Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa krzyczy ze mam mniej jeść.

Polecane posty

Gość gość

Jetem w 7 miesiącu ciąży i ważę 102 kg. Nie przytyłam kompletnie w ciąży. Kuzynka mojego męża jest w 6 miesiącu ciąży i powiedziała, że waży 59 kg i przytula 6 kg. Teściowa zaczęła mnie kontrolować - co jem. Później zachwycał się kuzynką i mówiła ,,Patrz jaki ma ładny brzuszek". A ona była ubrana w obcisłą sukienkę ołówkową, a ja nie umiem nic sobie kupić. Juz mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co na to twój ginekolog? Dlaczego nie schudłaś przed ciążą? Teraz w ciąży się nie możesz odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy przy jakim wzroście ważysz 102kg jak poniżej 175cm to mniej jedz tłustych rzeczy więcej fit i warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda w oczy kole, a wypowiedziana przez teściową boli jeszcze bardziej. Gruba jesteś i nic innego nie można powiedzieć o dziewczynie ważącej 102 kg. Po porodzie weź się za siebie, a nie mów, że teściowa zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ważysz??? Ponad 100??? Matko, to trzeba potworem być!!! Teściowa ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 176 wzrostu. Nie uważam się za grubą. Jestem w ciąży. Lekarz jest zadowolony, bo nie tyje. Ja nie chce się odchudzać. Dziewczyna zwyczajnie jest za chuda jak on przy wzroście 1,70 waży te 59 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
102 kg i uważasz że nie jesteś gruba? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciąży i co ? Nie miałabym mieć brzucha ? Ciąży ma nie widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, a jak ja majac rozmiar 34 mowie, ze uwazam, ze dobrze wygladam to mnie baby na kafe wyzywaja, ze wieszak, ze kosciotrup. A tu majac 102kg mozna "uwazac, ze nie jest sie grubym" :D Sprawiedliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy prowo, sporo bylo tu juz babek 170 i 90kg. " bo jestem wysoka i wagi po mnie nie widac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze teściowa stwierdziła, że powinnam ubrać się ładnie, ale nie ma ładnych ubrać dla kobiet w ciąży. Ona ubiera się w normalnych sklepach tylko wybiera luźne i większe ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
102 kg ważysz i uważasz, że nie jesteś gruba i nie potrzebujesz się odchudzać? :o nie odłabiaj mnie. I nie oszukuj sama siebie, że lubisz swoje ciało. Zresztą każda grubaska wyzywa te zgrabne od chudzielców. Ja mam 160 cm wzrostu i ważę 50 kg, no wyzwij mnie od wiedzaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to musztarda po obiedzie. Przy takiej wadze cwiczenia sa potrzebne, a no w 7mcu jak sie nie ma grama kondycji to wrecz nie powinno sie nagle zaczynac. Ja czasami tak se mysle (pomijam ten niewielki % osob ciezko chorych) jak mozna dojsc do takiej wagi? Widze nieraz na ulicach dziewczyny szersze 3 razy ode mnie, takze nastolatki. Kurcze, czy wazac 70-80kg nie powinna sie lampka czerwona zapalic "ej, laska, pasiesz sie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzycie. Chamiara z tej tesciowej, jakos nie przygadywala jej przed ciaza nagle teraz, kiedy nie powinna, zaczyna pieprzyc zeby nie jadla. Glupia baba i tyle. Przeciez nie przytyla nic, a tamta pewnie ma taka przemiane materii dlatego taka szczupla. Mysle, ze schudniesz po ciazy z 15-20 kg i wtedy bedzie jej lyso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd założenie że schudnie po ciązy skoro własnie tyle samo ważyła przed ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w tej rodzinie od 5 lat i ona jest taka szczupła. Fakt, że to jak teraz jedzą ludzie to dla niej nie jest obce bo je tak id dawna. A ja nigdy nie miałam rozmiaru s. Mam figurę po tacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, wystarczy miec rozmiar L. A nie od razu 3XL czy coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana jestem w ciąży,rozmiarowo niestety podobnie do ciebie.Sa ładne ubrania dla ciężarnych starczy otworzyc oczy i poszukać.mam różne śliczne tuniki fajne spodnie ciążowe w różnych kolorach.Można powiedziec ze w ciąży moja szafa odżyła i będę po ciazy tęsknić za tymi fajnymi ubrankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze twoja teściowa nie chce zle.twoja waga nie upoważnia do ubierania się w worki po ziemniakach.skoro nic nie przytyłaś to super.Ale mi np.doskwiera ból bioder i krzyża.Uwielbiam być. W ciazy i ładnie się ubierać.Tez jestem gruba wiec nie widac ciąży jak u dziewczyn z normalną wagą.Ale ubieram się ładnie.Nie dość,ze nie przytyłam to zgubiłam kg ale u mnie to kwestia odstawienia leków na czas ciąży.mam nadzieje,ze do konca nie przytyje.Natomiast przeszłam na ladne spodnie dla ciężarnych bo brzuch twardy i zwykle spodnie uciskaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakoś wszystkie obcisle sukienki które podkreślały brzuszek teściowa odrzuciła. A później zachwytn, że czarna sukienka podkreślała jej brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
170 i 59 kilo i ją uważasz za chudą? :O Widać, że jesteś tucznikiem. Kuzynka jest po prostu szczupła, ma idealną wagę. Do tego taka waga w ciąży? Bosko. Ja jak miałam 170 i ważyłam 53 kilo to było idealnie, szczupłe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to lobuz z tej twojej teściowej, przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja synowa przy wzroście 178 cm waży 84 kg. tej chwili chodzi do dietetyczki i chce schudnąć, bo planują dziecko. 102 kg to jest bardzo duża waga jak na kobietę, ja przy wzroście 165 ważyłam 91 kg, w tej chwili po 6 tygodniach stosowania diety ważę 85kg. Po porodzie idż do dobrej dietetyczki i zacznij się odchudzać. Nie obrażaj się na teściową , tylko spójrz na to z jej strony, ona poprostu chciałaby mieć zgrabną, elegancką synową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona jednak przytyla te 6 kg,a ja nie, więc teściowa powinna przynajmniej powiedzieć ze fajnie, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa odzucila obcisle sukieki-no a co sie dziwisz ja jako przedstawiciel grubasow odrzucam wszystkie obcisle bluzki,sukienek nie nosze a jak widzę gruba osobę w legginsach Tomka szarpie.No trzeba miec lustro w domu mam grube nogi wiec nie zakładam czegos w czym wygladam jak baleron w siatce,ale nie nisze również szerokich rzeczy.mam grube ramiona nie straszę ludzi chodząc w koszulkach na ramiączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ona przytyłam 6 kg to zalecana norma. To że ty nie przytyłas przy swojej otyłości to tez zalecana norma. Za co ma cię chwalić, że robisz to co do Ciebie należy czyli nie ty jeszcze w ciąży bo nie powinnaś? C h walić to można za osiągnięcia, a nie za spełnianie podstawowych norm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mam ciążowy brzuszek który chce pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam patrzeć na ciężarne przy tuszy uwielbiam jak jedzą ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×