Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tani oraz dobry sklep internetowy art. Dziecięce

Polecane posty

Gość gość

www.kinderswiat.pl Polecam Wszystkim www.kinderswiat.pl Szybko, TANIO i profesjonalnie! Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za link, polecam również innym. Czekam teraz na paczuszkę:) Julia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_1984
Hej Wam Też robiłam u nich zakupy są znani i sprawdzeni. Mnie poleciła ich koleżanka. Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi i niezdecydowanym też polecam. Zauwazyłam, że się bardzo reklamują na kafeterii:) Ale to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro sprzedawca JustineX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię zakupy na www.bobakom.pl i też polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_1984
No nie wiem:) ja zostaję przy kinderswiat.pl przynajmniej jak kupujesz zakładasz konto i co najważniejsze dają rabaty przy zakupach. I miałam sytuację że kupiłam u nich pościel 2 elementy i był problem z zasuwakiem (zdarza się), zadzwoniłam i bez zbędnych pytań za 2 dni dostałam kolejny nowy zestaw przy czym "uszkodzony" został u mnie:) W mało którym sklepie jest taka obsługa jak u nich a sprzedawców przerobiłam całą masę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandie_25
Skoro tak polecacie, to się może skuszę, w końcu do września tuż tuż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandie_25
Byłam, faktycznie jest w czym wybrać i ceny są normalne w porównaniu z innymi sklepami tylko poradźcie mi ilo częściowy komplet jest najbardziej optymalny??? Żeby nie przepłacać a być zadowolonym z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam na przesylke czekalam miesiac juz po wizycie u dziecka dla ktorego to bylo to nie dosc ze opoznienie to stan fatalny te dobre komentarze wystawiane sa przez pracownikow nie dajcie sie oszukac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela1985
Ja kilka razy kupowałam na www.bebito.pl i za każdym razem jestem zadowolona. Mają też aukcje na allegro (pod tą samą nazwą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandie29
Ja też nie wiem co "gość" robi antyreklamy. Nie jestem ani pracownikiem ani znajomym, mieszkam na drugim końcu polski i cała ekipa nasza "młodych mam" robi zakupy w kinderswiat i nigdy przesyłka nie szła dłużej jak 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandie a ile ci płacą za 1 komentarz? dobrze wiem, że pozytywne komentarze i temat założyła jedna osoba!!! "cała nasza ekipa młodych mam" a co ja mam 22 lata i już za stara! 100 razy nie polecam-długi czas oczekiwania i długi okres oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandie a ile ci płacą za 1 komentarz? dobrze wiem, że pozytywne komentarze i temat założyła jedna osoba!!! "cała nasza ekipa młodych mam" a co ja mam 22 lata i już za stara! 100 razy nie polecam-długi czas oczekiwania i długi okres oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandie29
Nie bądź śmieszna!!! "ile mi płacą" - płacą miłą i bezproblemową obsługą i szybką przesyłką! Nie uwierzę, że tyle na przesyłkę czekałaś to raczej nie u nich... Zresztą nie odpowiada Ci to nie zamawiaj nam odpowiada zamawiamy z koleżankami i nie żałujemy. Może otwierasz im konkurencję i tak pyskujesz:):):) to życzę powodzenia:):):) Dziewczyny nie słuchajcie bzdur. Szczerze i jakichkolwiek powiązań z nimi polecam kinderswiat.pl za obsługę i jakość towaru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na km smierdzi reklama. trzeba byc straszna naiwniara zeby sie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na km smierdzi reklama. trzeba byc straszna naiwniara zeby sie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia231
Ja kupowałam wyprawkę na www.sklep.rampers.pl. Miła obsługa i expresowa wysyłka zamówionego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela32
ja często robię zakupy w kinderland24.com.pl mają oryginalne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parmetis
Jako dobry, odpowiedni przykład - http://mamokupmi.pl/ Ale uważam, że generalnie kupowanie w sieci powinno być rozsądne, należy porównywać przeróżne oferty i tak wszystko dobierać, aby było atrakcyjnie pod względem stawek. Byle jakie propozycje zdecydowanie odradzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za reklamiarski temat. Pierwsze posty pisane wyraźnie przez jedną osobę, ten sam styl, lenistwo totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o sklepie krainadziecka.com.pl ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy serdecznie do zakupów przez internet, mamy wszystko dla niemowląt i Mam. Bardzo duży wybór akcesoriów, przewijaki, łóżeczka, ubranka, wózki dziecięce, poduszki do karmienia. Zapraszamy www.dzieckoexpert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma poleciła mi zajrzeć do sklepu z artykułami dziecięcymi - http://www.sdkrak.pl. Co prawda do samego porodu jest jeszcze trochę czasu, ale to chyba pora, aby zacząć zaopatrywać się materiały na wyprawkę. Widziałam kilka ciekawych produktów takich jak wózek, ubranka czy krzesełka do karmienia, więc z pewnością coś z tego wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo artykułow dzieciecych,a takze dla kobiet w ciazy i mlodych matek znajdziecie na http://aico.com.pl/oferta-produkty/ to hurtownia w ktroej sa naprawde dobre ceny i done uwagi produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ofertę pod adresem www.mlekolandia.pl , bo osobiście z niej skorzystałam i jestem zadowolona. W sklepie można kupić niemalże wszystko potrzebne niemowlakowi począwszy od jedzenia a na pieluchach kończąc. Ceny są dobre i można często trafić na promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewijaki dziecięce zamówiłam w sklepie internetowym www.hurtoownia.pl ze względu na niską cenę i krótki czas wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bluzki i dresy dla swoich pociech zamawiam przez internet w sklepie 5-10-15. Polecam, bo ceny nie są zbyt wygórowane, a jakość ciuszków jest w porządku. Do tego duży wybór dla dzieci w różnym wieku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×