Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość test ciążowy

test ciążowy

Polecane posty

Gość test ciążowy

mam pytanie do kobitek, które robiły "sikańca" w ciągu dnia lub wieczorem i test wyszedł negatywny a jak zrobił z rannego moczu wyszedł pozytywny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno się robić z porannego moczu, ale jeśli robisz w dniu spodziewanej @ lub później to powinien wyjść o kazdej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy
nie ma nikogo ? albo chociaz przy podejrzanej ciąży pierwszy test wyszedł negatywny a kolejny pozytywny mimo że ciąża była ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to proste ,w rannym moczy masz największe stęzenie hormonu,widocznie masz go jeszcze na tyle mało ze w moczu wieczornym test tego nie wykryje.podejrzewasz ciążę ilu tygodniowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
ja robilam test ciazowy wieczorem i rano. w obu przypadkach-wynik pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy
powinnam dostać okres 11 października nie mam do tej pory, cykle mam 29,30- dniowe. zrobiłam test, w czwartek ubiegły tydzien wynik negatywny, codziennie rano mierze temperature i mam 37 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 7 tyg ciązy roiłam test rano i wyszło ze jestem ,ale podeszłam do tego sceptycznie i zrobiłam wieczorem i wyszło negatywnie a byłam juz w 7 tyg ciąży ,leć do apteki i bedziesz miała z głowy jesli rano zrobisz bedziesz pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy
no wlasnie ja robiłam po 11 przed poludniem, ale to było juz moje drugie sikanie, wiec mogloby nie wykryć. kolezanka wlasnie tez zrobila wieczorem i wyszlo ze nie a potem rano i jednak ciaza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
zalezy tez od tego jak duze jest stezenie hormonu ciazowego. u mnie bylo juz chyba na tyle duze ze pozwalalo wykryc ciaze. u mnie byl to prawie 8 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy
czyli nie każda kobieta ma na tyle duże stężenie hormonu ciążowego że nie da się jej wykryć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewaznie na poczatku ciąży ,niektore robią sobie badanie krwi beta.roznie to jest ale wiesz ja na twoim miejscu zrobiłabym rano test a masz jakies obiawy typu np u mnie bolący brzuch tak jak na okres i piersi strasznie bolące mnie zawsze bolały na okres ale tym razem wyjatkowo bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy
bóle brzucha to mam, właściwie to bardziej podbrzusza i tak jakby w pachwinach. ale piersi to mnie az tak nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy
a i strasznie szybko się mecze, np dziś zamiatałam podwórko a właściwie to tylko przed bramą liscie i to zadna wysiłkowa praca a ja padłam jakbym nie wiem co robiła, oczywiscie podwórko dokańczała mama, a potem az mi rece dretwiały. wczesniej sama to robiłam. i wracając do tych bóli brzucha to mam je codziennie i codziennie zagladam w majtki czy @ nie przyszedł. ale nic, mam tylko śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy
kobitki napiszczie jakie wy miałyście podejrzenia co do swojej ciąży, jakie objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
U mnie pierwszym objawem bylo to ze wszystko mi smierdzialo i brak apetytu nawet na ulubione potrawy. bylam ciagle spiaca, w weekendy spalam cale dnie i noce, w dni powszednie jak wracalam z pracy to o 19 juz w lozeczku. ogolnie sie zle czulam, bylam slaba taka nie do zycia. potem dostalam ostrego bolu w jajnikach i sie wystraszylam. mama powiedziala bm zrobila test: no i wyszly 2 kreski:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy
kurde w tych jajnikach to i mnie boli czasami tak ostrro zakuje. ale jak mialam torbiel tez tak bolało,;/ wiec juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej nic sobie nie wkr
