Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

embee37

szkola rodzenia Poznan

Polecane posty

Witam serdecznie, Szkola Mama Tata i Ja. Chcialabym sie podzielic doswiadczeniem i jednoczesnie ostrzec wszystkich, ktorzy poszukuja dobrej szkoly rodzenia. Jestesmy w 16 tyg ciazy i razem z mezem przeczytalismy o wspanialej szkole pt. Mama, Tata i Ja. Spodobalo nam sie ze jest tam nieco inne podejscie do sprawy niz na tzw. standardowych kursach (spotkania z seksuologiem i psychologiem). Zapisalismy sie do tej szkoly. Maz pobral urlopy na srody (kiedy to mialy sie odbywac zajecia). Przygotowalismy sie do pojscia na kurs. Podczas zapisow zostalismy poinformowani, ze na tydzien przed 1 spotkaniem dostaniemy maila z instrukcja jak sie przygotowac na spotkanie. Na 3 dni przed terminem maila - ani widu ani slychu. Maz zadzwonil. Otrzymal informacje, ze Pani, ktora sie tym zajmuje jest poza Poznaniem i ze wysle maila jak wroci - dzis lub jutro. Zapytalismy: co waznego tam bedzie. Odpowiedz: wymagania dotyczace stroju, itd. Pomyslalam, ze nie mam zadnego stroju, wiec musialabym szybko cos kupic. Poniewaz poniedzialek i wtorek mam zajety - zostaje jedynie jakies popoludnie na latanie po sklepach. Ale widocznie to szkoly rodzenia Mama Tata i Ja nie interesuje. Poprosilismy Pania, zeby postarala sie wyslac tego mailajeszcze dzis - i ona sie zgodzila wyslac go do godz. 19. Przy calej rozmowie Pani nie dawala nam dojsc do slowa, byla bezczelna, przerywala w pol slowa a gdy poprosilismy, by sie uspokoila, to zaczela byc jeszcze bardziej agresywna. Ledwo, ledwo nam sie udalo jako tako ustalic termin maila. Oczywiscie na koniec w pol rozmowy rzucila dziecinnie sluchawka. Podczas tej "rozmowy" - spotkalismy sie z licznymi fochami, zachowaniem "primadonny" i rzuceniem sluchawka. Poprosilismy Pania smsem, zeby oddzwonila jak sie uspokoi - bo byla bardzo agresywna. Oczywiscie maila nie otrzymalismy. Na drugi dzien otrzymalismy za to sms-em informacje, ze w zwiazku z naszym "roszczeniowym" zachowaniem (chodzi o domaganie sie maila, ktorego mielismy otrzymac juz kilka dni temu) - szanowne plewum szkoly rodzenia Mama Tata i Ja - podjelo decyzje - zeby Nas - skreslic. Tak tak, Klienta niewygodnego - nie obslugujemy! Zachowujemy wysoki poziom satysfakcji klientow poprzez wywalanie tych, ktorzy nie sa potulni. Uwazalam za stosowne opisac ten incydent. Przeczytajcie go i sami zdecydujcie czy szkola rodzenia Mama Tata i Ja jest warta waszej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeejaaa
po chuj jakieś szkoły rodzenia? ;/ dawniej tego nie było i kobiety same sobie jakoś z porodem radziły!!! ale macie kurwa problemy;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally 85
ja też miałam bardzo podobną sytuację ale z inna szkoła, tez wydawala sie super z opisu ale potem jak sie kontaktowalam i same zajecia byly mega zawodem. Chyba sie nazywala happy end . A moja przyjaciółka wybrała szkołę zbrzuszkiem czy cos takiego i mowila ze mam zalowac ze sie tam nie zapisalam, ale nie bylo wolnych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania z jasiem
Hmmm... to dziwne, że już podobno nie ma miejsc w szkole rodzenia " z brzuszkiem" skoro pierwsze kursy ruszają dopiero we wrześniu... rozumiem, że walczycie o klientów, ale nie nabijajcie nas kobiet w ciąży w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam Dobry Początek w Poznaniu. Szefowie - Ania i Michał do każdego z grupy podchodzili bardzo indywidualnie. Wprowadzili bardzo przyjacielską atmosferę a do tego byli profesjonalistami w tym co robili. Do innych wykładowców też nie mieliśmy nic do zarzucenia. Do porodu i pierwszych miesięcy po porodzie czułam się psychicznie przygotowana. Dodatkowo miałam problemy z karmieniem i wtedy kontakt z nimi okazał się pomocy. Ania jest doradcą laktacyjnym i zdarzyło mi się do niej dzwonić w panice w nocy...Teraz nasza córeczka jest klubie malucha w dobrym początku, więc cieszymy się, że kontakt się nam nie urwał. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van Zann
jak polecam szkołę Animus www.animus24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ota
Trzy moje znajome polecały szkołę www.aktywne rodzenie.pl. Dostrzegły jakieś drobne niedociągnięcia, ale generalnie i one i ich mężowie były/byli zadowolone z przekazanej wiedzy (a także w przypadku jednej z dużej pomocy doradcy lakatacyjnego - włącznie z przyjazdami do domu), dzięki czemu np. mężowie mogli reagować na pewne nieprawidłowości podczas porodu bez myślenia "a może nie mam racji, wydaje mi się, bo się nie znam". My z mężem właśnie się zapisaliśmy, najbliższy kurs w grudniu, zbierają jeszcze chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likeplay30
