Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mgurka

Tanie noclegi NAD MORZEM - pomóżcie

Polecane posty

Gość mgurka

Czy ktoś poleci, napisze namiary na tanie i fajne noclegi nad morzem - pokój 3 osobowy (2 os dorosłe plus dziecko 5 letnie). Miejscowość obojętna. Najlepiej pokój z własną łazienką w pokoju/ ewentualnie z łazienką wspólną na korytarzu.Gdzie Wy jeździcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z nad morza :P
musiz napisac gdzie bardziej trojmiasto czy hel ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgurka
tanio no np 30-40 zł od osoby,miejscowość obojętna, byle nie jakaś "dziura", do morza max 15-20 min pieszo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgurka
obojetnie, w Sopocie kiedyś byliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgurka
latem, tak ok 10 lipca. zawsze rezerwujemy jakoś w styczniu/lutym, mąż tak w pracy musi urlop zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgurka
za 50/60 zl osoba to jest duży wybór wszędzie,ale chcemy znaleźć coś taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloo
ja jestem z władysławowa i polecam fajne misteczko i ceny nie duże w porównaniu do helu,juraty czy sopotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgurka
tpo podaj jakie ceny sa, warunki (pokoje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloo
cena to od 40 zł do 55 zł. ogolno dostepna lodowka na korytarzu.w srodku czajniki,parawan. no to taki standart pokoj z balkonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorskieeee
a bardziej Kaszuby? tak 20km od gdyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgurka
piszcie namiary obojetnie gdzie tak ok 30-40 zl za osobe, zajrze później :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić Bogdankę w Mrzeżynie, duży ośrodek, do morza kilka kroków, place zabaw dla dzieci, darmowy internet, standard ok, a jedzenie przepyszne, można wziąć całą porcję, połówkę albo wcale wg uznania, pełna dowolność byłam tam już 2 razy i na pewno tam wrócę :) tutaj masz linka do ich strony: http://www.bogdanka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasmankaaa
loloo a mozesz polecic cos konkretnego , wybieramy sie z mezem w tym roku i 2 lletnim dzieckiem do władysławowa - dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam Dźwirzyno, mają cudny ośrodek sportu i rekreacji z trzema placami zabaw za darmo bo to gminne a noclegi ok 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasmankaaa
karola mozesz dac namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zejście na plażę jest bez schodów można iść na spacer nad jezioro cicha miejscowość można pojeżdzić na wieloosobowych rowerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha30
ja tez jezdze z dzieckiem juz 3 latkiem - biore pensjonat z atrkacjami dla dzieci, zeby w racie niepogody moje dziecko nie nudzilo sie jak mops, wyszukuje sobie je na http://www.otonoc.pl - mozna tu tez zaznaczyc jaka chcesz miec odleglosc od centrum, co cchesz by dany obiekt posiadal - rewelacyjna sprawa a jak szybko znajdujesz sa tu naprawde fajne noclegi a ceny tez zadowolajace polecam - moze komus tez sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To poszukaj w
Świnoujściu kawalerki-tojakby nie było małemiasto jest W 2009 roku wynajmowałam tam kawalerkę w cenie 27złza dobę w lipcu i 35 w sierpniu -była to kwota wynegocjowana i było nas dwoje a cena dotyczyła doby nie ilości osób. Salon kuchnia balkon i łazienka-facet potrzebował na piwo i wynajoł ogłoszenie znalazłam w lokalnej prasie będąc już na miejscu z całym swoim ekwipunkiem-nie miałam wówczas rodziny więc wszystko robiłam na łapu capu-lubie spontan. Teraz zapewne szukałabym wcześniej-dużo wcześniej ale napewno okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To poszukaj w
Mieszkanie w nowym budownictwie-nowe meble i sprzęty kuchenne-oblepione brudem wiadomo jak to na kawalera zaglądającego do kielicha przystało ale posprzątałam i był błysk, przez dwa miesiące tam mieszkalismy w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To poszukaj w
Ale mi poprostu było szkoda zawsze na zaplanowane wakacje,bo krótkich lokalnych ogłoszeń w stylu,,wynajmę kawalerkę i nr.tel." nie znajdziesz w necie((( A te które są wyeksponowane-są drogie zawsze tak było! Owa kawalerka była wystawiona na sprzedaż więc podejrzewam że juz ktos ja kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To poszukaj w
Tak sobie tu zaglądam bo tez szukam fajnych ofert-jednak z ciekawości tu wpadłam-zdaję sobie sprawę,że na forum nikt nie sprzedaje info z namiarami na tani pobyt w atrakcyjnym miejscu w atrakcyjnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak macie studia to zapraszam
Okolice Kołobrzegu i Mielna-Ustronie, Sianożęty, Gąski i Chłopy. Jeśli ktoś szuka spokojnego miejsca,blisko morza i za bardzo niską cenę,to tam jest PEŁNO takich ofert. Tylko my nigdy nie szukamy w necie tylko jedziemy i szukamy na miejscu,bo tak taniej i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla każdego
mogę Ci polecić sprawdzony już portal www.e-wczasy.pl . Mają bardzo konkretne informacje o pensjonatach, domkach letniskowych, polach namiotowych itp. Dodatko szeroko rozwinięta baza umożliwia każdemu znalezienie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweela
ja od dawna szukam noclegow nad morzem na portalu internetowym www.przymorzu.pl - ceny są różne ale n pewno każdy znajdzie coś dla siebie, w moim przypadku noclegi były zawsze zgodne z opisami, na szczęście nie spotkały nas żadne nie miłe niespodzianki. Ostatnio byliśmy Pobierowie - miejscowość cicha, spokojna, mnóstwo zieleni - polecam dla rodzin z dziećmi - a noclegu możecie poszukać tu http://www.przymorzu.pl/pobierowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
W mielnie są niedrogie noclegi - byliśmy w zeszłym roku i płaciliśmy chyba 30 zł od osoby. Nie wiem jednak jaki mają cennik w tym roku. My na ten rok morze odpuszczamy - chcemy zwiedzić Poznań. Znalazłam niedawno niedrogie pokoje gościnne z kącikiem dla maluchów na http://nest.poznan.pl/ i zastanawiam się nad wynajęciem tam pokoju na lipiec. Mąż od dawna marzył o tym by zwiedzić Poznań i chyba przyszedł na to czas. Byliście kiedyś w tym mieście? możecie polecić coś konkretnego do zwiedzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam ten portal sopocki http://www.sopot.com.... Udało mi się szybko znaleźć domki na majówkę za przyzwoitą cenę, a już się bałam, że pozostaną mi tylko drogie hotele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×