u mnie nie bylo boli jajnika nic zadnych objawow tak jak na @ nawet dzien przed @ tak mnie zaczal bolec brzuch ze myslalam ze @przyjdzie wczesniej lekko po bokach piersi bolaly , ale tak jak zawsze no i nic wiecej do dzis nie mam zadnych objaow ,no niedawno sie pojawily lekkie mdlosci takie leciutkie :D ale glodna jestem ze szok :O to tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
no ja mialam taki ostry bol bylam pewna ze to okres (nie planowalam akurat ciazy) i tak bolalo bolalo a okresu nieta. na samym poczatku mialam tez bol piersi ale dosc szybko przeszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy
ja codziennie mam takie bóle dlatego myśle że na drugi dzień będzie @. ale nie ma, i codziennie temperatura 37 a wieczorem 37,5. ale dziwi mnie ten negatywny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz przed spodziewana @ mialam bol w podbrzuszu i bolaly mnie piersi i z dnia na dzien sie to tylko nasilalo. po jakims tygodniu od kiedy miala pojawic sie @ bole mialam juz tak silne, ze nie moglam wytrzymac, jakbym miala dostac wyjatkowo silna @ do tego zaczely sie mdlosci. kupilam test taki z kreseczkami, zrobilam po poludniu i wyszly 2 kreseczki rozowiotkie ale takie slabe, wiec pobieglam po 2 nastepne ale kupialam juz te ktore wyliczaja, w ktorym tygodniu jestes i wyszlo mi natychmiast 3-4 tyg :) na obu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
zrob badanie z krwi na bete. moze nie jestes w ciazy i tylko zwiastuje ze okres przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy
czekam do piątku, zrobie test jeśli @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja juz wiedzlam, ze jestem w ciazy i jeszcze przez ponad tydz prawei 2 mialam takie uczucie ze zaraz @ dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na cud
kurde dziewczyny jak zaczynacie jakiś watek to kończcie go wtedy innym będzie łatwiej coś wywnioskować. ja mam ten sam problem rano test lekko pozytywny 25 miu natomiast o 14.00 innej firmy test 10 miu negatywny. napisze jak jutro wyjdzie. zapewne negatwny bo mysle ze byl to blad testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dnia spodziewanej miesiaczki testy 25iu i 10iu powinny wyjsc w obojetnie jakiej porze dnia, oczywiscie zakladajac ze stezenie moczu jest odpowiednie a nie 'sama woda'. osobiscie odradzam testy z niebieskim wybarwieniem bo prawie nigdy nie pokazuja wyraznej kreski, czesto trzeba sie dopatrywac pod swiatlo. za to czerwone zawsze latwo odczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na cud
no ja mam 11,5 dzien fazy lutealnej. wlasnie mam testy z rozowym zabarwieniem i co ciekawe wyszla jasna kreska ale w tym odpowiednim czasie w jakim powinna wyjsc. natomiast pozniej o 5 godz kiedy juz troche pilam wody i nie byl to pierwszy mocz tak wyszlo. no ale domyslam sie ze po 2,5 roku staran niestety znow potwierdzaja sie moje obawy skoro test 10 miu nie wykryl ciazy wcale....załamać się można poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kej230
Dziewczyny Kochane. Okres spóźnia mi się już 11 dni. Powinnam dostać 19 Czerwca. Ostatni miałam 17 Maja. W maju też mi się opóźnił ale 7 dni. Cały czas (od ok. 2 tyg) mnie boli brzuch tak jakbym miała już dostać @, ale nie ma w dalszym ciągu. Do tego doszły dziś mdłości. mam jeszcze serowaty biały śluź, bez zapachu i spuchnięte tam w środku, poza tym nic mnie nie swedzi czy piecze, wiec raczej nie infekcja. Wczoraj, ale wieczorem robiłam test, wyszedł negatywny, lecz po jakims czasie około 1 godz pojawiła sie blada kreska widoczna pod światło. nie wiem co o tym sądzić. Zastanawiam się czy zrobić jutro z samego rana test. Jak myślicie ciąża czy zwykłe opóźnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madina92
Hej kobitki sa tu takie nerwuski jak ja bardzo bym chciala zajsc w ciaze z mezem staramy sie drugi miesiac owulacje mialam 13 dni temu robilam test niestety negatywny okres za dwa dni od 4 dni pobolewa mnie podbrzusze jest szansa ze sie udalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×