Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tablet dla 6 latka prezent pod choinke

Polecane posty

Gość gość

co mysliscie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to normalne, a co jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyzm. Prezenty dla takiego dziecka to planszówki, puzzle, kolorowanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty opowiadasz moja siostrzeniec ma 5 lat i jak śmiga na tablecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fąfara bajera
Przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej rodzinie wszystkie dzieciaki mają tablety. Przecież to żaden luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknameduza
Dokąd ten świat zmierza. Na komunie co dostanie? Mieszkanie wlasnosciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie prezenty dopiero od 12 roku zycia bo zle dzialaja na rozwoj dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyzm. Planszówki, kolorowanki, lego, pluszaki OK, ale tablet to dla nastolatka najwcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 12 latka to raczej komputer. smartfon. W tym wieku to raczej obciach tablet. Dla 6-8 latka tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Kiedy Wy się w końcu ogarniecie! Po co dziecku wlasny tablet,ipad, laptop czy inne super urządzenia! To jest dziecko czy nastolatek\dorosly. Ogarnijcie sie troche. Potem rosną tlumany które zamiast sie rozwijac to sie cofają bo on najmłodszych lat zamiast kreatywnych zabaw rozwijających wyobraźnię I umysl byla komorka tablet komputer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też 5 latek ma tablety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 12-latka to książka i gra Monopol albo scrabble a nie kuźwa tablety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tablet to już przeżytek. Co z wami, tablety można dostać za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo, jak książki. Wolę kupić 20 książek niż 1 tablet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem dzieci mają książki i gry planszowe i wiele zabawek edukacyjnych, ale tablety też mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nawet nie wiem po co to zrobili. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty wiesz tyle co zjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz lepszy był by czytnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytnik może dostać na komunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest dobry pomysl. Jak dla mnie to naprawde przesada. Ok, rozumiem ze ludzi stac, rozumiem, ze ludzie chca swoje dziecko od czasu do czasu rozpieszczac :) I nie ma w tym nic zlego. Ale po co tak malemu dziecku jakies elektroniczne glupotki? W domu mamy 3 tablety- synek jest co prawda maly, ma 4 miesiace, ale nie sadze zeby w ciagu najblizszych kilkunastu lat potrzebowal tego typu urzadzen na wlasnosc. ;) Zreszta- co niby 6 latek moglby na tablecie robic? Grac? Przeciez od tego sa planszówki, ewentualnie komputer na chwile dziennie. Tablet to oczywiscie super sprawa, kiedy np. jest sie w podrózy i trzeba dziecko czyms zajac, pokazac bajeczke, czy wlasnie jakas gierke, no ale tak na codzien? Nie wiem, ja chyba nie jestem dosc nowoczesna. Juz nie wspominajac o tym, ze przeciez takie gapienie sie w ekran zle wplywa na wzrok. Nie oceniam, aczkolwiek sama bym tableta malemu dziecku nie kupila. Przemysl to jeszcze, autorko. :) Przyjdzie czas na elektroniczne gadzety, moze na ta chwile warto dziecku kupic np. fajna gre planszowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 3 latek dostał tableta jak leżał w szpitalu i powiem, że nie wiem jak on by tam wytrzymał bez tego. Tak sobie troche bajek pooglądal. Teraz jak jest w domu dostaje tablet z raz-dwa w tygodniu na pare minut, bo ma inne zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaMatka
Nasza 6-latka dostała tableta na urodziny. Gra na nim. Uczy się pisać i czytać. Słucha muzyki. Mam też drugą córkę (2,5l) i też sobie na nim gra czasami. Powiem Ci tak - jak chcecie to kupcie. To Wasze dziecko, wasze pieniądze i Wasze życie. Wiadomo - można powiedzieć "przesada" no i co z tego? Planszówki, czasopisma itp. córki dostają tak po prostu bez okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam mojej córce (5 lat) i właśnie bardzo fajnie się na nim bawi, spędza czas, w samochodzie ogląda bajki itp. Jak ktoś jest rozsądny to może kupić, bo będzie umiał dawać ograniczenia. Podobnie jak z telewizją. W końcu nie pozwalam jej siedzieć z tabletem 24h na dobę. Ja mam swojego tableta, ona swojego. To nie jest jej jedyna forma rozrywki, ale czasem jest znudzona zabawą sama ze sobą jak ja jestem zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można przesadzać i absolutnie zakazywać dostępu, ale wg mnie dostęp do tego typu urządzeń dziecko w tym wieku powinno mieć tylko pod kontrolą rodziców, np. tak jak napisał gość z 8:55, co kilka dni przez chwilę niech się pobawi. Ale nie cały czas, bo to w nadmiarze szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo bez Tableta pisac by sie nie nauczyla :-/ ja j***e P******i jesteście. Moj 5 latek pogra czasami na naszym laptopie. Sam nie ma takich rzeczy bo sie nie zgadzam. Kolega co jest chrzestnym kupił 6 latkowi quada. A jego siostrze ipada. Ma ona 8 lat. Spytalam co kupisz na popis na 18? A on ze jednej założył książeczkę jako prezent a drugiemu mysli aby kupic fure. Ja P*****le do czego zmierza tem świat? :-/ . Książeczka akurat ok Dobry pomysł. Ale ipad quady laptopy i inne? Swoat oszalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko dozowane z umiarem jest nie takie straszne :) W szkole mojego syna CODZIENNIE uzywaja tablic interkatywnych i ...tabletow :) Szkolna biblioteka jest JEDYNIE on-line , a ksiazki trzeba czytac :) Syn mial 5 lat jak zaczął szkole, komputery to dla niego nie nowosc :D Planszówki,papierowe ksiazki tez ma:) Córka podreczniki ma WYŁACZNIE w formie e-booka.. Nie uciekniemy od tego... Umiar i kontrola,a tablety i kompy nie beda takie straszne dla was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×