Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alka88

Test na płeć dziecka z moczu

Polecane posty

Gość Alka88

Cześć Dziewczyny, chciała bym poznać wasza opinie na temat: testów na płeć dziecka, które wykonuje się z moczu. Skusialam się ostatnio na ów test. Zapłaciłam za niego 120zł i producent daje 100% gwarancję sprawdzalnosci-jeśli pleć z testu bedzie inna niż w rzeczywistosci zobowiazuje się zwrócić należność. Możliwosci na zaplanowanie płci są rozmaite np: 1. Współżycie 2-3 dni przed owulacja-dziewczynka w dniu owulacji-chłopak Udowodnione naukowo, tak jak i: 2. Dieta matki przed poczęciem: bogata w sód i potak - chłopiec magnez i wapń - dziewczynka 3. Kalendarz chinski (99%sprawdzalnosci w Chinach, 85%Ameryka) link do kalendarza poniżej: http://www.plecdzieckaplanowanie.az.pl/kalendarz_chinski_plec_dziecka.htm No i wrózby: -kręci sie obrączka nad brzuszkiem-dziewczynka, "wahadło"-chłopiec -kapusta -soda -ph moczu Ja jestem dopiero w 7 tygodniu ciąży. Mam juz 2,5letnia córkę i planowalam drugą. Moje starania o dziewczę wyglądały następująco: 1. 15.12 "przytulanko"-18.12 owulacja 2. Uzależnienie od czekolady, kakao, mleka i serów-więc specjalnie diety zmieniać nie musialam :) 3. Kalendarz chinski: 29lat w dniu poczęcia miesiąc-grudzień -obrączka się kręci nad brzuchem -kapusty nie robiłam -sody również -ph moczu z wyników 5-dziewczynka Teraz zrobiłam jeszcze ten test GenderMaker i również wyszła dziewczynka. Teraz czekam grzecznie do usg połówkowego żeby dowiedzieć się czy płeć się potwierdzi. jeśli nie-obale wszystkie mity! A któraś z was równieżpokusiła się na taki test? potwierdziło się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charaker?
grzecznie czekasz? Zajmujesz się bzdurami i tyle. Płeć zdecydowała się w momencie podziału i żadne cuda tego nie zmienią. A wydawanie kasy na jakieś bzdurne testy to skrajna głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoku1987
U mnie nic sie nie sprawdzilo - wszystko bylo odwrotnie. I mam sliczna dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za płeć dziecka
jest odpowiedzialny ojciec to genetyka a nie czary mary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesiewowe testy na
obecność mózgu w czaszce chyba udalo ci się oblać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bądź naiwna
jak nastolatka :o Co ma być to będzie powinnaś się w ogóle cieszyć, że jesteś w ciąży! Co do kalendarza chińskiego, który podałaś- u mnie się nie sprawdza póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak moze i masz racje
mi sie sprawdzil kalendarz chinski rzeczywiscie byla dziewczynka teraz tez jestem w ciazy (wrzesien termin ) wiec poczatkowa i wychodzi rowniez dziewczynka zobaczymy :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi chiński się nie sprawdził
kilku znajomym tez nie...Dieta matki nie ma z płcia nic wspólnego. Nie wiedziałś, że o płci decyduje plemnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 drugie dziecko i głupia
żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhhaaaahhhaaaaaaa
dziewczyno dalaś się okraść, ze 120 zl. I co niby ph moczu ma potwierdzić płeć dziecka??? na pH ma wpływ wiele czynników, ale nie płeć dziecka. Ja przy chłopcu mam cały czas pH5. Jak masz takie to pogratulować, nikłe szanse na infekcję pęcherza. Ale nic poza tym. Producent ma 50% szans, że trafi z płcią. Niezły interes tyle kasy ciągnąć. Jako diagnosta lab. mówię ci, że nie ma żadnego testu na płeć dziecka z moczu!twojego moczu czy nawet samego dziecko. Tylko genetyka. Nawet usg może się mylić. Jedynie jestem w stanie uwierzyć w żywotność plemników X i Y. Ale też nie czytałam, żadnych badań naukowych na ten temat. moze to kolejny mit. aczkolwiek u nas się sprawdziło. ALe też miało 50% szans :P może można zwiększyć szanse na konkretną płeć tą metodą, ale na pewno nie na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtytyt
