Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat TABU

Polecane posty

Gość gość

Boże kobiety nie karmcie na placu zabaw. Dzisiaj byłam na placu zabaw z dzieckiem a tam kobieta nagle wywala cyca i karmi,mój synek się pyta czemu ta pani cycki pokazuje. Trochę kultury inne kobiety też były zniesmaczone widokiem bo słyszałam komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci to przeszkadza, wielka pani ą ę sie znalazła. pilnuj siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, ze nasze piękne państwo nie dba o intymność , więc nie ma gdzie karmić tych dzieci i jednocześnie zostawić 2gie, by nieć je na oku, a przecież starszego nie zamkniesz w pokoju, aż pierwsze urośnie, to kobiety radzą sobie jak mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie możesz wytłumaczyć dziecku, że pani karmi mleczkiem z cycusia dzidziusia..... Dla dzieci łatwe wytłumaczenie jest najprostrze....a że się patrzył, to co? moja córka tez się patrzy jak.moja siostra karmi dziecko swoje. Dzięci to fascynuje :-) chyba najbardziej to tobie przeszkadzało....ty pewnie karmiłas butlą..... u mnie w rodzinie wszystkie w rodzinie karmiły piersią i dla dzieci mimo że się przyglądaly ( bo to ciekawe) było to bardzo naturalne..... Jesteś ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zamiast interesować się kobietą karmiącą ,lepiej naucz swojego gówniarza kultury,bo kobieta ma piersi a nie cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleczkiem z cycusia dzidziusia????? tolerancyjna jestem, ale od takiego drobnienia naprawdę mam ból d**y, maść nie pomaga. czy dziecko jest ąz takim głupolem, żeby nie można było do niego normalnie powiedzieć? co do tematu- miała kogo karmić to karmiła. a jak syn mówi "cycki" to sie tego w domu nauczył, pracuj nad słownictwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie miała ładniejsze piersi niż autorka,a tą chooy strzelił aż temat na kafe założyła i liczyła na poklask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od cycusia dzidziusia..... Noż kurcze to tekst dla małego dziecka.... 7 latce powiedziałabym pani daje pierś z mlekiem swojemu dziecku..... Chodzi Mi o sam fakt że przecież karmienie piersią to naturalna sprawa i Zazwyczaj dla małych dzieci łatwe wytłumaczenie wystarcza i tyle..... Kurde mi to przeszkadza jak jakaś baba ze szlugiem na placu zabaw siedzi, ale żeby przeszkadzało że jakaś kobieta karmi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, że tak się przyczepiłam tego zdrabniania. Chyba miałam kiepski dzień i trochę przesadziłam, ale w rodzinie męża mają w zwyczaju drobnic i ciumkać aż od tej słodyczy mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama karmie piersia,ale tez nie rozumiem jak mozna sie obnazac pna srodku miasta. Zawsze mam przy sobie odciagniete mleko. w sytuacji awaryjnej zaslaniam sie np chusts lib pielucha,xeby nic nie bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Sama karmie piersia,ale tez nie rozumiem jak mozna sie obnazac pna srodku miasta. Zawsze mam przy sobie odciagniete mleko. w sytuacji awaryjnej zaslaniam sie np chusts lib pielucha,xeby nic nie bylo widac. xxx Chce ci się tak odciągać na każde wyjście??? Serio?? Ja nie widzę najmniejszego sensu, skoro i tak to mleko mam na miejscu i wszędzie je ze sobą noszę. Szkoda by mi było czasu na siedzenie z laktatorem, żeby przypadkiem ktoś się nie poczuł zgorszony - mam dużo ciekawszych i ważniejszych zajęć. Zasłaniać się - owszem, jeśli ktoś odczuwa potrzebę. Czasem sama też się przysłonię - ale też bez przesady, nie będę przecież zarzucać dziecku czegoś na buzię, kiedy je. gość wczoraj "Kurde mi to przeszkadza jak jakaś baba ze szlugiem na placu zabaw siedzi, ale żeby przeszkadzało że jakaś kobieta karmi..... " W punkt! Dokładnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta racja autorko! Mam odruch wymiotny jak widzę taką scenę.Sama karmiłam,krótko bo krótko,ale nie wyobrażam sobie żeby wywalić cyca na wierzch w miejscu publicznym. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic przeciwko kp ale jesli matka zachowa jakas resztke przyzwoitosci... Mi by glupio bylo wywalac cala piers "patrzcie na moj mleczny cyc!". Moja siostra jak karmila to zawsze zakrywala sie pieluszka tetrowa, bo sama mowila ze obcy faceci nie beda na nia patrzec przynajmniej i sie podniecac :O widac jaka macie moralnosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja karmilam piersia, ale w miejscu publicznym piersi bym nie pokazala... Piers to piers. Tak samo jak pale papierosy, ale na spacerze czy na placu zabaw nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecac sie na widok piersi gdy sie karmi? To mnie rozbawilas!!!! Jak moze byc cokolwiek podniecajacego w kobiecie ktora piersia karmi dziecko?! Zaden normalny zdrowy facet nie bedzie na kobiete karmiaca sie gapil bo w tym nic sexownego nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta krami swoje dziecko w miejscach publicznych to