Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario

szczęscie

Polecane posty

Jestem bardzo szczęśliwa, że po tylku miesiącach starania wreszcie będę mamą. Mimo strachu przed nieznanym (czy sobie poradzę, jak zniosę poród) nie mogę doczekać się juz mojego Aniołeczka. Jeszcze tylko 3 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczere gratulacje! Sama będziesz zaskoczona jak świetnie sobie ze wszystkim dasz radę! Trzymam kciuki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się czuję? Co raz bardziej odczuwam skutki bycia w zaawansowanej ciąży:) Najbardziej dokucza mi ból pleców i skurcze nóg, ale nie zamieniłabym tego stanu na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej cieszyły kopniaczki mojego maleństwa. Po porodzie trochę mi tego brakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE:) no ja im bliżej porodu tymbardziej sie obawiam wszystkiego co związane z bycia mamusią:) ale nie ukrywam też jestem najszczęśliwszą istotą chodzącą na ziemi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!! 🌻 Zobaczysz,te 3 miesiące przelecą.....i zanim się obejrzysz już będziesz trzymać maleństwo w ramionach!Wiesz już czy to będzie synek czy córeczka? Przed tobą jeszcze same przyjemności-kupowanie łóżeczka,wózka,ubranek....Ciesz się każdą chwilą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dziewczynka:) mam jeszcze pytanko jeśli okaże się że nie będę mogła karmić piersią (jest to b. prawdopodobne, ale nie chcę wdawać się w szczegóły)to co podawać maluszkowi już od pierwszych chwil? jakie mieszanki i co so picia? sama mam cos wybrać czy to lekarz coś zaleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was mogłaby powiedziec coś jeszcze onoścnie sztucznego karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mowie Ci bedziesz
coraz szczesliwsza! Moje dzieci dorosly a ja sie z nich ciesze coraz bardziej kazdego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×