ten test robi się od 12tc czy nawet 14 tc...a ty już w 7 tc robilaś? Zmarnowane pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka88
Czytać ze zrozumieniem! W pytaniu jest: co myslicie o testach na pleć dziecka? Większość myli "wrózby" które podałam np.ph moczu, kapusta czy kalendaż chinski z testem który mozna nabyć w aptekach. Pewnie żadna z tych "ciemnogrodów" nawet nie sprawdziła tematu a wyzywa od głupich. To jest taka samą nowoscią jak test hcg. Wszystkie z was o ciaży dowiedziały sie najpierw z testu ciążowego. Po co go robiły, nie lepiej mieć niespodziankę u lekarza???????????? Po drugie naukowo udowodnione planowanie płci poprzez stosunek parę dni przed owulacją na dziewczynkę. niech któraś zapyta lekarza jak to działa! zamiast podważać badania naukowe. Skoro jedna z drugo "wszechwiedzące" wiedzą jak "powstaje" płeć to pewnie wiedzą, że dziewczynki mają chromosomy XX a chłopcy XY. Test ma właśnie za zadanie wykrycie męskiego chromosomu. jeśli go wykryje barwi sie na niebiesko. Jeśli nie-różowo. A dlaczego mam nie znać płci wcześniej? Czy któraś z was czekała z "niespodzianka " do porodu???////// Wątpię! Wszystkie chciałyście znać pleć na usg! Nie przemyslane odpowiedzi Półmózgów. P.S. Oczywiscie nie wszystkich sie to tyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka88
ghtytyt - test robi sie od 6tygodnia. Skad wziełaś informacje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś naiwna
jak nastolatka z tym testem z moczu na płeć. Za kilka tygodni dowiedziałabyś się czy to chłopiec czy dziewczynka. Ja jestem w 22tc i nie śpieszy mi się z poznaniem płci mojego dziecka. Najważniejsze jest to, że z dzieckiem jest wszystko w porzadku, sam widok na usg ruszającego się malca jest dla mnie ważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
ja bym nie dała tyle za test, ale jeśli chodzi o planowanie dziecka właśnie z tych dni, to mnie tego na biologii uczyli... Więc jest to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goonies
litosci, nie sadziłam ze baby moga byc tak głupie jak autorka:O ps. zrób sobie lepiej test na obecnosc mozgu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka88
Fajnie, a dlaczego nikt nie bierze pod uwagę tego, ze mnie moze stać na taki test tylko znów mierzycie kogoś swoja miarą. Załoze się, ze gdybym wręczyła Ci taki test w prezencie zrobiłabyś go z pewnoscią. Oczywiście zdrowie dziecko jest ponad wszystkim, ale skoro jest mozliwosć pozania plci wcześniej poprzez "nowosć"? Gdyby cena tego była 4zł i wszystkie Twoje koleżanki go kupiły i zrobiły to Ty nie pokusiłabys się? Dlaczego czekasz? Chcesz sie dowiedzieć jaką płeć ma Twoje dziecko? Po co? Pozcekaj do porodu! Będziesz mieć niespodziankę. Nie zrobisz tego, bo chcesz znać płeć i chcesz sobie sprawic przyjemność w postać np.różowych/niebieskich słodkich kapcioszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przynajmniej kase
masz skoro mózgu nie...:o Tylko dziecka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka88
dziecka tj.Ciebie najbardziej chyba szkoda, bo coś sie nie udałaś Twoim rodzicom. - Zacofaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka88
Dla mnie to obojętne jaka jest płeć dziecka. Zrobilam test bo już teraz mogę sie przygotować na jego przyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiesz chociaż
ile jeszcze Ci miesięcy zostało do rozwiązania? Czy na to też jesteś za tępa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka88
Nie no...poziom sięga dna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
