Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta1985

Test pozytywny i "ledwo" pozytywny

Polecane posty

Gość samanta1985

Witam, Staramy się o drugie dziecko. Wczoraj w dniu w którym powinnam dostać okres- 28dc zrobiłam rano test płytkowy Bobo Test i wyszła druga kreska, słabsza niż kontrolna, ale dość wyraźna. Jako że miałam jeszcze drugi test, ale innej firmy- Pink Test, zrobiłam też drugi, a tu zaskoczenie, bo kreska druga jest, ale ledwo widoczna. Czułość testów niby taka sama. Stąd moje pytanie- czy możliwe że się udało czy to raczej ciąża biochemiczna? Może któraś z Was miała podobną sytuację? Czy możliwe żeby testy o tej samej czułości różnych firm a kreski na jednym wyraźniejsza a na drugim mniej mimo że dzień później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta1985
Dodam, że Bobo Test zrobiłam 28dc z porannego moczu, a Pink Test następnego dnia z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 1 ciąży yest robilam w dzien spodziewanego okresu i byla bardzo slaba druga kreska, w drugiej ciąży robilam dzien po spodziewanym okresie i tez byla prawie niewidoczna kreska. Poczekaj jeszcze dzien, dwa albo idz na badanie krwi. W każdym razie na pocieszenie ci napisze ze mam dwójkę dzieci a kreski byly ledwo widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam ledwo, ledwo widoczną druga kreseczkę. Od razu pobiegłam na betę teraz jestem w 15tyg. Powodzenia : 0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta1985
Dziewczyny wczoraj pogodziłam się z faktem, że może to ciąża biochemiczna, bo pomyślałam, że dwa testy o tej samej czułości mimo że innych firm, to jednak nie mogą się mylić i skoro drugi test z porannego moczu kreska słabsza to pewnie nic z tego. A dziś wracałam z córeczką ze spaceru, zahaczyłam o rossmana, kupiłam bobo test, zrobiłam z popołudniowego moczu i wiecie co? Druga kreska silniejsza niż z porannego moczu dwa dni temu :) Nie wiem czy to dobrze, bo teraz już się nastawiłam że raczej "tak" :) Może ten Pink Test jakiś trefny był ;) Poczekam i może w środę pójdę na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak kiedyś miałam, że test jednej firmy pokazał mi jasną drugą kreskę, słabo widoczną, a test innej firmy nie pokazał nic i co ciekawe ten co nic nie pokazał miał większą czułość bo niby 10. Okazało się, że jestem w ciąży :) Ten super czuły test wykrył ciążę 3 dni później niż test 25 więc sama widzisz... Test testowi nierówny. Jako ciekawostkę powiem Tobie, że wykrył mi ciążę też Bobo Test tak jak Tobie, a zawiódł mnie Nord Test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta1985
Oo ja w pierwszej ciąży testowałam Nord Testem i faktycznie kreska była dużo słabsza niż na innym teście. A nawet nie wiedziałam że ma czułość 10 :D Dziękuję dziewczyny za iskierkę nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze ci tylko tyle że mi 25 wyszedł mocniejszy niż 10 :-) Gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta1985
Dziękuję, ale na razie staram się hamować emocje, żeby nie zapeszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta1985
Zrobię jeszcze jutro rano sikany bobo bo mam w torebce :) A jak nie dostanę okresu to w środę pójdę na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też pink test nie pokazał ciąży, dopiero kilka dni później niż test innej firmy!!! A niby taki super laur konsumenta itd. Także jak na moje to możesz już troszkę się cieszyć :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolciunia251
No właśnie jak to jest z tą czułością testu skoro jest taka sama a jeden coś pokazuje a drugi nic?Dziś rano robiłam na jednym po 15 minutach cień ale prawie niewidoczny,a drugi test nic.A dziś 38dc.To ciąża czy nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
margolciunia przykro mi, ale raczej to nie ciąża. Dużo testów pokazuje drugą linię po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w 27 dc test bobo i pink pokazał 1 kreśke a pepino z Tesco dwie. Ale uwierzylam tym lepszym testom. Pepino mial zle opinie w necie. Bralam dufhaston i musiałam odstawić jesli nie test wyszedł neg. Po 3 dniach zrobiłam test jakis na N i dwie kreski. Ile nerwów mnie to kosztowało to nie wiem. W ciszy nie wolno przerywac dupka. Na szczęście wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czasie druga kreska nie oznacza ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolciunia251
Poszłam do apteki kupiłam inny test niby superczuły i wyszedł negatywny :( Wiem, że nie powinno się czytać wyniku po czasie, ale ten cień drugiej kreski dał mi nadzieję. Może zdarzy się cud..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudinka1983
margolciunia doskonale Ciebie rozumiem.. Staramy się z mężem o dziecko już prawie dwa lata i na początku też tak jak Ty odczytywałam wyniki po czasie i wkręcałam sobie że test źle pokazał, kupowałam kolejne. Majątek na testy wydałam i uwierz mi- druga kreska po czasie nigdy nie oznaczała ciąży.. Nauczyłam się, że jedynym sensownym testem jest test z krwi beta hcg. Ale wiem że łatwo mówić, a jak się czegoś bardzo pragnie to człowiek chwyta się każdej iskierki nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, też to znam szukanie drugiej kreski, patrzenie pod światło, pod lampą.. Czasem aż oczy mnie bolały, serio.. Ale jak w końcu się udało to krecha była w czasie 5 minut i nie trzeba było z mikroskopem szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta1985
Dziewczyny widzę że wątek żyje własnym życiem :) Ja tylko chciałam powiedzieć że dziś jest mój 30 dzień cyklu (przy 28-dniowych) i okresu brak, za to tak jak przy pierwszej ciąży biała wydzielina. Brzuch mnie nie boli :) Jutro idę na betę, chociaż mam stres, bo tak sobie żyję w nieświadomości i z nadzieją, a tak będą wyniki czarno na białym czy tak czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samanta trzymamy kciuki, daj znać jak wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też wam powiem że test testowi nierówny. Jak byłam w ciąży kupiłam trzy testy z rossmana- pink test, nova test i jakiś paskowy i żaden nie pokazał nawet cienia. Następnego dnia kupiłam bobo test i pokazał dość wyraźną drugą kreskę. Poszłam na betę następnego dnia i była 58...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób betą, a za 2 tygodnie do lekarza się umów. Niestety ten początkowy okres jest najgorszy, bo pewności jeszcze nie ma. Wiem co mówię, bo sama dziś idę na wizytę w celu potwierdzenia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie cały okres dopóki nie czuje się ruchów dziecka jest dość stresujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak piszecie o Nord Test ja też nim testowałam i faktycznie późno pokazał cień drugiej kreski. I też nie wiedziałam że on jest superczuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny mi test dzien przed spodziewana wyszedl pozytywny ale z jedna bledsza kreska i powtarzalam codziennie a dzis wybralam bete wynik 1920 jak myslicie ktory tydzien??? Bo mam napisane przedzial ze miedzy 1a 10 tyg i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulas może być różnie, ja w 5 tygodniu miałam betę 3500 :) Tylko gin oceni wielkość płodu itd itd i ustali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulas policz od ostatniej miesiączki który to tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do testów to zgadzam się- test testowi nierówny. Też jeden mi pokazał kreskę drugi nie, ale i tak była to ciąża biochemiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki dziewczyny wychodzi mi 4tydzien i 6 dzien od ost miesiaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulas gratulacje, ładny wynik bety.Sprawdziłaś czy prawidłowo przyrasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×