Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa ubrała się na czarno na nasz ślub. To zgodne z etykietą czy przegięcie?

Polecane posty

Gość gość

Pytam o Wasze opinie, a zainspirował mnie temat o bieli na weselach. Wiem, że może to malostkowe, ale ogólnie mam trochę żal do matki i ciotek mojego męża. A to dlatego że na wesele brata mojego męża ubrały i umalowaly się ładnie (wesele odbywało się w miescie), a na nasze ubrały się mniej wyszukanie, wręcz ciotka niedbale i jakby z doskoku. Nasze wesele odbywało się na wsi w restauracji i hotelu przy trasie w pewien popularny region w Polsce. Może to malostkowe ale mi zrobiło się dziwnie. Nasze wesele gorsze i można się na nie nie uczesać i przyjść we włosach suchych jak wiór albo niedofarbowanych i splecionych w niedbaly warkocz z którego stercza włosy? Bo co, bo to na wsi? A raczej małym miasteczku? Myślałam, że strój i fryzura w takich sytuacjach to wizytówka i świadczy o tobie bez względu czy jesteś w mieście czy na wsi akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz wszystko obczajone, normalnie mucha nie siada :D Ja na swoim ślubie myślałam o wielu sprawach, ale na pewno nie o obcinaniu gości pod kątem jak się kto ubrał. Puknij się w ten pusty sagan, wieśniaro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam starsza i tez bylam cala na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:55 jak tacy ludzie jak ty sobie patrzą w twarz w lustrze po tym jak gnoją innych w necie? Serio mnie to dziwi. Myślisz ze jak w necie to się nie liczy i nie czyni z ciebie dna i świni? I kto tu jest wiesniakiem bez obycia. U mnie na weselu tez niektórzy dziwnie wyglądali. Dziewczyna pyta o opinie a ta jej z bluzgami wyjeżdża. To ty jesteś wieśniur. Poza tym trzeba być uposledzona by nie pamiętać z wesela ludzi którzy wyrozniali się strojem. Wystarczy zdjęcia obejrzeć. Co to jest sagan wieśniuro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normy spoleczne wynosi się z domu, teraz bydło się namnożyła w trybie hodowlanym, wieć o żadnych zasadach nie ma mowy, za chwilę z golą du/pa będą lataly "bo co to komu szkodzi:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara na pogrzeb przyszła czy na ślub? O ile u innych gości jeszcze jakoś tam to rozumiem o tyle u rodziców pary młodej nie. Matka męża ma żałobę ze synuś spod spódnicy juz mamusi wyłazi i nie jest jej cycusiem juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow prowo o tesciowej.Rzyg rzyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie słuchaj frustratek szukających od rana ofiar na żer. Masz prawo sie nad tym zastanawiać dlaczego ktoś przyszedł niedbale ubrany, bo elegancki ubiór w taką okazję jest przejawem szacunku dla tej uroczystości jaką jest ślub, choć motywów danej osoby i co nią kierowało nie poznasz. Taka osoba może celowo mieć złe intencje zaznaczając to ubiorem, ale nie musi. Może to być też ogólne roztargnienie, pośpiech, złe przemyślenie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to nie wypada na ślub ubrać sie na czarno, jakiś tam dodatkek to ok ale nie cala na czarno tak samo na bialo też sie nie powinni ubierać goście bo to kolor panny młodej. Ale w tych czasach wszystko jest możliwe, niektórzy nie maja za grosz rozumu i kultury. Moim zdaniem przeginka. Ale to świadczy tylko o tym człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty, ale to ona sobie wystawiła świadectwo, a nie tobie, więc czym się przejmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wali wam do tych pustych prymitywnych pacyn. Czarne żle,białe jeszcze gorzej a von,po kija robiłaś to wesele,by obczajać kto w czym.Trzeba było przy zaproszeniu mowić co kto ma na siebie założyć bo inaczej nie wpuścisz za próg.Pomyślałaś że w dzisiejszych trudnych czasach prosząc na wesele robisz problem ludziom? wesele to są wydatki na szmaty,buty,fryzjer i załacznik do koperty. Myślisz że dla niektórych to takie proste? Szkoda że jeszcze nie narzekasz że te zle ubrane za mało włożyły do koperty.Ogarnijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×