Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaggiM

Szukam przedszkola

Polecane posty

Gość MaggiM

Witam :) Poszukuję przedszkola w Wrocławiu, najlepiej z oddziałem żłobkowym, po nowym roku sie tam przeprowadzamy, doradzicie coś? Mam córeczke 4 lata i synka roczek, wolałabym aby były w jednej placówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia uczeszcza do ich placówki, ale w Zębicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również szukam przedszkola, ale w innym mieście. Na co zwracać uwagę? Do publicznego nawet nie próbuję bo u nas nie ma na to szans - mnóstwo dzieci, a małe przedszkole. Ale w przypadku prywatnych przedszkoli - co ma kluczowe znaczenie? Na co zwracać uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole prywatne, a najlepiej językowe. Nasze dziecko chodzi drugi rok. Sama jestem w szoku ile taki maluch może potrafić mówić po angielsku, bez negatywnego wpływu na drugi język. Wiele z tego co mówi, sami musimy sprawdzać w słowniku. A mowa o dziecku, które ma 4,5 roku. Wiadomo, że w szkole będzie miało znacznie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambers
A można wiedzieć w jakim mieście i do jakiego przedszkola? Ile kosztuje mniej więcej taka przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sowa w Częstochowie. Wszystko na Grabówce. Koszt zależy od pakietu jaki macie. Masz różne zajęcia dodatkowe, to lepiej bezpośrednio rozmawiać. Akurat uważam, że przedszkole to jest coś, na czym nie powinno się specjalnie oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambers
Sprawdzę ich w najbliższych dniach. Chcemy jak najszybciej zarezerwować miejsce dla dziecka, a jesteśmy właśnie z Częstochowy. Sądząc po tym co słyszałam, nie mamy większych szans na miejscu w publicznym, a też zależy mi na zapewnieniu dziecku odpowiedniego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To radzę się spieszyć - w kwietniu to chyba jest już rekrutacja do publicznych. Kiedy ludzie dowiedzą się, że nie przyznano im miejsca, to wszyscy ruszą na prywatne. Podejrzewam, że już w tym momencie może być spory problem z miejscami w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrych przedszkolach to nawet teraz może już nie być miejsca, więc nie wiem na co czekasz. Jest dokładnie tak, jak pisze ci przedmówczyni. Przecież logiczne, że jeśli poczekasz do chwili zakończenia rekrutacji to miejsc nie będzie, bo mnóstwo ludzi ich nie dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślcie o przedszkolu https://www.promyk.szczecin.pl/ - chodzą tam moje dzieciaki i sa niezwykle zadowolone. Chętnie uczeszczaja do przedszkola. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci byly zapisane do przedszkola Totutaj we Wrocławiu. Bardzo fajny klimat, miłe wychowawczynie i przepyszne obiady. Przedszkole ma także ogródek z placem zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×