niech zadba o odpowiednie miejsce i zeby nie wywalać piersi a zakryć Pielucha tetrowa zeby to aż tak ostentacyjnie nie wyglądało. Wiele razy widuje mamy ktore karmią na placu zabaw ale każda dyskretnie i ani razy dzieci ba to uwagi nie zwróciły a to normalne ze jak niemowlę chce jesc to nakarmi a nie bedzie biegła do domu zbierając drugie dziecko. Inaczej wyglada matka karmiąca 1,5roczne dziecko-ostatnio taka czytałam na fb ze karmiła pod blokiem bo mała chciała cysia" i sąsiadka ja zbesztala i chciała na policję zadzwonić bo ta zachowuje sie ordynarnie-i racja takie zachowanie jest ordynarne bo tak duze dziecko je stałe pokarmy a piers to jedzenie a nie smoczek czy picie ale tym cycomaniaczka sie nie wytłumaczy ze istnieje cos takiego jak granica dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:35 tępa strzało to normalne, że facet nie będzie patrzył na piersi jak Ty! Bo to pokarmik dla dzidziusia (pewnie dwulatka- faktycznie dzidziuś!!!) tylko pod kątem seksualnym. Dla mnie jesteś szmatą puszczalską jak tego nie rozumiesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech ten 21 wiek, ludziom juz na mózgi padło. Biedne te dzieci, chowane przez takich rodziców. Matka karmiące niemowlę im przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na pewno wywaliła "cycki" nie ośmieszaj się, bo zmyślasz, wyolbrzymiasz i histeryzujesz jak typowa kafe-suka. Ja też widzę takie matki i nigdy nie wywalają obydwu piersi tylko kawałeczek jednej i zawsze się zasłaniają, odwracają tak więc nic nie widać nic poza tym, że trzyma dziecko na wysokośc****ersi. Może nie wtykaj ryja bezczelnie i nie gap się jak debil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 9.23 o to to o to chodzi brawo w koncu ktos to zauwazył !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:23 typowa wypowiedź wiórki z kafe, której nie stać na mm. Idź lepiej po zasiłek się ustawić w kolejce. Może jak Duda wygra dostaniesz 500 zł haha :) Twój prosty i wulgarny język tylko o tym świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - brawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z 9:23 twoje wywody z o dudzie i mopsie są za to baaaardzo górnolotne :) Jakbyś chciała wiedzieć to nie mam jeszcze dzieci :) za to ty w kafeterii i mopsie bardzo obyta jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:29 uuuuu zabolało co histeryczko? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem karmić można wszędzie. Żadne ustronne miejsce nie jest do tego potrzebne. Grunt to się zakryć i nie obnażać. Większość kobiet potrafi tak karmić, że nawet najbardziej ciekawski gap nie zauważy piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość potrafi, można zasłonic sie pieluszka i niekoniecznie przy tym dziecku buzię nakrywać tylko "namiot" zrobic. a mnie zanim jeszcze miałam dziecko spotkała trauma cyckowa: byłam u koleżanki i przyjechała jej znajoma z niemowlakiem. dziecko trzeba było nakarmic to rozchyliła dekolt (drobna była, miała małe piersi) wyjęła całą pierś i zanim jeszcze dziecko przystawiła to zrobiła próbny "strzał" w tetrę na kolanach i wtrakcie karmienia też parę razy sprawdzała czy leci :) trochę nieswojo mi było bo przywiozłam nowego chłopaka zapoznać z koleżanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:23 jasne nie masz dzieci? Haha to po co bys sie udzielala na tym formum? Skoro gowno wiesz w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dość często widzę matki karmiące piersią w różnych miejscach - np. na basenie, w kawiarniach, w parkach. Często nawet nie widać czy karmią, czy po prostu trzymają dziecko na ręku. Wciąż się nie spotkałam się z tym legendarnym wywalaniem piersi. Gdzie wy znajdujecie te matki machające cyckami, zalewające wszystko mlekiem i wciskające swoje sutki wam pod oczy? Jakaś może jestem nieuważna... Dziwi mnie też, że was to gorszy, skoro też jesteście kobietami i w sumie widok nagiej piersi powinien być wam obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczesciej kobiety karmiace czakrywaja piersi ale kiedy trafiam na taka co wywala cycka bez zadnego wstydu to zawsze sie gapie :D Babsko szybko robi sie czerwone i s*******a z miejsca. Jak prostaczyna nie zostala wychowana w domu to obcy ja wychowuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam kilka razy jak matki karmiły swoje dzieci-ostatnio na placu zabaw kobieta karmiła maluszka i zakryła sie sprawnie jej to poszło i super ale mojego meza bratowa karmiła syyna wszędzie-podczas rodzinnego obiadu przy stole albo podczas oglądania czegoś na kanapie itd-sa inne pokoje ale ona musiała...na dodatek zawsze sutka z którego mleko leciało było widac ze nie wspomnę o rozstępach i wielkich sutach. Kiedyś w autobusie matka karmiła "dzidziusia" na oko rocznego ktory juz chodził/zachciało mu sie a ona dołem wyciągnęła wiec cała bluzkę do gory odsłaniając średnio estetyczny brzuch i piers-niesmaczny widok bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×