Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szlak mnie trafia kasy nam brakuje a brat męża rozpierduje się z żoną na wakacja

Polecane posty

Gość gość

Wytłumaczcie mi co ja kiedyś komuś zrobiłam że mam jak mam. Dwójka dzieci i mieszkanie z tescmi. Budujemy dom ale nie mamy go za co wykończyć. Ale nie o tym mowa. Chodzi o to jak żyją brat męża z żoną. Kiedyś baaardzo mi się podobał ale wybrałam męża i tak jesteśmy lata razem. Tamten był typem casanowy ale poznał tipsiare i o świecie zapomniał. Jej ojciec załatwił mu pracę gdzieś na morzu nie wiem co robi ale wiem że kasy to mają w uja. Ich dom stanął w tydzień, po 3 miesiącach wprowadzili się bo oczywiście tatuś tipsiary pomógł wybudować. Dziś już mi się płakać chciało jak wyszłam z dziećmi na spacer a tipsiara siedzi z mamusią swoją i teściową na tarasie i kawkę popijaja. Płakać mi się chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego obrażasz ta kobiet ? pretensje możesz mieć do swoich rodziców, ze nie zadbali o twoja przyszłość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokój się lobuzie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni nowobogaccy ,Wy nowobiedniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój szwagier miał duże szczęście że na nią trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna jestes. Po co ta zazdrosc? Wez sie za jakas prace to nie bedziesz miala czasu na rozmyslania. Maja kase? Fajnie, niech maja. Trzeba bylo najpierw zabezpieczyc sobie osobne mieszkanie/dom, odlozyc pare zlotych a pozniej o dzieciach myslec. Tak to jest jak sie od konca za zycie zabierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego nie masz tipsów? Za głupią jesyes aby je sobie założyć.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo czemu takie pustaki jak ona mają tak dobrze? Ona nie pracuje bo studiuje, dzieckiem zajmuje się babcia a ich problemy to jakie auto kupić czy gdzie na wakacje jechać. A teściowa by im tylko d**y wylizała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczy mi ktoś żonę na noc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz niby taka pusta ale za to szczeliwa:) . Za to ty taka "mudra" i zal ci dupę sciska hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ale jak czytam takie teksty to szlag mnie trafia. Co cie obchodzi zycie innych? Tez trzeba bylo isc na studia. Moze ty jej nie lubisz bo jestes zazdrosna, moze w gruncie rzeczy to nie taka zla dziewczyna? Wez skup sie na sobie i swoim zyciu i nie zazdrosc bo to padkudna cecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo takie jest życie ......moja szwagierka panna z dzieckiem tez poznała pana zwróciła mu głowę zostawił żonę i teraz dom wybudowany umeblowany nowy samochód i wczasy za granica .Gość dostał pole od cioci zrobił z nich działki budowlane sprzedał. .....I już są nowobagaccy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo gdyby byli tacy fajni to by nam pozyczyli na wykończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szlaK-trasa,marszruta szlaG -złość,newry ponoszą lub podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu encyklopedio - poprawnie napisalam. Nerwy mnie ponosza czyli szlag mnie trafia. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś "szlak", a nie "szlag".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wara ci od jej kasy k******, z*********j do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie wkurzasz się na tipsiarę. Ty wkurzasz się na siebie, ze kiedyś dokonałaś złego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haba dokładnie, jesteś zła na siebie. A zazdrosna o pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz czemu jestescie biedni i Twoj mąz klepie biede, a mogł mieć tak jak brat? bo żona brata coś wniosla i się rozwija, a Ty nie wniosłaś nic oprocz swojego d*pska do teściów i urodzeniu dzieci i to są Twoje osiągniecie i Twoje wiano. Zacznij od siebie a wtedy możesz coś zmienić, najsłabszym ogniwem jeseś Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś już mi się płakać chciało jak wyszłam z dziećmi na spacer a tipsiara siedzi z mamusią swoją i teściową na tarasie i kawkę popijaja. Płakać mi się chcę x To jest powód do płaczu? Żebyś jeszcze nie miała poważniejszych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich dom stanął w tydzień, po 3 miesiącach wprowadzili się x Naprawdę? To raczej szybko się zawali. Nie ma czego zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"szlak" "brat męża rozpierduje się" x Może trzeba było chociaż gimnazjum skończyć.. Też byś miała męża na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie miej pretensji do tipsiary tylko do swoich rodziców bo z tego co piszesz to ona ma kasiastych rodziców, a bratu męża po prostu się poszczęściło.. a twój mąż niech też idzie na morzu pracować co go po pare miesięcy nie będzie w domu to będziesz znowu płakać co z tego że kasa jest jak męża prawie nie widujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szlak tylko szlag koorfa czy to tak ciężko zapamiętać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko podejrzewam, że Twój mąż zazdrości bratu żony. Pewnie sobie myśli, ten to ma dobrze, żona dba o swoj wygląd, teśc pomógł mu w karierze zawodowej, ma kasę na wszystko, szczęśliwa żonę i dziecko. A Twój biedny mąż ma gderliwa i zaniedbana żonę, teścia, który w niczym nie pomógł i wydelegowal córkę do teściów, brak kasy na wszystko, wiecznie niezadowolona żonę i patrzące na to wszystko dzieci. Proponuję zacząć zmieniać swoje nastawienie, bo markowe zacząć rozglądać się za swoją własną tipsiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam malutkim dzieckiem jak zmarł mój ojciec. Dziadek całą kasę pchał do brata ojca a miał jej sporo bo pola miał mnóstwo. Brat ojca żył jak król samochody dom 300 metrów wczasy, dzueci świat zwiedzały a ja z mamą zylysmy w domu gdzie było zimno a wodę trzeba było wiadrami nosić. Minęły lata i dziś to ja mam dużo więcej niż oni tak się życie potoczyło. Nie bądź zawistna, szukaj swojego sensu w życiu , pracuj zarabiaj miej jakieś pasje -to twoje życie a oni maja swoje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem cię autorko i łączę się z tobą w bólu. Niestety nie wiem co ci poradzić. Niby jest stara dobra rada aby zająć się czymś ale niestety z doświadczenia wiem że nie za bardzo sie udaje takie samooszukiwanie że pasjonują nas tylko banały prozy życia. Dla mnie nie ma takiego słowa jak zazdrość, dla mnie jest tylko ból nierozumienia niesprawiedliwości losu. A dlaczego piszesz że wybrałaś męża ? Czy tamten zarywał do ciebie niegdyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie masz kasy, bo jesteś głupia. trafić to może SZLAG, a nie szlak. nędzarko, nie potrafisz pisać, nie potrafisz normalnie koegzystować z rodziną, nic nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×