Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat dla mam dlugokarmiacych

Polecane posty

Gość gość

Na innym forum jest specjalny dział dla takich mam, ja postanowiłam stworzyć temat. Mamy DKP wpisujcie się , chętnie zobaczę ile nas jest. Poruszymy różne problemy, radości. Zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest taki temat? chetnie sie zapiszę. bo tu zaraz zhejtują i zaspamują. Moja ma skonczone 4 latka i u nas w sumie jest na koncówce, przewaznie w dzien juz nic, rzadko sie zdarza ze w dzien sie domaga a jesli juz to krótko,za to na zaśnięcie i rano jeszcze potrzebuje. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie w Google forum Gazeta długie karmienie piersią i powinno się wyświetlić :) 4 lata to super wynik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny wynik? To patologia a nie wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na tamto forum - właśnie sądziłam, ze tam będą jakieś rekordy. A tam po 1,5-2lata, max 3, do tego jeszcze przejrzałam i o odciąganym też jest mowa. Widać 4-5lat to nawet w tamtym świecie jest dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum co podałam rekord to 6 lat :) trzeba uważnie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmię rok i 8 miesięcy. W dzień i w nocy wiele razy. Oj nie zanosi się na odstawianie. Pierwotnie miałam w planach karmić rok, potem półtora a teraz mam plan do dwóch lat. Coś jednak czuję, że mój mały mi nie pozwoli, bo to nałogowy cycoholik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmiłam prawie równo 2,5 roku i uważałam to za bardzo dużo. Jak można karmić piersią 4-5 letniego przedszkolaka? Po co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co? Po to żeby w majtkach miały mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.5 letnie bliźniaki :) i nadal cycami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać , ze komentarze odnośnie "mokro w majtach" piszą osoby, które tak miały :) Nie mierzcie swoją miara ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Na tym forum co podałam rekord to 6 lat usmiech.gif trzeba uważnie czytać. " Tak, już lecę przekopywać się pół nocy przez babki karmiące po półtora roku by ten jeden obrzydliwy rekord znaleźć :P Po prostu wychodzi, ze jednak dla większości dzieci naturalne jest odstawienie się do max 3 roku życia (a z reguły wcześniej). Zresztą, już kiedyś dyskutowałam na temat karmienia przedszkolaków, podawałam naukowe źródła świadczące, że ten 2-3 rok to jest jednak max, statystyki, konkretne dane z różnych krajów itd to wieloletnie karmicielki zamykały oczka, zatykały uszka "lalala, nie słuchamy, my wiemy lepiej, lalala".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wspóczuję. Normalne kobiety mają piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze 15 będziecie karmić? Albo 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.5 roku, do snu i rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wystarczy użyć gogli by poczytać o matkach, które się do tego przyznawały jak chcesz ludzkich doświadczeń. A jak się zna angielski albo niemiecki to można znaleźć artykuły badaczy na ten temat, a także różne uzasadnienia czemu tak się dzieje. Ale faktycznie, mierzenie Ciebie miarą człowieka szukającego informacji to zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie rozumiem co tu robią kobiety które krytykują to temat dla dlukarmiacyxh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli inaczej jebnietych wariatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrażające....Dla 90proc.spoleczenstwa jestescie zboczone.Do 2lat brzmi ohydnie a ta tu o 4 wyskaluje...A co sadzicie o kp 10latka do tego np. chlopca zaj mamusie? Normalnie nawet jak sie pisze zbierana wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohydne to jest jak 3latek ciągnie mm ż butli