Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To forum to świetne oderwanie od codzienności, co czytam to płaczę ze śmiechu :D

Polecane posty

Gość gość

przewrócony suszak, zatłukę męża owulacja w okres - czy zaszłam? 2 kreski na teście - czy to bliźniaki? czy mogę dziecku 2l. podać ziemniaki pure? fasolki, owulki, tempki - na sam ten slang mam ubaw zapłodniłam się strzykawką i inne bratki :D to forum to najlepszy poprawiacz humoru. Znacie jeszcze inne beki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam to ja założyłam topik o przwróconym suszaku. Jestem tu stałym bywalcem :D A ty sie śmiej dziewczyno. Niechaj ci będzie na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w taką pogodę jak dzisiaj (30 stopni) ubraliście waszym dzieciom czapeczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorzucam - naczynko w oku w kształcie litery V a płeć dziecka buhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem szczerze zaczęłam to czytać w ciąży, dla śmiechu gdy mi się nudziło... Głupie tematy to jedno, czasem można paść ze śmiechu. A drugie to chamstwo, zwłaszcza wśród mamusiek... Jak idę ulicą i widze babke z wózkiem to się zastanawiam czy to jedna z tych co tak pluje na inne... W końcu gdzies te mamuśki musza byc... Sporo matek znam i żadna mi na taka nie wygląda, no to gdzie one żyją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
między nami żyją, takie szare myszki, ale w necie są odważne, anonim daje odwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, śmiejesz się z innych, a sama nie jesteś lepsza. Nie mówi się "inne bratki" tylko "inne kwiatki". Dla mnie to błąd na poziomie suszaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w okolicy mówi się albo kwiatki albo bratki i nikogo to nie dziwi. Może autorka jest z tych samych regionów co ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam inne bratki, czepiasz się i tyle :P z tym, że nie wyzwałam nikogo, mam ubaw z tego co tu piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie tak, ale mnie to przeraża. Wygląda na to, ze jestem taka staromodna i uważam, ze nie wypada nikogo obrażać, nawet anonimowo. Swoja droga sa fora typowo o macierzyństwie i nie rozumiem po co tutaj pisać i narazac sie na te wszystkie wyzwiska... Wracając jednak do tematu- ja się chyba uzaleznilam od kafe, najlepszy serwis rozrywkowy :-) Nie podejrzewałam nigdy, ze takie p*****ly można w necie roztrząsać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dzisiaj 30 stopni to jest, ale w egipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się, ja tu wchodzę skokowo, nie bywam non stop i jak wejdę zawszę naśmieję się co niemiara. Jednak gdybym to czytała codziennie, straciłabym wiarę w człowieka i chyba jednak wpadłabym w depresję :P ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze czy moja córka pali, dopiero co założony, ale dla mnie to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaktusss dziś tu autorka - ja też wchodzę tu raz na jakiś czas, ostatnio częściej, właśnie by odreagować i się pośmiać. Mnie też przeraża poziom wyzwisk i epitetów, takie tematy omijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, skro u was mówi się "inne bratki" to się nie czepiam. Problem w tym, że nigdy nie wiadomo, kiedy pojawia się wyzwiska. Kiedyś baby się pożarły i zwyzywały na temacie o pogodzie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rozbrajają tematy o testach ciążowych czy widac drugą kreskę oraz czy mogę byc w ciąży jezeli cos tam... No i mamusie staraczki... Z całym szacunkiem, bo tez jestem matka, ale zeby wyciągać takie rzeczy na forum.. Swiat oszalal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nigdy nie rozumiem tych tematów czy widać druga kreskę lub czy test już wyjdzie prawidłowo. Przeciez mozna spokojnie zaczekać kilka dni i wtedy będzie już wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kompletnym imbecylem, bo uprawiałem stosunki z jeżozwierzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie śmieszą tematu, czy w ciąży wolno... I tu wyliczanka normalnych, codziennych czynności, które nie wiem w czym i komu miałyby zaszkodzić. Był temat, jaką wodę pić w ciąży... Jezusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze co sądzicie o imieniu XYZ lub jakie imię pasuje dla rodzeństwa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tematy z druga kreska jeszcze rozumiem, mozna niecierpliwie czekac na ciaze i chwytac sie kazdej mozliwosci a niektore testy pokaza ciaze i tydzien przed terminem miesiaczki. Co mnie rozwala to doszukiwanie sie objawow ciazy na sile typu "swedzial mnie dzis prawy lokiec, jestem w ciazy??", wszelkie infantylne okresnieia "staramy sie z tezecikiem o bobo wiec dzis serduszkowanie" albo pisanie o zabobonach i slepa wiara w nie, np temat z instrukcja przelewania jaja nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie: tu mnie kluje, tam mi strzyka, a to mi spuchło i czy to juz... Ja tez rozumiem, ze ktos ma takie parcie na dziecko, ale po pierwsze to jest niepowazne, a po drugie od tego sa testy, a nie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu z suszakiem, pozdrawiam!!! :D :D :D Twój temat to już legenda kafeterii, jesteś mega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wręcz temat kultowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz ubaw po pachy z tematu: wściekłam się na swoją matke (o podniosłej 5 rocznicy ślubu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie rozwaliło: czy mogę być w ciąży skoro mąż był we mnie 5 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony to "Co macie dzisiaj na obiad" - i dwie frakcje napiertalające się wirtualnymi krewetkami z ryżem basmati i mielonymi z buraczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jst smiszne wy niedobre wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×