Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agdaa

trzeci miesiac ciazy

Polecane posty

Gość agdaa

Boje sie bo pod koniec drugiego miesiaca sie dowiedzialam o ciazy a przez ten czas pilam alkohol na prytatkach i palilam papierosy boje sie ze dzidziusiowi cos sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdaa
:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokokokoko
hmmm a lekarza na wizycie nie zapytalas czy to czyms grozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdaa
nie bo jakos sie wstydzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokokokoko
dziewczyno wstyd byl wazniejszy niz dziecko? litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z tego co wiem, wszystko jest groźniejsze w II trymestrze. Jak nic do tej pory się nie stało, to myślę, że jest ok. A robiłaś usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wypijałaś codziennie pół litra? Wiadomo, że alkohol nie jest zalecany kobietom w ciąży, tak samo papierosy. ;) Jednak co się stało już się nie odstanie i zamartwianie się niczego nie zmieni. Rzuć palenie i prowadź zdrowy tryb życia. Jeżeli już chcesz wiedzieć cos na temat wpływu lakoholu to znalazłam takie coś: Najpoważniejszą konsekwencją systematycznego picia dużych ilości alkoholu przez ciężarne kobiety jest tak zwany płodowy zespół alkoholowy - dzieci nim dotknięte są opóźnione w rozwoju umysłowym, mają duże trudności z uczeniem się i wykazują zaburzenia zachowania. W wielu krajach lekarze odpowiedzialni za prowadzenie ciąży zwracają uwagę kobiet na zagrożenia, jakie stanowi dla prawidłowego rozwoju płodu przyjmowanie w tym okresie alkoholu. Na przykład obecnie obowiązujące zalecenia Brytyjskiego Stowarzyszenia Ginekologów i Położników określają dopuszczalną ilość przyjmowanego w czasie ciąży alkoholu na jedną małą lampkę wina lub szklaneczkę piwa bądź odpowiednią objętość mocniejszego trunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliszenka
NIE MARTW SIE Mój syn poczał sie w alkoholu na imprezce potem zaliczyłam jeszcze imprezki zanim sie dowiedziałam ze jestem w ciazy i moj syn jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×