Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nchbmm

To chyba jakaś paranoja ciążowa

Polecane posty

Gość nchbmm

Witam, jestem młoda(niespełna 18lat). Współżyje ze swoim chłopakiem jakiś czas. To była świadoma decyzja. Ostatnio (tydzień temu) kochaliśmy się stosując metodę przerywaną. Od tamtej pory jest mi jakoś dziwnie. Mam ból żołądka, coś boli mnie w podbrzuszu i wszystkie te "objawy" nasilają się jak naczytam się o młodocianej ciąży, jej objawach itp. Nawet w telewizji widzę tylko reklamy dotyczące ciąży i programy nawiązujące do niej. Na test jeszcze za wcześnie, do okresu jakieś 10 dni a ja zaraz zwariuję. Czy to możliwe, że psychika płata figle i to paranoja? Dodam, że dosłownie panicznie boję się zajścia w ciążę, wiem jakie byłyby tego konsekwencjie tym bardziej, że jestem z dobrego domu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do bravo !! zanim nie robisz testu nie truj d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to paranoja, ale METODA PRZERYWANA żadną metodą nie jest. I powinnaś to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób tak dalej to na pewno nie zajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz swiadomosc , ze ciaza nic dobrego nie wniesie to dlaczego bie stosujecie abtykoncepcji? A co do psychiki to tak , tak to dziala mozna sobie ciaze uroic , ja przerabialam to kilka razy z tym , ze w druga strone - tak bardzo chcialam byc w ciazy , ze widzialam objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nchbmm
Ludzie trochę mniej jadu. Najgorsze jest to, że ZAWSZE SIĘ ZABEZPIECZAMY. Ten jeden raz się zdarzyło i wiem, że o raz za dużo skoro potem mam przeżywać takie stresy. Słyszałam, że w ciążę nie jest tak łatwo znowu zajść, ale znana jest teza, że jak się chcę to nie można a jak się nie chcę to niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conftoreakets1978jqydd
Rób tak dalej to na pewno nie zajdziesz... Jasne http://0je.org/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1989
Witam was wszystkie i mam pytanie, a moze raczej potrzebuje sie wygadac ....11 grudnia 2014 mialam okres 1 stycznia 2015 doszlo do stosunku niepelnego byl we mnie przez pare minut jednak ja w pewnym momencie przerwalam to wszystko (nie mialam ochoty na zblizenie bylam zbyt zmeczona) chlopak nawet nie doszedl. 7 stycznia 2015 dostalam okres byl to okres 6 dniowy i moge stwierdzic ze w terminie (cykl mam regularny co 27-28 dni) byla to krew i zalewalo mnie widzialam nawet skrzepy. teraz czekam na kolejny okres ktory powinam dostac miedzy 3-5 lutego. Jednak pewne zjawiska nie daja mi spokoju otoz od 6 dni bola mnie piersi i podbrzusze wczesniej tez tak mialam ze w polowie cyklu mialam takie bole ale nie tak bardzo intensywne i dlugie jak teraz :unsure: a moze po prostu wczesniej nie zwrocilam na to uwagi bo bylam zbyt zajeta i nie mialam czasu na rozmyslanie jak teraz :wacko: dodam ze 09 grudnia wrocilam do kraju z grecji i jest to moja pierwsza zima w polsce od 6 lat zimno wrecz mnie paralizuje (odzwyczailam sie) a w pierwszych dniach stycznia mialam grype.... czy moge byc w ciazy mimo ze 6 dni po tym niepelnym stosunku dostalam miesiaczke i byla taka jak zwykle i czy te nasilone bole w drogiej polowie cyklu mogly sie nasilic prez zmiane klimatu,zmiane zywienia z dietetycznego na tluste (w miesiac przytylam 4kg )czy grype?? dziewczyny bede bardzo wdzieczna za kazda odpowiedz i opinie. :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1989
Witam was wszystkie i mam pytanie, a moze raczej potrzebuje sie wygadac ....11 grudnia 2014 mialam okres 1 stycznia 2015 doszlo do stosunku niepelnego byl we mnie przez pare minut jednak ja w pewnym momencie przerwalam to wszystko (nie mialam ochoty na zblizenie bylam zbyt zmeczona) chlopak nawet nie doszedl. 7 stycznia 2015 dostalam okres byl to okres 6 dniowy i moge stwierdzic ze w terminie (cykl mam regularny co 27-28 dni) byla to krew i zalewalo mnie widzialam nawet skrzepy. teraz czekam na kolejny okres ktory powinam dostac miedzy 3-5 lutego. Jednak pewne zjawiska nie daja mi spokoju otoz od 6 dni bola mnie piersi i podbrzusze wczesniej tez tak mialam ze w polowie cyklu mialam takie bole ale nie tak bardzo intensywne i dlugie jak teraz :unsure: a moze po prostu wczesniej nie zwrocilam na to uwagi bo bylam zbyt zajeta i nie mialam czasu na rozmyslanie jak teraz :wacko: dodam ze 09 grudnia wrocilam do kraju z grecji i jest to moja pierwsza zima w polsce od 6 lat zimno wrecz mnie paralizuje (odzwyczailam sie) a w pierwszych dniach stycznia mialam grype.... czy moge byc w ciazy mimo ze 6 dni po tym niepelnym stosunku dostalam miesiaczke i byla taka jak zwykle i czy te nasilone bole w drogiej polowie cyklu mogly sie nasilic prez zmiane klimatu,zmiane zywienia z dietetycznego na tluste (w miesiac przytylam 4kg )czy grype?? dziewczyny bede bardzo wdzieczna za kazda odpowiedz i opinie. :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam zaraz po dnich plodnych bolace piersi przez dwa tyg tak ze ich nie mg dotykac a @ nadchodzila ;) teraz czekam na sobote i ciekawa jesten czy dostane mam nadzieje ze nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×