Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SZCZEPIONKA DTP!!!

Polecane posty

Gość gość

hej czy ktoras z was miala taki przypadek ze po szczepionce dtp dziecko zaczelo inaczej sie zachowywac? ja dopiero teraz skojarzylam o co chodzi. moja cora ma skonczone 4,5 msc i zaczely sie cyrki. po pierwzej dawce dtp gdzies tak po tygodniu zaczely sie cyrki ze spaniem - przestala spac po 3 h, spala 1,5h dziennie i to wszystko, a teraz po drugiej dawce przestala gaworzyc tak jak wczesniej i zaczela sie budzic z placzem w nocy ;/ przerazilam sie jak zobaczylam ze dtp ma 5 dawek! czy moge juz nie podawac dziecku kolejnych? czy jak juz zaczelam to koniecznie musze podac reszte?? Pomocy bo nie wiem co robic z tym;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalam tylko dziwnym trafem wszystko dzieje sie po szczepionkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo moze nakladaja sie ze skokami rozwojowymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też to wygląda na skoki rozwojowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co dac spokoj szczepionce? skoki ? ten internet to zabojstwo raz czlowiek przeczyta i tysiac powodow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie mądra mama która widzi ze to szczepionka a nie żadne skoki rozwojowe które są wymysłem lekarzy żeby"zatrzeć"prawdziwe działanie szczepionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, że te "skoki rozwojowe" to przykrywka dla niepożądanego działania szczepionek! Ale ludzie ślepo wierzą lekarzom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy, spokojnie. ja syna nie szczepiłam na nic, od urodzenia. skoki rozwojowe zaliczył książkowo. ;) ale fajnie, że próbujesz dociec przyczyny zmiany zachowania swojego dziecka, autorko. Jest możliwość odtrucia-zawsze mówię w szkole rodzenia, chcesz szczepić-szczep, ale nigdy skojarzonymi, o to zbyt wiele dla małego organizmu. Rozłóż na kilka rzutów i w czasie również. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze jak rozłożysz szczepionkę na kilka wkłuć to z kazda szczepionką dziecko otrzymuje triomersal.I tak np.3 wkłucia to 3 potężne dawki triomersalu (pochodna rtęci) dla tak małego organizmu.A jak dasz skojarzoną np.3w1 to masz tylko jedną dawkę triomersalu.My rodzice szczepiący też wiemy ze te szczepionki to syf-ale ryzykujemy bo jest "nagonka".W takim kraju żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My rodzice szczepiący też wiemy ze te szczepionki to syf-ale ryzykujemy bo jest "nagonka". Xx Serio? a ja jestem dorosła i podjęłam decyzję o szczepieniach z przekonania a nie dlatego, że jest jakaś domniemana nagonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracajac do pytania. moge przerwac dalsze szczepienie po podaniu dwóch dawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej.Ja właśnie przerwalam.Corka byla szczepiona w szpitalu tuz po urodzeniu a potem pierwsza dawka Pentaxim i przerwalam gdy przeczytałam prace naukową pani profesor dr Majewskiej na temat szczepionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglabym prosić o link do tej pracy? Chetnie przeczytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://mar****.wordpress.com/2009/10/30/list-prof-marii-doroty-majewskiej-w-sprawie-szczepionek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie jestem po rozmowie z osoba która wykonuje szczepienia w jednej z dobrych przychodni i powiedziala ze ta szczepionka u niej w ogole jest zakazana, pediatra nie pozwala jej szczepic. w krakowie zostala ponoc wycofana ze wzgledu na powikłania typu zapalenia pluc . Jednym slowem jak kto uwaza, ale ja osobiscie przerywam szczepienie, mmr w przyszlosci tez nie zaszczepie a kolejnych dzieci nawet nie bede zaczynac szczepic na dtp i mmr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie znowu wy?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktos moze czy to wróci do normy? Takie uwstecznienie to raczej skok rozwojowy nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz będzie, ze powoduje autyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że powoduje autyzm. Podobnie jak szczepionka mmr, pomidory koktajlowe i mydło Palmolive. A, i picie z zielonych kubków też szkodzi na głowę. Najbardziej w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autyzm nie autyzm, skład ma "ciekawy", zaraz to wy powiecie że bylyscie szczepione i jest ok ;) nie taka iloscia, nie na wszystkie sraczki swiata i nie przypominam soie, aby chorowanie na nowotwory przez dzieciaczki bylo nagminne. a jak ktos mial alergię to był wyjątkiem. kojarz FAKTY. ps. autorko, możesz przerwać, ja tak zrobiłam, szkoda, że nie prędzej ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz mieć same zielone kubki w domu :( wymień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerwe na pewno bo boje sie jaka bedzie reakcja po kolejnej dawce. No ale niektórzy na tym forum nie maja pojecia o czym sie rozmawia. Ja tez dopoki to nie wystapilo dziwilam sie tym ktorzy nie szczepia ale w tym momencie sie nie dziwie i sama sie nad reszta poważnie zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczepionych nie zreformujesz zadnymi argumentami. Szczepionki nie sa obojetne dla organizmu. Mozna by ksiazke o tym napisac. Najlepszy dowod to badania np niemieckie austriackie ktore pokazuja ze dzieci szczepione czesciej choruja od nieszczepionych na choroby przewlekle np cukrzyce, adhd, Crohn, alergie czy choroby autoimmunologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że nie są obojętne. Nie mają prawa być obojętne dla organizmu skoro na ten organizm działają! proste :) przerwać możesz tylko po co? Jest tyle innych wyjaśnien dlaczego dziecku coś dolega a Wy zamiast dociec przyczyny to idziecie na łatwiznę i zwalacie WSZYSTKO na szczepionki. Bo to takie modne :) żałosne jesteście. Pokolenie pudelka.pl Mnie bardziej przekonuje opinia środowiska medycznego, z którego sama się wywodzę, niż bełkot forumowych mamusiek, z których wszyscy w koło mają ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe ja tez sie wywodze ze srodowiska medycznego. W tematyce szczepien jestem od dwoch lat czytam badania naukowe, dane epidemiologiczne, prace wielu specjalistow, ksiazki tematyczne. Ja od razu wiem ze jesli ktos mowi ze przeciwnik szczepien to ktos niedoinformowany idacy za moda to na bank taka osoba nie ma obiektywnej wiedzy i pojecia na temat szczepien i chorob zakaznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, dzien szczepionki dziecko gaworzy a dzien po juz przestalo no tp.na pewno nie wina szczepienia tylko na pewno skok rozwojowy. Jaki kur* skok jak sie uwstecznilo zamiast rozwijac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się nie znam, może to po szczepionce. Ale jeśli chodzi o skok to właśnie cała specyfika polega na tym, że rozwój poprzedzony jest regresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×