Odpowiedz na ten temat

Tęsknię za zimą, czy ktoś ma tak jak ja?

• gość 2017.08.12 [17:56]
    Uwielbiam zimę, mróz, śnieg, spacery. Ciepło od kominka. Smutno mi.
  • gość 2017.08.12 [18:04]
    Ja tez tęsknię. Uwielbiam zimę ale ze śniegiem. No i mieszkamy w domy wiec jest dużo mniej roboty w zimie kolo dom wiec maż dużo czasu jest z nami.
  • gość 2017.08.12 [18:34]
    Ja też. A jeszcze bardziej za złotą jesienią. Nie znoszę lata i upałów.
  • gość 2017.08.12 [19:01]
    Uwielbiam zimę. Wiadomo, ogrzewanie kosztuje ale mimo wszystko kocham zimę.
  • gość 2017.08.12 [20:18]
    Zima To najgorsza pora roku!
  • gość 2017.08.12 [23:07]
    Nienawidzę zimy. Zimno, mróz, błoto jak śnieg topnieje. Brzydko i ponuro, bo prawdziwych zimowych dni, białych i ze śniegiem u nas jak na lekarstwo. Ble. Wolę lato, uwielbiam ciepło.
  • gość 2017.08.12 [23:22]
    Kocham lato, słońce, długie dni. Wtedy wiem, że żyję. Nawet upały są znośne, jak jestem w cieniu czy zaciemnionym pokoju. Nie znoszę klimatyzacji.
    Zima to najgorszy okres w roku. Nie znoszę go, nie cieszy mnie Boże Narodzenie, gdybym mogła, to zapadłabym w sen od listopada do maja usmiech.gif
  • gość 2017.08.12 [23:30]
    Ja może nie tęsknię, ale generalnie jestem bardzo pesymistycznie nastawiona do życia, mam problemy emocjonalne i psychicznie i zima ze swoim krótkim dniem i szarugą idealnie współgra z moimi nastrojami, dlatego po prostu bardziej czuję się wtedy soba. latem jak wszyscy cieszą michy jakos mi czasem dziwnie. Aczkolwiek skłamałabym że nie lubię alta, bo lubię. Wszystko ma swój urok. Ale najbardziej kocham złota jesień, gdy jest ciepło ale złote liście pod stopami

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...