tylko jakoś żadna z mam kp nie krytykuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama karmiłam piersią ale karmienie 3 lata który juz chodzi do przedszkola jest zboczone i obleśne . To nie Afryka gdzie jest bieda i nie ma normalnych posiłków . To nie dzieci chcą cyca tylko wy jesteście toksycznymi matkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podobnie tak jak u kogoś, kto tu wyżej pisał. Miało być krócej - rok, potem 1, 5 roku a obecnie jest 1 rok i 8 miesięcy. Karmię 1 raz na dobę i z jednej strony chcę dociągnąć do drugich urodzin a z drugiej chcę już zakończyć z tego względu, że w lipcu wyjeżdżam na tydzień i chciałabym, aby do tego czasu zapomniała już o kp. Syna alergika karmiłam 8 miesięcy i zakończyłam kp, bo uwierzyłam alergologowi, że to najlepsze rozwiązanie :/ teraz ma 4 lata i nadal jest uczulony na wiele pokarmów. A córka je absolutnie wszystko i mimo początkowej alergii na białka mleka nie ma już żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghelena
U mnie podobnie tak jak u kogoś, kto tu wyżej pisał. Miało być krócej - rok, potem 1, 5 roku a obecnie jest 1 rok i 8 miesięcy. Karmię 1 raz na dobę i z jednej strony chcę dociągnąć do drugich urodzin a z drugiej chcę już zakończyć z tego względu, że w lipcu wyjeżdżam na tydzień i chciałabym, aby do tego czasu zapomniała już o kp. Syna alergika karmiłam 8 miesięcy i zakończyłam kp, bo uwierzyłam alergologowi, że to najlepsze rozwiązanie :/ teraz ma 4 lata i nadal jest uczulony na wiele pokarmów. A córka je absolutnie wszystko i mimo początkowej alergii na białka mleka nie ma już żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek ma dwa lata, nadal raz dziennie, rano pije mleko. Mysle, ze do trzecich urodzin bede karmila jak bedzie chcial. Po trzecich urodzinach nie wiem, moze sie sam odsawi. Moglabym dluzej karmic jezeli bedzie chcial ale wlasnie, a nas kulturowo jest to niezrouzmiane. Niby wiem o wszystkich plusach ale i tak czuje sie dziwne na reakcje ludzi teraz. Z drugiej strony dzieci moich znajomych sa nadal na mm,jedza zmiksowane zupki i caly czas choruja, wiec to zadne wyrocznie od karmienia. Milo byloby miec jednak wiecej mam dkp w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ohydne to jest jak 3latek ciągnie mm ż butli tylko jakoś żadna z mam kp nie krytykuje tego. x Nie krytykuje, bo nie ma 3latków ciągnących mm z butelki. Takie dziecko już w ogóle nie ma w domu butelki, a jak ma to ciągnie raczej herbatę. 3 latki są na normalnym krowim mleku, chyba, że są alergikami, to wtedy specjalne mm. Tak nawiasem nie porównuj tutaj ssania sutka do ssania butelki, bo tak naprawdę dkp jest dziecku niepotrzebne i faktycznie jest ohydne. Rano i wieczorem synuś, a w nocy mężuś :) Z czego przy mężusiu mokro w majtkach, bo jednak pierś jest połączona z macicą, a z synusiem już tego połączenia nie ma? Please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę doczytać a potem snuć chore teorie :) Sama tez nazwa zeby mleczne o czymś świadczy. Ale lepiej wyzywać od zbokow ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co dlugo karmia to pedofilki Pedofil to nie tylko facet , kobiet to tez dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmilam syna do 4letka i za kazdym razem maialam skurcze macicy mILE TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę uwierzyć jak to czytam wszystko. Jak kobieta może krytykowac tak okrutnie drugą kobiete? Czy faceci tak się obrażają? Nie sądzę. Wstydzcie sie babeczki. Zamiast się wspierać..to sypiecie jadem..szok. Smutne zawistne niedowartosciowane Polki. Ot co. Macie swoją opinie to wyrazajcie ja nie obrazajac nikogo !!! Ja karmilam pol roku. To jest indywidualna sprawa. Pozdrawiam wszystkie rafosne mamuśki - karmiace miesiąc, rok, 3 lata.. to Wasza sprawa jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×