Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kachna86

Szanse na ciążę

Polecane posty

Witajcie! Oto moja krótka historia. Od zawsze miałam cykle 28-dniowe. Po urodzeniu dziecka (co nastąpiło blisko 3 lata temu) cykle uległy skróceniu. Ok 7 miesięcy temu miałam sporo stresów i generalnie wszystko mi się rozregulowało. Jednak 4 ostatnie cykle miałam już ustabilizowane (25-26 dni). Ostatni okres rozpoczął mi się 20 sierpnia. Trwał 7 dni. 27 sierpnia (a właściwie to już 28 sierpnia, bo było gruubo po północy hehe) współżyłam z mężem i wielkie było nasze zdziwienie gdy okazało się że gumka postanowiła pęknąć. Wszystko pozostało we mnie i tak się zastanawiam jakie są szanse na to że nasza rodzinka się powiększy. Z tego co czytałam szanse są. Nie wiem jak wytrzymam ten czas oczekiwania na kolejną @... Chyba mnie ciekawość zeźre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Jestem w identycznej sytuacji i też bardzo mnie zastanawia co z tego wyniknie Dodatkowo około 6 dni po przytulanku zaczęło mnie pobolewać podbrzusze i mam takie jakby tkliwe piersi i teraz sama nie wiem czy trochę sobie wkręcam czy może jednak będzie niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse są spore, ja zaszłam w ostatnim dniu miesiączki...zdziwiłam się gdy ujrzałam 2 kreski...plemnik wytrzymał ,aż tyle dni do dni płodnych :) szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co rozmyslac. Ja za kazdym razem myslalam a moze w koncu sie udalo, a moze teraz i nic nie bylo :-( az w koncu sobie odpuscilismy i bach! Zaszlam w ciaze, po dwoch latach stresu i myslenia a moze to teraz. Wiem sama po sobie ze dziecko przyjdzie wtedy kiedy bedzie chcialo, samo wyczuje odpowiedni dla siebie moment :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Ja się zastanawiam czy to ciąża głównie z powodu tego ciągłego bólu podbrzusza bo się boję że może coś niepokojącego się tam dzieje bo na test chyba jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku ciąży ok10dni po spóźnionym okresie tak mnie ciągle ciągło w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanse zawsze sa :-) my wspolzylismy w plodne i nieplodne. A z tego co wiem to zaszlam w ciaze w dzien nieplodny. Wiec to zbieg okolicznosci. Z czego oczywiscie bardzo sie cieszymy. Mam niestety komplikacje ale jestem dobrego zdania ze wszystko bedzie ok. A chcialabys dzidzie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moga byc urojone mysli, ja po kazdym wspolzyciu myslalam ze jestem w ciazy. Piersi bolaly, bol jajnikow. Ale niestety to nie bylo to. Az pewnego pieknego razu wkoncu byly (II) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcemy z mężem drugiego dziecka. Powoli zaczęliśmy się zastanawiać nad dalszym powiększaniem rodziny. Ta nasza "wpadka" pewnie tylko nieznacznie przyspieszyłaby decyzję. Gdyby okazało się że jestem w ciąży cieszyłabym się, mimo że byłoby to jednak niespodziewane :) Zastanawiam się tylko na ile to realne, bo moja babska ciekawość nie daje mi spokoju i jakoś myśli nie mogą uciec w inną stronę:) Zawsze myślałam - okazuje się chyba że niesłusznie - że w tak krótkim czasie po okresie nie można zajść w ciążę. Teraz po podszkoleniu się spowodowanym naszą "przygodą" chyba muszę przyjąć że żyłam w błędzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowa para, która współżyje w okresie okołoowulacyjnym ma 25% szans na zajście w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Ja nie wytrzymałam i wczoraj zrobiłam test ale był negatywny było to wieczorem a okres mam dostać dopiero 7 więc chyba za wcześnie Ale wieczorem strasznie bolało mnie podbrzusze i jajnik więc spróbuje się umówić do lekarza bo być może to całkiem coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajnik i podbrzusze moga Cie bolec z powodu zblizajacej sie miesiaczki :-) Kachna86 zostalo tylko czekac i prowadzic normalne zycie. Czas pokaze co bedzie :-) zycze powodzenia. U mnie juz mija tydzien lezenia w lozku. Jeszcze zostal tydzien. Niestety olazalo sie ze ciaza zagrozona, ale nie moge sie przejmowac bedzie wszystko dobrze, prawda dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość88 chyba faktycznie za wcześnie na test. Jeśli Twój stan bardzo Cię niepokoi to pewnie, zgłoś się do lekarza. To na pewno nie zaszkodzi. llaa pewnie że będzie dobrze! Musi! Grunt to pozytywne nastawienie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marestar
Czesc dziewczyny . szukam odpowiedzi na moje pytanie bo nigdzie konkretnej odpowiedzi nie moge znalezc a sama nie wiem co mam myslec . a wiec miesiaczkowalam regularnie co 28 dni nagle moj cykl skrocil sie o 5 dni a sam okres trwal okolo 3 dni a pozniej zwykle plamienie zdziwilo mnie to bo zdazylo sie tak pierwszy raz . miesiaczke mialam 1.08. A kolejna 24.08 dodam ze wspolzylam 10.08 . czuje sie bardzo dziwne ciagle boli mnie glowa tkliwe piersi i coraz czesciej mi nie dobrze .ciazy oczywiście nie wykluczam ale test robiony wczoraj wyszedl negatywnie . Niestety nie mam kiedy wybrać sie do lekarza bo wyjezdzam . moze ktoras z was miala cos podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marestar a może spróbuj wykonać badanie krwi na b-hcg, wtedy będziesz miała jasność czy to ciąża. U mnie wyniki można otrzymać tego samego dnia więc może i Tobie udałoby się zorganizować takie badanie "na szybko". Bo ja objawy miałam identyczne przy pierwszej ciąży:) No, może poza tym plamieniem. Ale tą przypadłość znam z relacji mojej przyjaciółki, która będąc w bardzo wczesnej ciąży również plamiła, tak w okolicach krwawienia miesiaczkowego. W pierwszej chwili myślała że to miesiączka lecz zastanawiało ją to że była całkiem "inna" - krótka, trochę przesunięta w czasie i bezbolesna (normalnie podczas okresu skręcało ją z bólu). Ja bym na Twoim miejscu zrobiła sobie beta hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marestar
Bardzo dziekuje za odpowiedz moze test wykonany byl zbyt szybko . tylko ze ta 'miesiaczke' przechodzilam z bolem ale byla mega krotka a dalsze objawy nie daja spokoju. Sprobuje zrobic to badanie moze to wyjasni sprawe. Jeszcze raz dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm od wczoraj zaczęłam się czuć tak jakbym lada moment miała dostać okres. Dziwne to. Za wcześnie przecież chyba na jakiekolwiek objawy. Dużo za wcześnie też na okres. Czyje dziwny tępy ucisk (nie mogę chyba tego nazwać bólem) w krzyżu. Wczoraj myślałam że po nocy mi minie. Ale od rana to samo. Poza godzinami bezpośrednio poprzedzającymi okres nigdy podczas cyklu nie miałam takich dolegliwości. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy powinnas dostac okres? Za duzo myslisz o tym i temu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×