Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tanie wózki

tanie wózki

Polecane posty

Gość tanie wózki
bardzo lekki i za przystępną cene ja jestem z niegoo bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszki
No ja już go kupiłam :P Poprostu bomba ... A tak na serio. Kogo w Polsce stać na taki wóżek ? I tp ma być TANIMARKET ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie wózki
ehh co racja to racja ale kurde porównując z cenami chicco bebecomfort i tym podobnych firm jest taniutki no i jestem baaardzo z niego zadwowlona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanna
Tanie wózki to są pod stadionem dziesięciolecia , koło dworca PKS . Wózki są krajowych producenów mniej i bardziej wypasione (od 400 do 800 zł) Można je obadac w necie i sprowadzic dowolny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie wózki
jaki wam sie wozek pokazał ten za 619??czarny z białym?? czy inny bo dostałam cynka ze link nie wchodzi tak jak powinien dziwne :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeee
na allegro są wózki prawie nowe za 200 pln. BRRR. TANI MARKET-ale się uśmiałam. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeee
no, ale jak nie macie na co wydawac pieniędzy to tani market dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten EL JOT za 619 jest fajniusi, a ja w sumie nie mam zaufania do wózków z allegro zwłaszcza tych za 200 zł, juz raz sie przejechałam na tych \"prawie\" nowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga29
Ja mam wózek polskiej firmy Tutek, model Piotruś.Jestem bardzo zadowolona,polecam.Kosztował 600 zł,zamówiłam bezpośrednio od producenta ,który pokrył koszty wysyłki(wcześniej można sobie obejrzec taki wózeczek w sklepie).Jedyną wadą jest waga 16 kg,jak ktos chce pastykowe kólka(ja mam pompowane) to troche mniej.Zobaczcie sobie różne modele na stronie producenta tam tez są adresy sklepów które prowadza te wózki w róznych miastach. www.tutek.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do barbi
taaa.mutsy sa super:) polecają tez inni...np. w crossie w Poznaniu w sklepie gluck sa niezle wozki.. ktora widziala STOKKE.. najnowoczesniejszy wozek norweskiej firmy?! super sie prowadzi,zakupialam w poznaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga29 bardzo fajny jest ten TOM..ten model masz??? bardzo w moim typie tylko że kolorek za jasniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odradam kupowanie wozkow na stadionie X-lecia czy jakimkolwiek innym. Jka ja kupilam tam spacerowke byla do wyrzucenia po 5 miesiacach niezbyt czestego urzytkowania. makabra... a reklamacja...coz punkt sprzedarzy z innego miasta z facet co mi go sprzedawal...niegdy juz go na stadionie nie moglam zastac...eh... nastepnym razem kupie nawet uzywany ale lepszy.. a juz na pewno w sklepie a nie na stadionie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×