Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Syrop wykrztusny na początku choroby

Polecane posty

Gość gość

W poniedziałek byłam z córką u lekarza stwierdził ostre zapalenie ucha u gardła . Córka miała raczej suchy kaszel dlatego też robiłam jej inhalacje z berodualu aby zalagodzic kaszel. Lekarz przepisal antybiotyk o syrop wykrztusny ambroksol. Podaje go córce zgodnie z zaleceniem ale mimo wszystko obawiam sie iż córka bardziej sie po nim meczy i bardziej ten syrop pogrążona gardło. W trakcie kaszlu nie słychać aby cos sie jej odrywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
polecam hederasal albo pulneo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby lekarz wie co robi ale martwię się czy nie dokladalam corce oliwy do ognia tym syropem . I bez niego kaszle... W ogóle wygląda jakby sie jej pogarszalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko grin tuss z wielkiej choroby, z kaszlu charczącego ją wyleczyłam tylko tym, to sto procent ziołowe około 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jest suchy to nie mozna dawac wykrztusnego, nie dawaj jej, daj jakis inny który załagodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest taki typowo suchy bo katar jej splywa po gardle ale nie jest też na tyle mokry aby było słuchać cherlanie i odrywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to na suchy kaszel nic nie dawaj? Oczywiscie że dawaj, jak ma nic nie dawać co wy gadacie , daj ten ziołowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miała aż takie charczenie że zaczęła się w nocy dusić i pojechałam z nią na ostry dyżur zrobili jej badania nie miała nic we krwi, nie było to zapalenie płuc a zwykły mocny wirus. W szpitalu nic mi nie dali, dopiero po kilku dniach w aptece babka mi powiedziała o tym grintusie i przeszło po dniu czy dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama piszesz, że jest lekko mokry, ale się nie odrywa wydzielina. To syrop może spowodować oderwanie. Inaczej, jeśli wydzielina jest, a podasz przeciwkaszlowy, to możesz zaszkodzić. To lekarz widział, co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neosine hederasal syrop prawoslazowy ja takie podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy u drugiego lekarza bo kaszel się nasilil do tego stopnia ze córka miała odruch wymiotny. Kazał odstawić ambroksol i zalecił prospan. Zobaczymy czy będzie poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaRenata
Odnawiam temat, mam podobny problem. Całą noc moja mała dusiła się. Kaszel utrzymuje jej się już od tygodnia. Podawałam jej syrop wykrztuśny. Nie wiem już co robić, jak poradziłyście sobie z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inhalacja z soli fozjologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicusDCL
Dzień dobry, na pewno nie powinna Pani bagatelizować problemu, szczególnie, jeśli z biegiem czasu nie zauważa Pani u córki poprawy. Polecamy skonsultować się z lekarzem, ponieważ przyczyny kaszlu mogą być różne. Laryngolog przeprowadzi wywiad, zleci badania diagnostyczne i dobierze odpowiednią metodę leczenia. Kontakt oraz więcej informacji znajdzie Pani na naszej stronie internetowej www.medicusdcl.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×