Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona

tak bardzo chce być w ciązy............

Polecane posty

Gość zrozpaczona

sam temat mojego topiku mówi już bardzo dużo.Wcale to nie jest chwilowe pragnienie nastolatki która nie wie czego tak naprawde chce.Mam męża ale do szczęscia treba mi jeszcze szkraba.Okres spóźnia mi ise już 2 dzień więc moje pytanie brzmi następująco: kiedy może być mowa o ciązy chodzi o okres spóxnienia sie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
Kochana, ja równiez bardzo pragne dziecka, az do tego stopnia, ze nie bylam w ciazy a test mi 2 razy pokazal ze jestem, organizm sam naprodukowal jakies hormony, takze nie mysl o tym poczekaj jeszcze kilka dni i wtedy zrob test, ja miesiaczke dostalam po tygodniu spodziewanej miesiaczki mimo ze zawsze mialam regularna co do dnia, zycze ci aby to bylo juz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona
własnie w nocy dostałam,kurcze jak to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
Tak to juz jest, głowa do góry, bedziemy probowac za miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ile tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
mysle ze do skutku a masz inne wyscie, jak sie zalamiesz to wogole nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoprene
wiem co czujesz...mnie lekarz zabronil zachodzic w ciaze przez rok po tym jak stracilam ciaze w 4 miesiacu... nie moge sie pozbierac czytalam o dziewczynach, ktore myslaly obsesyjnie o zajsciu w ciaze i nie udawalo im sie to przez dlugi czas wlasnie przez ciagle myslenie o tym (wiem, wiem, nie mozna nie myslec) jedna z nich musiala wmowic sobie, ze nie chce dziecka, dopiero wtedy sie ono pojawilo przestrzegam przed panika i bieganiem po 1 nieudanej probie do lekarza leczenie jest dlugie i czesto przynosi taka odpowiedz: nie ma zadnych wrodzonych wad lub przeciwskazan u pani i meza... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety - nic na sile. Rzadziej sie rzucajcie na tych swoich przemeczonych facetow to i material lepszej jakosci bedzie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana24
ja to mam już za sobą tez z mężem przez pół roku próbowaliśmy w końcu okres spóżnił mi się tydzień zrobiłam test i wyszło żę jestem nasteonego dnia poszłam do ginekologa ona podczas badania powiedziała że macica jest nieco powiekszona ale dla pewnośći zrobi jeszcze usg na zdjęciu zobaczyłam małą kropeczkę która miała ponad 3 tygodnie urodziłam 30.12.2003 termin miałam na 2.01.2004 teraz jestem szczęśliwą mamą ale bardzo zmeczoną pozdrawiam wszystkie chcące być już mamami życze powodzenia i obtście jak najszybciej usłuszały to co ja ; jest pani w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustro
A taki jeden z ktorym sie spotykalam,zaplodnil kobiete za pierwszym razem,szkoda ze inna ;( Zycze powodzenia, i nie ma co sie przejmowac, bedzie to bedzie, jak nei tym razem to innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
Wczoraj byłam u gina i bylam na 100% w ciązy ale niestety poroniłam, lekarz tlumaczyl mi ze 1 na 4 to normalne i mowi co sie pani martwi nastepne 3 beda zdrowe, nawet to mi sie podobalo a maz: najwazniejsze kochani ze jestesmy plodni:) no i sie nie lamiemy kiedy bedzie to ma byc, ( mam nadzieje ze jak najszybciej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz coraz bardziej pragne mieć dzicko...w przyszłym roku wychodze za mojego ukochanego i niedlugo po nim starania o małego lub mała;) bardzo boję się że mogąbyć kłopoty bo mam problemy z hormonami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do EV
poroniłaś i mówisz to tak normalnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
co myslisz ze nie mam serca, przezylam to okropnie, pragne dzidzi ale co mam robic jesli bede sie uzalac nad soba to chyba zwariuje? takie wypowiedzi w tym na pewno mi nie pomoga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ev
z tego co sledze forum jak napisalas o plamieniu dziewczyny kazaly ci isc do lekarza.. zwlekalas z wizyta wiec sa skutki szkoda ze tak sie stalo ale czasami trzeba posluchac sie innych obys miala jeszcze dana szanse!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
