Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomóżcie Rodzice

szukam przedszkola na Mokotowie Warszawa

Polecane posty

Gość pomóżcie Rodzice

Doradźcie mi fajne przedszkole na Mokotowie. Fajne warunki, dobra opieka, przyjazne panie przedszkolanki. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie matki to sa na ogol skrzeczace c**y neinawidzace ludzi bo nie wiedza nawet kim chca byc 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przedszkole Tequesta na Mokotowie. To jest zamkniete osiedle Marina. Świetne przedszkole z językiem angielskim, bardzo fajna atmosfera, dzieci z wielu kultur, świetny program edukacyjny i dużo zajęć dodatkowych w cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że Tequesta to naprawdę świetna placówka. Moje dziecko chodzi tam już drugi rok i nigdy nie żałowałam tej decyzji. Jest monitoring, dobre godziny otwarcia (już od 7:30), wykwalifikowane przedszkolanki. Dla mnie też jest ważne, że dzieci uczą się tam angielskiego i dodatkowo hiszpańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy, a czy w tym przedszkolu Tequesta dzieciaki uczą się czegoś poza językami? I jak tam jest z posiłkami? Smaczne? Bo moje dziecko to niejadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w Tequescie jest dużo zajęć dodatkowych, jest rytmika, biologia, majsterkowanie, Dzieciaki uczą się i bawią. Na miejscu też jest logopeda, więc jak jest potrzeba to można skorzystać. Ja kilka razy zmieniałam już dziecku przedszkole, a tu moja córka jest bardzo zadowolona. Posiłki też smaczne, a moje dziecko też jest raczej niejadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w temacie posiłków w Tequeście - powiem krótko, zdrowo, smacznie, różnorodnie. Zdecydowanie lepiej niż w poprzedniej placówce, w której było moje dziecko! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w Tequeście jest dostępny logopeda? Bo chcę przenieść moje dziecko z przedszkola na Ursynowie i szukam placówki z dostępnym logopedą i psychologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w Tequeście jest logopeda, z tego co wiem 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam Tequestę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mają tam jakiegoś pedagoga dziecięcego? Pytam, bo to wcale nie jest takie oczywiste. Chociaż słyszałam o Tequeście dobre opinie, więc pewnie wszystko jest jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w Tequeście jest pedagog specjalny oraz psycholog. I o ile dobrze pamiętam także dwa razy w tygodniu logopeda - można skorzystać na miejscu z porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić przedszkole Raz Dwa Trzy My na Łowickiej do którego chodzi mój syn www.razdwatrzymy.edu.pl. Mają tam bardzo fajne i rozwijające zajęcia dla dzieci. Widzę jakie dzięki nim Antek robi postępy m.in. w czytaniu a to właśnie po takich efektach poznaje się naprawdę dobre przedszkole. No i na pewno sporym plusem jest też to że prócz angielskiego uczą też drugiego języka obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko, bo już tu ludzie pisali - bardzo dobra jest Tequesta. Niestety trzeba czekac, bo dośc oblegane, ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przedszkole jest oblegane to widocznie warto czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na Mokotowie w którym miejscu jest to przedszkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mokotowie to dokładnie na osiedlu Marina (bliżej Żwirki i Wigury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie kiedy ruszają tam zapisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszal ktoś o przedszkolu Kraina Emocji na Mokotowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci chodzą na Hynka do http://przedszkole-promyk.pl gdzie mają zapewnione obiady i podwieczorki, a opiekunki są młode i nastawione na rozwój dzieci więc jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisy do Tequesty już ruszyły. My jesteśmy zapisani do placówki na Ursynowie. Dajcie znać gdzie udało się wam zapisać i czy są listy rezerwowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się nie dostaliśmy i dojeżdzamy do Piaseczna do przedszkola Ala i kot - http://www.alaikot.pl/ Ale w sumie dobrze się stało bo daleko nie ma a placówka na prawdę super, opieka i zajęcia na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy na Ursynowie, synek już polubił to przedszkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.07.2016 o 17:08, Gość gość napisał:

Powiem krótko, bo już tu ludzie pisali - bardzo dobra jest Tequesta. Niestety trzeba czekac, bo dośc oblegane, ale warto!

Moje dzieci też tam chodzą, mają najlepszą opiekę! Poza tym ilość zajęć jest powalająca. Jeszcze ten angielski i hiszpański, no naprawdę świetnie tam jest. Lektora cały dzień w przedszkolu, z tym się jeszcze nie spotkałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×