Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ta od Podkarpacia juz pod wieloma tematami pisala o tym wojewodztwie.Jest chora!

Polecane posty

Gość gość

Wlasnie sobie przypomnialam, ze przeciez pod wieloma tematami juz tutaj przewijalo sie owo Podkarpacie w najgorszym kontekscie. To musiala pisac ona, bo styl byl podobny. Ludzie, nie lapcie sie na tego trolla, ta baba jest chora na psychice! Pamietam jej wpisy ale niestety nie pamietam tematow, na pewno jeden byl o tym ze zarabiala jakastam mniej od meza, a inny byl o malzenstwie w ogole. Zawsze pojawiaja sie u niej te slowa klucze o Podkarpaciu, zacofaniu, papiezu, itp. To chora psychicznie baba, jej zycie polega na siedzeniu na kafe, przegryw bez perspektyw na lepsze zainteresowania i wariatka. Naprawde, nie karmcie trolla. Wszedzie ja rozpoznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes trollem,podkarpackie,lubelskie ,podlaskie sa tak samo zacofane jesli to ciebie pocieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to psycholka, tak samo jak ta od jedynakow i bratowej, a kto wie czy to nie jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam mieszkam na podkarpaciu i szczerze mam ją w dopce w końcu to bezosobowy anonim nie istotny w moim życiu jak się nudzę to siedzę na kafe , ale d**y nie spinam aż tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×