Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SZCZERZE NAPISZCIE czy znacie kobiete która nawet bez makijazu wygląda pięknie??

Polecane posty

Gość gość

Bo mam kuzynkę, która mieszka w Niemczech (jej rodzice wyjechali tam kiedy była dzieckiem)...Jest PRZEPIĘKNA, a widziałam ją bez makijazu, w kucyku, chorą, itd... Więc mogę z czystym sercem powiedzieć PIEKNOŚĆ. Co ciekawe ciocia i wujek nie sa jacyś super... Ale ona??? Cera jak marzenie, wielgaśne oczy, pełne usta, bardzo białe i równe zęby...Figura to już w ogóle miazga, ale też ćwiczy tenisa. Ciocia opowiadała, że jak były walentynko to było u nich chyba 20 kurierów z kwiatkami. Czasem aż mi przykro tego słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, znam kilka takich piękności. Nie zazdroszczę, nie podziwiam. Ale miło się na nie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie znam, ale wiem że są. Widziałam takie dziewczyny na żywo, szczęściary...Myślę że Polek takich jest mało. Trzeba mieć naprawdę zayebistą cerę, a mało kto jest w stanie się taką pochwalić jeśli się nie wspomoże specjalnym podkładem czy pudrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam taką kobietę, od 12 lat jest moją żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, znam. A najlepsze sa podobno miny facetow rano: "ojej, ty tak samo wyglasz jak wczoraj". Malo jest kobiet, ktore moga chodzc bez makijażu i wyglądać identycznie o kazdej porze dnia i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:59 faceci są mało obiektywni :P mój mąz zawsze mi mówi że niepotrzebnie ładuję podkład na buzię skoro mam ładną i nie potrzeba się upiększać. Chyba na oczy nie widzi...wyraźnie widzę przecież że ładniej mi w podkładzie niż bez. Nie znacie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci połowy rzeczy nie dojrzą. Mój zawsze twierdzi, ze nie mam cellulitu, a mam. Co prawda raczej niewielki, ale jednak nie trzeba mikroskopu, aby go dojrzeć. Znam taka kobietę. Może nie ma idealnie gładkiej cery, ale jej cera ma piękny, oliwkowy kolor, do tego długie gęste czarne włosy i ciemnozielone oczy. Jedyne co mi sie u niej nie podoba to wzrost, bo nie podobają mi się niskie osoby, ale to już kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiszpanki, argentyński, latynoski. ciemna karnacja nie musi się malować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele takich kobiet. To sa przeważnie te z piekna cera i wyrazna oprawa oczu typu dlugie widoczne rzesy. A ze znanych osob to chyba Weronika Ksiazkiewicz. Przepiekna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmiechnelam się jak zobaczylam wpis wyzej ,że weronika ksiązkiewicz jest przepiękna:) tez tak uważalam bo wmakijazu jest boska..zawsze mi sie podobala,ale mialam okazje zobraczyc weronike z bardzo bliska bo pracuje w hotelu na recepcji.weronika brala ode mnie klucze do pokoju i dobrze sie jej przyjrzałam:) byla bez makijażu -miala tylko podkład na twarzy chyba. w zyciu nie poznalabym gdybym nie zobaczyla wczesniej nazwiska i koledzy nie powiedzieli mi ze to ta slynna aktorka. na żywo i bez makijazu weronika wygląda gorzej niz ja..mowie serio..pozbylam sie kompleksów:)ma malusienkie wąskie oczka jak szparki i jakąs dziwną szczekę męską..wygląda bardzo nijako..to makijaz dodaje jej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy znam bo bez makeupu rzadko widuje kogos ;) znam 2 ktore sa przepiękne, ale w makeupie, mysle ze jest duza szansa ze bez makeupu tez takie sa Ale sa tez naprawdę bardzo ladne. Zgodnie z rozkladem normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książkiewicz jest piękna? Ma skośne, wredne oczka, kojarzące się z taką wredną koorefką...zawsze mam takie wrażenie jak na nią patrzę. Chyba te oczka zwiastują wredny charakter. a może się mylę. Ale koło pięknej to ona nawet nie stała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechce