 miesiecy i tez tate ubóstwia. Ale bez problemu daje mi sie przebrac czy polozyc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie jest płacz pt:.,,Tata". Kiedy ja kładę go spać to przez pierwsze pół godziny jest płacz ,,tata", a później usypia ze zmęczenia. Przewijać też się nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie, żeby mój syn aż tak faworyzował jednego rodzica. Trzeba starać się o więź z dzieckiem, bliskość. Rozumiem dziecko starsze, które lubi bardziej jednego z rodziców ze względu na to, że np. mają wspólne tematy, ale taki maluszek? Mój syn ma 18mcy i najlepiej się czuje, jak jesteśmy oboje, do zabawy też nas oboje zawsze ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn od jakieś 2 miesięcy jedyną zabawę jaką uznaje to granie w piłkę. Ma multum zabawek, a jedyne co go uszczęśliwia to piłka i tata, który gra z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
gdyby mama grała to byłby za mamusia ,to normalne, przyjdzie i etap gniecenia ciasta na placki,wtedy tata będzie be a mama tofana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gram z nim, ale ja nie umiem wygupiac się z piłką, wiec jestem mało atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu to takie wazne? powinno ci zalezec zeby maz wolal vardziej ciebie od dziecka i na tym sie skup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 10.25. Oczywiście pisze za siebie, bo nie wiem jak jest u autorki tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i prawidlowo! i na tym sie skup a nie na dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To minie z czasem. Chociaz nie wierze w te teorie, ze corka jest za tatą, a syn za mamą, stereotypowe myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to szybkosie "znudzil" mama, kolo roczku juz.. ? A pracuhesz czy jestes w domu z dzieckiem? Moj ma obecnie 1,5 roku i ciagle jest "mama mama". Ale gdy jestesmy poza domem (spacer, w gosciach) to lgnie do taty bardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje. On nigdy nie był jakoś specjalnie za mną. U męża zawsze szybciej zasypial, lepiej się bawili ze sobą. Pierwsze słowo jakie wypowiedział to było tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż też rozpieszcza naszą córeczkę ale i tak raczej bardziej do mnie lgnie, bo jednak to ja spędzam najwięcej czasu z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się jeszcze zmieni z 5 razy, moja droga !! mam syna, ma 9 lat. wiem, co piszę. też nie raz nie dwa rozpaczałam, że syn mnie "olewa". a potem "olewał" tatę ... takie etapy rozwoju dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×