Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliska

torba do szpitala-co musi sie w niej znalezc?

Polecane posty

Gość eliska

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaka
Koszula na zmianę, albo 2, grube podpaski, majtki najlepiej jednorazówki do kupienia w aptece, recznik, szlafrok, kapcie, skarpety, u nas chcieli swoją wlewkę, zamiast typowej lewatywy, kosmetyki , najlepiej mało pachnące , radzę suszone śliwki i pestki słonecznika, paczkę chleba chrupkiego, to na przyspieszenie trawienia, żeby po porodzie szybciej się bezboleśnie wypróżnić, działa!!!!No i woda niegazowana i sok najlepiej jabłkowy, optymizm i odrobinę cierpliwości...przecież nie ma innego wyjścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad wiesz ze ona rodzicBedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od szpitala, najlepiej zadzwonic i się spytać. Ja musiałam tyko wziąć koszulę nocną i bieliznę na zmianę, ręcznik oraz kosmetyki, wszystko inne zapewniał mi szpital. Ubranka dla dziecka na wyjście też trzeba było mieć, ale to przywiózł mi mąż w dzień wypisu. Jak rodziłam 16 lat temu to musiałam zabrać pół szafy ;) bo w szpitalu nawet papieru toaletowego nie było, o takich "głupotach" jak podpaski nie wspomnę. Pieluchy (tetrowe) były, ale podarte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaka
Nagłówek sugeruje, że chyba tak, a co nie????To co za problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to forum Ociązownikach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zabrałam dla siebie: wszyustkie badania robione w czasie ciązy,karte ciąży szlafrok 2 koszule majtki (miałam cc więc mogłam mieć zwykłe bawełniane,po porodzie naturalnym babki miały jednorazówki zakupione w aptece) ręczniki kosmetyki kapcie klapki pod prysznic musiałam zbrać nawet sztuczce,kubek bo tam tego nie było podkłady dla maluszka: pampersy hustezki nawilzone oliwka ciuszki wszytsko wziełam to co mówili na szkole rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim musisz zaopatrzyć się w majtki jednorazowe, wkładki laktacyjne. Produkty dostępne są na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Kup dużą ilość tych przedmiotów bo naprawdę będą potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×