wyjsc na jakąś zadufaną w sobie ale ja sie za taką uważam, a mój mąż to potwierdza. Ale mam ciemną cere, brazowe włosy i oczy i to pewnie też ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno ja,ale mu nie wierzę ,zakochany facet ma zaćmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu ....jest paskudna bez makijazu..masakra to mało powiedziane . wygląda jak ta wariatka z Sosnowca co Madzię zabiła. w dodatku sucha (chuda) i ma chłopiącą figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam kobiety, która bez makijażu wyglądałaby przepięknie. Znam jedną taką, która wygląda dobrze, ale nie przepięknie. Za,ś co do celebrytek i ich fotek "bez makijażu" na insta czy fb - wolne żarty jak są na tych zdjęciach bez makijażu lub korekty w photo shopie. Poza tym część ma makijaż permanentny, sztuczne rzęsy itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość mężów będzie mówić tak o swoich żonach. Mój też mi mówi, że rano wyglądam pięknie. kiedy wstaję potargana, z ledwo widocznymi rzęsami i nierówną cerą. Oczywiście wieczorem po całym dniu harówki, spocona, zmęczona i z rozmazanym makijażem też mi mówi, że jestem śliczna. A najlepiej na golasa, z blizną po cc i fałdką nad nią, cellulitem na udach i rozstępami jestem dla niego najpiękniejszym milfem na świecie. To wszystko jego słowa. Nie wiem, czy najpierw go wysłać do okulisty czy do psychiatry, bo prawda niestety jest inna niż on ją postrzega. Ale co tam, nie będę go przecież z błędu wyprowadzać. Chciałam tylko napisać, że akurat zdaniem męża to się nie ma co sugerować w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taka jestem. Po ciąży cera mi się poprawiła, ma ciemne oczy i ładne usta. Malowałam się przed ciążą teraz nie mam czasu i ochoty wolę czas poświęcić dziecku. Dodam że synek jest do mnie podobny. Kiedyś nie jedno serce złamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie tą aktorkę z "dirty dancing" ona w filmie wyglądała super, tak młodo i świeżo bez makijażu a jak się umalowała na ten występ to już dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:02 taaaaaaa... W necie to każda może napisać, że jest piękna. Tu same takie. A na mieście same pasztety, jakoś tych pięknych nawet bez makijażu nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam.wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój mi powiedział ostatnio, wez idz do kosmetyczki z ta twarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,10 zazdrościsz? Mam ci fotkę wysłać? Może lepiej nie bo w kompleksy popadniesz bidulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:56 Milo sie na nie patrzy? Ja bym je kwasem oblała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi mój mąż ,przed każdym wyjściem z domu mówi : to idź , zrób się . Kocham go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się wiele aktorek podoba b bez makijażu, albo z b słabym, szczególnie Scarlet Johansson, wolałam ja we filmie Dziewczyna z perła niż we Wyspie, gdzie jej nawet nie poznałam... Ogólnie mocny makijaż może nawet zmieniac rysy twarzy, ze ktoś staja się nie do poznania... Podobała mi się aktorka co grała główną rolę we filmie Szkoła uczuc w b lekkim makijażu, jest ona tez wokalistką, i jak widziałam ja w teledyskach strasznie zrobiona to nie miała nic z tej pięknej swieżosci, jedynie wygląd a"la dziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w makijażu jak i bez jestem taka chyba nijaka zwykła... chodź dzieci na mój widok nie płaczą a ludzie za Wisły nie chwytają jak mnie widzą to jednak nie uważam się za ładna a może to jakiś kompleks cholera wie ale lubię popatrzyć na piękne kobiety jak są śliczne z twarzy i z figury zazdroszczę im szczerze ale żadnej z powodu jej urody że bym nie życzyła ... sa piękne ale uroda ma to do siebie że razem z młodością ale niestety przemija....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×