Ja razem z mężem chodziliśmy do Alma Matter w Poznaniu. Co najważniejsze cały kurs jest za darmo, wszystko płaci nfz. Trwał 5 tygodni, chodziliśmy co środę na 17 do super kobietki Basi. Ja dodatkowo w każdy wtorek na gimnastykę Aktywna mama, o dziwo też za darmo. Polecam wszystkim, szkoła przestronna, sympatyczna obsługa a wiedza jaką tam zyskaliśmy bezcenna. Teraz czekamy na rozwiązanie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam w pierwszej ciąży do szkoły rodzenia na ul. Jarochowskiego prowadzonej przez Panią Beatę Sobolę. Powiem tak, na zajęciach nie było niczego, czego bym wcześniej nie wiedziała, a niestety to co mówiono na zajęciach z niczym nie pokryło się w praktyce. Podejście do pacjenta podczas porodu pozostawia wiele do życzenia. Na zajęciach prowadząca zapewniała przeżycie porodu bez żadnych obaw, ale zapomniała o jednym, że każdy poród jest inny i nic nie można zaplanować. Też wszystko zależy od tego, na jaki personel się trafi. Jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem, to tak naprawdę bardziej pomocna okazała się położna środowiskowa, która skupia się tylko na Twoim dziecku i na bieżąco jest w temacie. Taka osoba może jak najbardziej pomóc świeżo upieczonej mamie. Uważam jednak, że jeśli przyszła mama ma potrzebę uczestnictwa w takim kursie, to jak najbardziej jest to ok, tylko że proszę brać wszystko z dystansem, ponieważ dużo zapewnień jest na wyrost i potem mamy są rozczarowane. Życzę wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Stasia
Bardzo plecam bezpłatną szkołę rodzenia DzieciOk. Znakomita położna, która w dodatku jest fizjoterapeutką. Doskonale zna się na swojej pracy. Dzięki jej masażom i zaleceniom pozybłam się bólów kręgosłupa. Fajnie prowadzi też ćwiczenia dla ciężarnych. W razie potrzeby sosuje kinesiotaping. Wszystkie polożne powinny być fizjoterapeutkami- wtedy ciąża byłaby łatwiejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś127
A ja gdy zaszłam w ciążę skupiłam się nie na poszukiwaniu szkoły rodzenia tylko na wybraniu dobrej położnej środowiskowej ,która w takiej szkole pracuje. Uważam ,że na ,to należy zwracać szczególna uwagę.Bo to ona będzie zajmować się nami po porodzie i naszym dzieckiem.Ja szukając położnej zwracałam uwagę na jej doświadczenie ,wiem, ze są w Poznaniu szkoły rodzenia gdzie pracują Panie położne nie mające doświadczenia w pracy jako położne środowiskowe.Kończą studia i nie pracowały ani w szpitalu ani w przychodni,Ja szukałam położnej i znajoma mi poleciła Panią Karolinę,pracuje w Bezpłatnej Szkole Rodzenia "Bambino".Nie zawiodłam się ,to położna z powołaniem, cudowne podejście do dzieci, stały kontakt(odbiera telefony o każdej porze),nigdy się nie spieszy,zawsze ma czas na dobre rady, otwarta i empatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Alma Matter w dniach 23-24 listopada odbędą się drzwi otwarte, na które można się zapisać. Program wygląda bardzo ciekawie. Ja się zapisałam i juz nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjna szkoła rodzenia, gorąco polecam, uczęszczałam do tej szkoły na bezpłatne zajęcia w szkole rodzenia, gdzie sympatyczna pani położna wytłumaczyła mi jak będzie wyglądał cały poród, bardzo mnie uspokoiła, dzięki niej poród nie był taki straszny jak się tego obawiałam, wiedziała jak po kolei będzie wyglądał, dzięki czemu nie stresowałam się dodatkowo. Polecam to znakomita szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria_1988
Byłam na drzwiach otwartych w tej szkole rodzenia i skorzystałam z porad położnej i masażu prenatalnego, bardzo mi się spodobało, w szczególności ten masaż z ankomici relaksuje i odpręża. Zaraz po dniach otwartych zapisałam się do tej szkoły, na zajęciach panuje miła i przyjemna atmosfera, dzięĸi szkole rodzenia przestałam się obawiać porodu, pracująca tam położna bardzo mnie uspokoiła i udzieliła wyczerpujących odpoweidzi na każde zadane przeze mnie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuchanowa
Z tego co zauważyłam to w Alma Matter zrobili jakąś promocję świąteczną, czy któraś z was już z niej skorzystała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka skorzystała z tej promocji na Pierwszą Pomoc dla maluszka, to bardzo troskliwa osoba, ale i prefekcjonistka i chciała się rewelacyjnie przygotować zamim na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko wieće zapisała się na ten kurs, bardzo sobie chwali zajęcia w tej szkole, mówi że położne sa bardzo sympatyczne i wszystko dokłądnie zawsze tłumaczą i pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victooria
