Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Synek wypił łyk SIDOLUXU

Polecane posty

Gość gość

Wyszlam na sekundę z łazienki :( ma 2 latka, pokazuje że wypił, dałam mu popić dużą ilością wody. Nie jestem pewna czy coś wypił. jechac do szpitala? COś robić?? Zachowuje się normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o płyn do podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam mój raz wypił łyk mleczka cif i łyk ajaxu do podłogi nic mu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz na opakowaniu? Że nadaje się do pojenia małych dzieci?! Jesli nie to lekarz i płukanie żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie?? Bo ja aż cał się trzęsę z nerwów. Opakowanie było wyrzucone do śmieci, była tam resztka, ale mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli wypil tylko maly lyk to nic mu nie bedzie, najwyzej sra/ki dostanie, dawaj mu duzo wody do picia, gorzej jak wypil tego wiecej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam. Jak wiesz ze nie więcej to spokojnie. Plyn do podłogi to nie domestos. Obserwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, na pewno nie było więcej bo wyrzuciłam do śmieci, więc mogła być końcówka na dnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy byście jechały od razu do szpitala czy obserwowały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie panikuj, ale zachowaj czujnosc i jak tylko zobaczysz, ze cos jest nie tak wtedy jedz na pogotowie. To na sodzie jest robione wiec naprawde nic nie powinno sie stac. Mozesz dla swietego spokoju zadzwonic na infolinie do nich i zapytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Infolinia Masz pytanie? - zadzwoń 801 618 681 Sidolux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym obserwowała. Tez się tak przestraszyłam jak moje dziecko napiło się napoju energetycznego i nawet nie wiedziałam dokladnie ile bo nie przyszlo mi do glowy ze da rade odkręcić butelkę. Zachowywał się normalnie wiec nie jechałam do lekarza. Mysle ze nic nie będzie jesli wypił tego malo to nic się raczej nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonilam, na szczęście nie ma w tym nic żrącego ,trochę detergentów, ale jestem przerażona, że wystarczyła tak mała chwila nieuwagi.. CHyba szafkę z domestosami muszę wynieść w jakieś inne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zadzwonila na 999 i sie upewnila . Na mojevo kiedys wylalo sie troche pkynu do plukania to dzwonilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczorajznana mi 10 miesieczna dziewczynka polknela bateryjke z zabaski i jest teraz w szpitalu na szczescie bateryjke dzis wydalila i obeszlo sie bez wiejszych cierpien. Chwila mieuwagi i tragedia gotiwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ja byłam mała, napilam się denaturatu, który mama miała do mycia okien. Podobno był juŻ trochę zwietrzaly, nic mi nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej bym detergenty zawiesila w niedostepnym miejscu, ja mam w szafkach nad pralka, sama ledwo siegam :) a to po tym jak moje 9 mczne dziecko zjadlo takie rzeczy jak: kawalek gabki, sreberko od jajka niespodzianki, lakier ze stolika i kawalek styropianu :) takiego mam "zarloka" w domu. NIgdy nic mu nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi kiedys brat dal sie napic ropy, powiedzial ze to cocacola :/ ale tez mi nic nie bylo :) a wypilam tego spory lyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami kończy się dobrze, ale czasami może być tak, że jednak cś będzie nie w porządku, bo dziecko wypije coś gorszego, Dziś przeraziłam się okropnie - synek też ogólnie zjada wszystko co się nawinie, pilnuję tego, ale dziś to była dosłownie chwilka nieuwagi. Mała chwilka. Zaraz kładę go spać, a sama zabieram się za porządku i wyniszę z łązienkowej szafy wszystkie "domestosy" - to chyba była nauczka , żeby w końcu to zrobić, bo może stać się tragedia i nigdy bym sobiue nie wybaczyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko kiedyś wypiło płyn do prania, zaraz potem zwymiotowało, ale pojechałam z nim do szpitala, wcześniej dzwoniłam na 999 i tak mi poradzili, jednocześnie mówiąc zeby absolutnie nie dawać nic do picia, żadnej wody, nic... Płukania żołądka też nie robią w takim przypadku. Zrobili badania między innymi sprawdzajace czy nie uszkodzona została wątroba, podali w kroplówkach jakieś płyny zobojętniające działanie wypitego srodka i puscili do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn gdy miał niecały rok to zjadł liścia z drzewka szczęścia, a niedawno psiknal sobie płynem do szyb do otwartej buzi i wypadło mu na wewnętrznej części policzka trzy male dziurki. Lekarz go obejrzał i kazał tylko podawać tamtum verde, bo nie widział innych podrażnień poza tymi na policzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"psiknał sobie płyne do szyb do buzi" serio po użyciu nie możecie tego odłożyć gdzies wyżej?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sidolux jest pyszny na to wygląda :D Swoją drogą jak można nie wypłukać resztek z butelek! Ja zawsze kilkukrotnie wlewam i wylewam wodę do butelki a to co w niej (rozcienczony detergent) jest to na powierzchnię czyszczona. Czy to szampon czy mr muscle do podlogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier z nk
Dnia 30.11.2015 o 13:16, Gość gość napisał:

Wyszlam na sekundę z łazienki 😞 ma 2 latka, pokazuje że wypił, dałam mu popić dużą ilością wody. Nie jestem pewna czy coś wypił. jechac do szpitala? COś robić?? Zachowuje się normalnie...

DAJ MU W RYJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla pewnosci napisz na forum dla madek na facebooku. 

 

selekcja naturalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×