Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W.P.

Twardy brzuch 8-ym MIESIĄCU ciąży?

Polecane posty

Gość W.P.

Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze znaczyc ze macica ktoira jest miesniem sie napina co na zewnatrz objawia sie twardym brzuchem bywaja tez skurcze Braxtona Hicksa tzw przepowiadajace podczas ktorych macica \'cwiczy\' kurczenie sie do porodu a jestes w ciazy czy tak tylko pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.P.
Jestem w ciąży po raz pierwszy. I dlatego nie wiem czy jest to powód do zamartwiania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ja tez jestem w ciazy pierwszy raz zapewne jestes pod opieka lekarza i zawsze on moze rozwiac Twoje watpliwosci mozesz poczytac na rozcyh forach jak to jest z tymi brzuchami, zdarza sie ze twardnieja i mozna brac nospe ale to twardnienie zdarza sie sporadycznie, przy zmainie pozycji powinno ustapic, jest nie tyle bolesne co bardziej nieprzyejmne a jesli masz jakiekolwiek obawy skontaktuj sie z lekarzem bo w zaawansowanej ciazy nigdy nie wiadomo co sie dzieje w srodku i co moze stanowic niebezpieczenstwo przedwczesnego rozwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.P.
Najgorsze ze jutro jest sobota i nie bardzo mam kogo zapytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok, w tym miesiącu macica ma prawo tak się zachowywać...jak mówił moj lekarz \"ćwiczy do porodu\". Jeśli dzidzia się rusza, nie masz skurczy itp. to bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×