ej ta długa wypowiedź była do mnie? bo wyraźnie napisałam że JA bym nie dała tyle za test... Ale skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem to ty powinnaś wrócić do szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie jestes
normalna i sama nie rozumiesz tego co napisałaś ! "chciała bym poznać wasza opinie na temat: testów na płeć dziecka, które wykonuje się z moczu." po czym piszesz dalej " Cześć Dziewczyny, chciała bym poznać wasza opinie na temat: testów na płeć dziecka, które wykonuje się z moczu. Skusialam się ostatnio na ów test. Zapłaciłam za niego 120zł i producent daje 100% gwarancję sprawdzalnosci-jeśli pleć z testu bedzie inna niż w rzeczywistosci zobowiazuje się zwrócić należność. Możliwosci na zaplanowanie płci są rozmaite np: 1. Współżycie 2-3 dni przed owulacja-dziewczynka w dniu owulacji-chłopak Udowodnione naukowo, tak jak i: 2. Dieta matki przed poczęciem: bogata w sód i potak - chłopiec magnez i wapń - dziewczynka 3. Kalendarz chinski (99%sprawdzalnosci w Chinach, 85%Ameryka) link do kalendarza poniżej: http://www.plecdzieckaplanowanie.az.pl/kalend arz_chinski_plec_dziecka.htm No i wrózby: -kręci sie obrączka nad brzuszkiem-dziewczynka, "wahadło"-chłopiec -kapusta -soda -ph moczu Ja jestem dopiero w 7 tygodniu ciąży. Mam juz 2,5letnia córkę i planowalam drugą. Moje starania o dziewczę wyglądały następująco: 1. 15.12 "przytulanko"-18.12 owulacja 2. Uzależnienie od czekolady, kakao, mleka i serów-więc specjalnie diety zmieniać nie musialam 3. Kalendarz chinski: 29lat w dniu poczęcia miesiąc-grudzień -obrączka się kręci nad brzuchem -kapusty nie robiłam -sody również -ph moczu z wyników 5-dziewczynka Teraz zrobiłam jeszcze ten test GenderMaker i również wyszła dziewczynka. Teraz czekam grzecznie do usg połówkowego żeby dowiedzieć się czy płeć się potwierdzi. jeśli nie-obale wszystkie mity! A któraś z was równieżpokusiła się na taki test? potwierdziło się?" a jak ktoś skrytykował cie to napisałaś "Czytać ze zrozumieniem! W pytaniu jest: co myslicie o testach na pleć dziecka? Większość myli "wrózby" " To po chooja debilko pisałaś co wykorzystałaś w planowaniu płci ??????!!! Trzeba było zadać tylko pytanie na ten konkretny temat a nie rozpisywac się od rzeczy. Niektórzy nie powinni mieć dzieci bo wyrządzają im krzywdę będąc sami ograniczeniu umysłowo ! Szerzyć się będzie debilizm jedynie ale to pewnie dla becikowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba byc debilem zeby wierzyć w to iż mozna zaplanowac płeć dziecka. Dlatego że o płci dziecka decyduje plemnik ktory przekazuje chromoson X na dziwczynkę lub Y na chłopczyka do jajeczka podczas zapłodnienia. Proponuje zamiast tego testu za 120 zł kupić sobie książkę do biologi klasa 4 podstawowa, w celu nadrobienia zaległości. :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemama
jesteś naiwna -na kiedy masz termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka88
A jesteś jedyną która napisala, ze test jest drogi? Nie! wieć dlaczego stwierdziąłś że to akurat do Ciebie biję? Test jest drogi! to fakt, ale Ja dla niego nie muszę sobie "wyciagać z gęby", wiec dlaczego nie? Po za tym na ebay mozna go kupić za 60zł z przesyłką. Nie rozumiem skad takie reakcje? Smutne, ze ludzi nawet nie zaciekawi tego typu nowinka-pomijajac cenę. Bo....(powtórzę się) czy gdyby test 4 zł nas wynisół to nie kupiła by zadna?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
a sorry ale jak byś nie znała płci to byś nie mogła przygotować się na jego przyjście??? :/ ja pomimo tego że poznałam płeć na usg połówkowym to i tak kupuje ciuszki uniwersalne.. Mam kilka zgodnych z płcią ale uważam że i tak będę mogła je ubrać w razie pomyłki... Nie chciałam niespodzianki, ale uwierzę na 100% jak urodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×