Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

teściowa wpiera bysmy dali córce na imie KORYNNA

Polecane posty

Gość gość

Uparła się, że takie imie jest ładne i oznacza kwiat. codziennie sie wpier...ala do wybierania imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej Korynta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korynna to kojarzy sie z rynną, ble. a korynta z Koryntem, tez źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze koryto.... a tak na serio i matki i tesciowe zawsze chca postawic na swoim. zabiora ci kazda radosc z dzieckabo one wiedza najlepiej i one musze wszystko pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest prawda, mi moja odebrała radość pierwszych chwil z dzieckiem bo zrobiła aferę na całą rodzinę że jestem złą matką bo urodziłam naturalnie a moje dziecko cyt. "będzie przez to downem". dzidzia miała lekko odkształconą stópkę bo na niej w brzuchu leżała, ale lekarz powiedział ze to nie jest wada postawy i sie wyprostuje. do starej to nie docierało, zrobiła afere że urodziłam KALEKĘ niech sie nie wtrąca w wasze wybory, my swojej pozwolilismy i byl dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie takie niespotykane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja bym na twoim miejscu przyj/ebała jej w ryj za takie słowa, zabiłabym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korynna? Zdrobniale Kora, albo Rynna... Jakieś takie udziwnione. Ale to rodzice mają ostatnie słowo w temacie... Decyzja należy do Was, teściowie i rodzice mogą tylko proponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Korynta ? będzie córa Koryntu !! hehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
piekne. powinnas słuchac tesciowej. bedziesz wołała Korytko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to imię nie znaczy kwiat tylko dziewczę po grecku, starej się pomieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jak chcesz nazwać?. postaw na swoim. To dziecko twoje i męża. Teściowa już swoje nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
dokladnie. o co wogle to halo? to co ze ktos chce? wkoncu to czyje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona twierdzi ze to imię ma 98% energii i przynosi szczęście, stara wierzy w przesądy i wpiera nam że to się sprawdza i że imieniem Anna spartolimy jej życie a KORYNNA czy ZOFIA jej pomożemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w czym jest problem? Przecież to rodzice rejestrują noworodka w US więc teściowa może sobie gadać do usranej śmierci jakie by chciała imię. Rozumiem, że to moze być wku***ce bo z jakiej racji ona się wpiernicza skoro to wasze dziecko ale wrzućcie na luz. Dziecko się urodzi dacie imię takie jakie chcecie, najwyzej teściowa się obrazi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się przejmujesz? Moja teściowa chciała nazwać dziecko Katarzyna, nie podobało mi się to imię, mężowi też nie, kiedy urodziłam powiedzieliśmy po prostu, że chcemy Alicję, i jest Alicja :) A teściowa powiedziała, że w sumie to nasz wybór, chociaż zachwycona nie była. Dobre jest to, że my mieszkamy w Krakowie, ona pod Poznaniem i dzięki temu się nie wtrąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestes chamem,nazywasz matkę męża "starą" a gdyby ciebie ona nazywała np. "suką" podobałoby ci się? Mamusia twoja straciła czas wychowując takiego matoła bez kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem tematu, tesciowa sobie moze rozne rzeczy chciec, ale to chyba twoje dziecko nie? Ona niech mowi swoje ,a ty rob swoje. Proste. Moze ci naskakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Corina a nie Korynna hehe mam kolezanke o tym imieniu, strasznie ma pastudny charakter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×