Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwaaaaaa

test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką!

Polecane posty

Gość dociekliwaaaaaa

Witam kobietki:). Mam do Was takie pytanko ,ja i mój mąż kochaliśmy się bez zabezpiecznia w moje dni płodne i owulację chciałam się zapytać ,ponieważ zrobiłam test dzisiaj i wyszedl negatywny robiłam go po południu i to jeszcze okres mam dostać 22 Czerwca --oby Go nie było:). Cały czas kłuje mnie lewy jajnik czy ja jestem w ciaży? Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy? Miała tak któraś z Was jak ja??. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam dzień przed miesiączką - od razu pozytywny. Jak wiesz, kiedy miałaś owu, to się nie martw negatywnym testem albo idź na betę, już powinna wyjść podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm to moze ja teraz
e tam, nie zawsze beta bedzie podwyzszona. u mnie tez wszystko ok, wiem , kiedy mam owulacje, kochamy sie non stop, a juz rok prawie minal i ciazy jak nie bylo tak nie ma :( zycze Wam powodzenia, moze nalezycie do tej czesci, ktorym szybko sie udalo zajsc :) ale nie ma co sie nakrecac... niestety :( my badania meza robilismy, wyniki super, moje badania tez - wyniki super, niedlugo czeka mnie laparoskopia i sprawdzanie wew macicy czy wszystko jest ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Kurczę tak strasznie się boję:(. Teraz się dużo słyszy ,że niektóre pary starają się nawet rok jak pani wyżej!. Ale mam nadzieję ,że Nam się uda pierwszy raz zaczęliśmy staranka:). Moje dolegliwości są na wprawdę dziwne i nie wmawiam sobie tego ,poczekam jeszcze kilka dni i zobaczymy - chociaż jestem w podświadomości pewna od początku ,że Nam się udało!. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
a jaki czuly test robilas? ja jestem 2 dni przed okresem i tez dzis nie wytrzymalam i zrobilam test o czulosci 10mlU ale po poludniu i nic - jedna krecha :( czy juz jestem skazana na niepowodzenie? Ille laski pisza ze taki czuly test juz wychodzil przed miesiaczka. Ja juz probuje rok i nic. badania sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
i tez wiem kiedy mialam owulacje, dokladnie 13 dni temu, myslicie ze sie nie udalo i ze test powinien juz cos pokazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
do kolezanki wyzej, a robilas przed miesiaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
ja robie testy owulacyjne i nic jak narazie. to juz 5ty cykl z testami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien... ale nie wychodził :) owu jak dobrze pamietam miałam 2-09 a test pozytywny wyszedł dopiero 25-09. dodam że robiłam testy co drugi dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
na niektorych z tych zdjec to ja nie widze nawet kreski :P u mnie nic a nic nie widac, dzis jest 13dzien po owulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
dociekliwa - najlepiej tak, najlepiej czekaj min do 14dni po. U mnie dzis jest 13 dni i nic., pewnie nie jestem w ciazy, jak nigdy przed okresem nic mnie nie boli, wargi i wejsce do pochwy nawet nie jest zasionione, a zawsze tak mialam przed okresem i mialam bol brzucha, plecow, a teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
powiedzcie mi, moze to wina tego ze ja mam te testy paseczkowe ( jak owulacyjne ) z allegro, pakowane po 1 sztuce takie cieniutkie papierki. niby pisze na nich ze 10mlU ale moze one sa o dupiczke roztrzas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Hej dziewczyny! Ja też zastanawiam się czy robić już test, @ mam mieć 22 czerwca, kochałam się 8 czerwca (wg. kalendarza to była owu), trochę bolą mnie piersi (ale nie sutki), mam temp. 37,5, kłuje mnie jajnik i tak dziwnie się jakoś czuje. Też staram się już od jakiegoś czasu ale są to starania bardziej "spontaniczne" żadnych wyliczeń, mierzenia temp itd. Mam nadzieję, że tym razem się udało. Test już mam teraz tylko pytanie czy czekać do środy czy robić go jutro rano. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
