Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

teksty tesciowej, ze syn juz jej smieci nie wyrzuca i nie gotuje bo jest ze mna!

Polecane posty

Gość gość

moja tesciowa nie ma mezyczyny bo tesc dawno odszedl od niej majac jej dosc. Upatrzyla sbie syna na substytut meza, ponoc (tak mi on mowil) ona takn syfila w domu i nic nie ogarniala, ze to ze syn czesto tam pomieszkiwal bylo jej na reke. Pranie nastawil i wyjal, gary zmyl, nawet sie przy nim najadla i z jego kieszeni zakupami nie gardzila. Ogarnial wszystko bo ona zyla w totalnym chaosie. No i jak sie wyprowadzil i zamieszkalismy razem to bez przerwy jak mnie widzi to truje ze syn juz nie dla niej, ze nikt juz jej teraz swiatla w nocy nie zgasi, nikt nie pomoze. No robi tak zebym czula sie winna! Do teg jest dla mnie na maksa falszywa, niemila, rzuca teksty o tym ze syn "nie jest juz jej" oraz psioczy cos o rzekomym powodzeniu syna, tak zebym chyba czula sie zagrozona konkurencja. jaka jest rada na te babe? Wyglada na to ze bedzie moja tesciowa, az sie boje. On wiem ze chce sie ze mna zareczyc, wygadal sie...kochamy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kierwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedz jej ze ci to sprawia bol to moze sie zamknie..ta..c ja mowie...zlewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×