Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

temat plaża... okolice bikini

Polecane posty

Gość gość

Od zawsze miałam problem z tymi miejscami! Golilam maszynka,uzywalam kremów i zawsze miałam podrażnienia, które utrzymywały sie ok.tygodnia.gdy czerwone krostki zeszły... pojawiały się juz włoski! Strasznie krepowalo mnie to na plaży! Wczoraj pierwszy raz zdecydowałam się na wosk u kosmetyczki....jestem zachwycona! Dziś gładko, bez żadnej kropeczki! Ruszam na podbój plaży :P Jak wy kobietki radzicie sobie z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę w bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień po zabiegu gładko, ale żeby później nie wrastały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja depilatorem jadę nogi i bikini. Bikini nic nie wrasta, super gladziutko, najgorszy pierwszy raz bo potem już nie ma włosa przy wlosie. Na kolanach mi trochę wrastaja ale piling pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wosk i pianki odpadają (masakrycznie uczulenie:( ) zauwazyłam że jak się opalę np. na solarium, do tego po kazdej depilacji maszynką woda utleniona to jest całkiem ok. Depilator tez u mnie odpada, bo mam atopowe zapalenie skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja depiluję depilatorem bikini ,nogi ,pachy i nie mam podrażnień a po maszynce miałam .Zawsze dezynfekuję pachy i i bikini spirytusem kosmetycznym przed i po depilacji tak radziła kosmetolog .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wybieram sie na laserową depilację bikini bo mam takie kłaki, że w żaden sposób nie mogę sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam depilacje Pasta cukrowa- nowsza metoda depilacji Woskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie depiluje bikini, nie gole, nie mam problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
depilacja laserowa - tylko light sheer, a nie ipl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez stosuje depilacje laserowa bo masz pewnosc ze wszystkie wloski zostana usuniete i masz spokoj na kilka miesiecy. W zimie chodze w spodniach to nie korzystam, ale w lecie obowiazkowo. Zawsze na poczatku maja zjawiam sie w Arkadii Spa na króciótki zabieg i potem zapominam o czymś takim jak golenie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba je zaatakować depilatorem - panasonica mają funkce depilacji na mokro - pod prysznicem duż o mniej boli więc warto spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gole zwykła maszynka, nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×