Śmieszna jestes, u lekarza bylam 3 razy, poprostu tego nie opisywalam zaraz jak wystapilo plamienie bylam juz u gina, jezeli zle czytalas watki to bardzo mi przykro, a tak w ogol;e nic ci do mnie jezeli masz mi prawc takie uwagi to dziekuje za mamczenie ale jestem juz dorosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
a tak wogóle co to za wypowiedź abyś miałą jeszcze szanse? Powinnam się bać czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ev
wiesz wcale cie ie oskarzam i nie sadze zerbym byla smieszna, zalozylas na forum 2 watki o plamieniu w ciazy i zmianie ginekologo, z tego co wyczytalam bylo tam ze powinnas jechac do szpitala zeby nie bagatelizowac sprawy a ty po prostu pisalas ze lekarz nic nie robi a ty masz plamienie 11 dzien... dla mnie po prostu to troche ignorancja sprawy bo w takich przypadkach robi sie szum i troche trzeba sie postarac i wsyztsko idzie zalatwic - a miejsce w szpitalu w szczegolnosci, Masz / mialas dupe nie lekarza bo to pierwszy krok zeby plamienie ciazowe (dowodem ciazy kilkakrotnie robiony test) skierowac natychmiast na oddzial. a co do bania sie - to nie miala byc grozba tylko po prostu stwierdzenie faktu... nie latwo jest zajsc w ciaze jak sie tego bardzo chce (jak nie to pewnei i tak bo inaczej skad te nastoletnie mamuski by byly??) i dlatego napsialam OBY bylo ci to dane. zycze ci kolejnej ciazy, tym razem takiej na 9 miesiecy... no i mniej ignorancji, bo pamietaj jesli idzie o te 9 miesiecy to trzeba chuchac i dmuchac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorro666
szkoda że nie chcesz tak bardzo płacić alimentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
Kochana po pierwszenie mam zamiaru sie z toba droczyc bo widze ze to twoje ulubione zajecie wiec napisze ci po raz ostatni, kiedy bylam pierwszy raz u lekarza powiedzial ze nie wie czy to jest ciaza a testy moga wychodzic blednie ( moaj siaostra tak miala testy wychodzily ze jest a nie byla) wiec pomyyslalam ze byc moze tak jest, mowi ze dla niego to moze na ciaze dac 50%, wiec poszlam na usg, tamtem mi powiedzial ze jest maly pecherzyk i ciaza jest na 75%, to byl juz drugi lekarz, mowil zebym nie martwila sie krwawieniem, bo tak to juz jest, nastepnego dnia znowu pobieglam do tego pierwszego po jakies leki na podtrzymanie ale on mi powiedzial ze nie mam co myslec o tej ciazy bo nie widac cialka zoltego i pewnie jak bede duzo o niej myslec to bedzie urojona, na badani mnie nie wysle na moje widzimisie, i pewnie zbliza mi sie miesiaczka i tyle:(, co ty na to wiec mialalm leciec do lekarza? pozniej faktycznie dostalam miesiaczke wiec pomyslalam ze ciazy wcale nie byl, jak juz pewnie wycztalas, po miesiaczce zmienilam lekarza i to on mnie uswiadomil ze ciaza byla ale plud byl wadliwy i dlatego nastapilo samoistne poronienie, takze nie zycze sobie wiecej uwag na ten temat! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d.
hej. mam 23l i tak jak wy bardzo chcialaym miec juz dziecko niestety probujemy juz od paru miesiecy i nic. chcialabym sie zpytac po jakim czasie nalezaloby zrobic sobie badania na plodosc i na czym polegaja te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
Lekarze mówią, że po dwóch latach uprawiania seksu bez zabezpieczeń- jeśli kobieta w tym czasie nie zajdzie w ciążę, należy zgłosić się na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d.
no dobrze ale po dwuch latach starania sie czy uprawiania sexu bez zabetpieczen ale stosujc stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że jestem wciaży mam podwyższoną temperaturę 5 dni już mdłości a test pokazał negatywny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm
A mnie moj gin skierowal do psychiatry. W koncu dowiedzialam sie, ze problem byl w mojej psychice. Nie chcialam miec dziecka z mezem (po wczesniejszym poronieniu), a teraz jestem mama. Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
trzymam za was wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec 2013
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×