A ja chodzę do szkoły rodzenia DzieciOk i jestem bardzo zadowolona :) bardzo fajne ćwiczenia dla ciężarnych, po których razem z innymi paniami chodzimy na kawę, bądź do pobliskiego ciuchlandu za zakupy ;) wiem, że od lutego zaczynają się zajęcia dla Pań po porodzie, m.in. też ćwiczenia. Na pewno będę też na nie chodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczestniczyłam do szkoły Alma Matter na Szczepanowskiego, to wspaniała szkołą, ucza w niej doświadczone i sympatyczne położne, ktróre bardzo mnie uspokoiły i dobrze przygotowały do porodu, dzięĸi nauczonej na tych zajęciach technice oddychania urodziłam moje pierwsze dziecko bez większych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukając szkoły rodzenia skupiłam się nie tylko na ofercie jaką jest mi wstanie zaoferować szkoła ale przede wszystkim nad położnymi które tam pracują. Wygrała bezapelacyjnie szkoła rodzenia Bambino. Znalazłam ich na facebooku, świetne opinie zamieszczone przez kobiety o położnych przekonały mnie,że to dobry wybór a do tego wszystkie warsztaty są bezpłatne czego nie znalazłam w innych szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukając szkoły rodzenia skupiłam się nie tylko na ofercie jaką jest mi wstanie zaoferować szkoła rodzenia ale przede wszystkim nad położnymi które tam pracują. Wygrała bezapelacyjnie szkoła rodzenia Bambino. Znalazłam ich na facebooku, świetne opinie zamieszczone przez kobiety o położnych przekonały mnie,że to dobry wybór a do tego wszystkie warsztaty są bezpłatne czego nie znalazłam w innych szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się,że wszystkie pozytywne opinie na temat szkoły rodzenia "Bambino" ma swoje uzasadnienie w rzeczywistości. Autentycznie bardzo dobra szkoła, wszystkie bezpłatne warsztaty,świetne położne ,rzetelnie wykonane patronaże, opieka fantastyczna:)POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam powiem , że każda szkoła ma swoje plusy i minusy i bez przesady poprostu wybrac ktora nam sie najbardziej podoba co ma do zaoferowania i poprostu przetestowac a nie robic wyliczanke ta ma a ta nie..dziecinada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaMa
Ja bardzo dobrze wspominam kontakt ze szkołą rodzenia. Przykro mi, że doświadczyłyście stresu w tym pięknym okresie dla każdej przyszłej mamy. Pozdrawiam ps. ja chodziłam bezpłatnie do http://dzieciok.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnulfo
I'll call back later intagra 100mg BBC Swahili reporter Aboubakar Famau explains. "Dar es Salaam is a place where people have to use their brain. You could be a conman or just a businessman but they have to work out how to make money."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genaro
Is there ? megalis pills However, just because something is customary in America doesnâÂÂt mean that it is expected elsewhere. For example, some countries in Europe, including the U.K. and France, automatically add in the tip, and it is considered an insult to tip in many Asian countries. In order to not come off as inappropriate or just plain rude, itâÂÂs best to know your proper tipping etiquette before you go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie! Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej! Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem! Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM Pozdrawiam Mariola Kobylińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By badania u ginekologa nawet pochwy i porod przebiegal Normalnie! Jest najwazniejsza obecnosc Meza przy nas! Nawet w szpitalu mamy do tego Prawo decyduje pacjent!Podstawa to dobry ginekolog nie rtyklo kasa i nie chcacacy miec swiadka podczas badan czyli meza i naruszajac prawo go wyprasza!Nasz byl wspanialy uczyl meza osluchiwanie tetna plodu dziecka i odliczanie.Gdy cos nie tak ja mam sie polozyc i wyrownac spokojnie oddechami tetno plodu.Po to jest maz by nie bylo problemow w ciazy a gdy zboczeniec ginekolog wyprasza ma cos do ukrycia.Porod jest spokojniejszy bo czuwa nad nami nasza najblizsza osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterling
i'm fine good work http://www.gleefulmusic.com/purchase/ vermox tablet “The modern ethos is that any infidelity is always wrong, that it ruins the special sanctity of trust within coupledom and consequently can rarely be recovered from, when in fact, for many, affairs are like epiphanies. The adventure of a love affair enables them to understand more about intimacy, their own unrealistic expectations of a relationship and what they really might want from life, either with this new person or within their existing, revived relationship.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×