oj ja mysle ze znowu nic z tego. ja juz nie wiem. badania ok, uzywam testow owulacyjnych. pozytywny pokazal sie w 12dc ok 12.00 i kochalismy sie wieczorem i co? znowu nic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
25 latka masz tak samo jak ja :).... Ja dzisiaj zrobiłam test i się tylko zmarnował bo jest za wcześnie!. Ja myślę ,że zrobię test jakoś 24 Czerwca ,albo nawet troche później :). Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
ja bylam na usg po owulacji, bylo cialko zolte, tempka wzrosla do 37.1 wiec owulacja sie odbyla. Dzis rano tez mierzylam w pochwie 37.1 ( znam caly scenariurz mierzenia bo juz sie kiedys w to bawilam ) i o dziwo pod pacha 36.9 a test milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
wiem, ja zmierzylam z ciekawosci. czuje sie dobrze, a tu podwyzszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
To oczekiwanie jest straszne... Ale tak jak mi radzicie, spróbuję wytrzymać do środy co najmniej chociaż ciekawość pewnie mnie zabije. Różnie to bywa z tymi testami, mojej koleżance wyszedł pozytywny po tygodniu od współżycia a kochała się na dwa dni przed terminem @ i weź tu człowieku bądź mądry.Druga z kolei zaszła biorąc tabletki anty i dowiedziała się że jest w ciąży w 4 mcu... A jak się chce to się nie udaje... Tabletki już odstawiłam w zeszłym roku, a od stycznia stwierdziliśmy, że fajnie by było jakby już był ten maluszek ale coś nie chce się jeszcze pojawić. Aa Wy ile już się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
ja ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test?
do kolezanki co jest w ciazy, a powiedz masz zasinione wejscie do pochwy, wargi itd jak to pisza wszedzie? i jak to jest z tym sluzem, faktycznie w ciazy sie ma taaaak duzo? ja zawsze przed okresem mialam tak normalnie w miare, troche tylko takiego bialego -nieplodnego. teraz nie mam wcale. susza totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Ja z mężem zaczeliśmy starania dopiero od końca tamtej miesiączki czyli od 28 Maja:). I nie mierzę sobie temperatury ani nic poprostu wiem kiedy mam dni płodne i owulkę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Najgorsze jest to, że człowiek sobie żyje, nie myśli o dzieciach a jak w końcu nadchodzi ten moment, że by się już chciało to często nie wychodzi.Moja koleżanka trzy lata się starała, badania mieli ok a dziecka jak nie było tak nie było, dopiero po 3 latach się udało. Druga z kolei stara się też już 3 lata i jeszcze nic z tego nie wyszło... Mam nadzieję, że u mnie będzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Też właśnie słyszalam o tym ,że pary się dłuuugo starają w sumie u mnie znajomi najdłużej starali się pół roku inni zaś 3 miesiące a przyjaciłce się udało za pierwszym razem i też bardzo chciała myślała i co???? Wyszło od razu:). Zazdroszczę jej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
dociekliwaaa to co, kiedy robimy testy? :) ja się boję, że jutro rano się złamię. Mogłam nie kupować tego testu to by mnie nie kusiło. Na netmama znalazłam fajny kalendarzyk co to pokazuje kiedy można testować i mi pokazuje że test sikany mogę zrobić w poniedziałek więc może poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Najlepiej zrób test, bo po takim czasie powinien już wyjść. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
25 lataka ja zrobię test tego 24 też mam w domu drugi i mnie kusi ,ale wytrzymam:),także się kocham z partnerem bo mam ochotę i potem myślę tak samo jak Ty:) To jednak robisz w poniedziałek tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
A możesz mi podać link tej stronki kiedy można robić test?? Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMANOKIADOMA
DOCIEKLIWA a skąd wiesz, że miałaś owulacje 10 czerwca ? żeby pisać z pewnością 100 % musiałabyś mieć w okresie płodnym [tj mniej więcej 4 dni przed owu i 2 dni po ] monitoring USG i ginekolog musiał by zobaczyć jak pęcherzyk rósł i czy doszło do jego pęknięcia jeśli monitoringu nie miałaś to możesz tylko PRZYPUSZCZAĆ kiedy doszło do owulacji i nie będziesz wiedziała kiedy będzie spodziewany termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×