Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia a

Twoje 3 ulubione kosmetyki to ?

Polecane posty

Gość Monia a

Kochane mamy oderwijmy się trochę od dziec****eluszek itd. Macie swoje hity kosmetyczne -takie do których wracacie lub zawsze macie w kosmetyczce ? Mogą to być kosmetyki pielęgnacyjne lub kolorowe. Wpisujcię nazwę i dlaczego tak lubicie ten kosmetyk. Moje ulubione: 1.Tusz do rzęs Max Factor Masterpiece Max pięknie podkreśla rzęsy (wydłuża i pogrubia) kupuję inne ale najczęściej rozczarowana wracam do Masterpiece :-) 2.Krem Nivea zwykły i niezwykły krem,kojarzy mi się z dzieciństwem (używała go moja mama i babcia) bardzo dobrze nawilża jest troszkę tłusty więc lubię go na noc. 3.Róż do policzków Bourjois pięknie pachnie jest trwały i baaardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda369
1 tonik do twarzy nawilzajacy Lancome. 2 mascara do rzes milion kasches L'oreal 3 Farba do wlosow Casting cream gloss . Kolor mrozne mocchacino. Najwazniejszym "kosmetykiem" jest to jak sie odzywiamy i wtedy to widac na skorze i sylwetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to typowe, że masz na imię Monika i zakłądasz taki temat :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. krem nivea- dla mnie od lat najlepszy do demakijażu oczu 2. płyn micelarny albo tonik- w zasadzie bez znaczenia jaka firma 3. czarna kredka do kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zmywania makijarzu polecam zwykly szampon dla dzieci z biedronki "bobini"nie podraznia oczu i natychmiast zmywa make up zwlaszcza tusz do rzes. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. krem Iwostin na naczynka z filtrem 20 2. płyn micelarny Tołpa 3. puder do twarzy Bourjois :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jagoda369 dziś "do zmywania makijarzu" do zmywania czego? chyba MAKIJAŻU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywka do rzęs ConstanceCarroll- czesto zastępuje tusz Krem nivea soft-do całego ciała Szampon Joanna z apteczki babuni-miod I proteiny mleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Olej myjący własnej roboty (olej słonecznikowy + glyceryl cocoate). 2. Płyn Facelle, zastępujący wszystko, od żelu pod prysznic po szampon (i jako szampon stosuję go regularnie). 3. Krem z filtrami Vichy toucher sec, można go dać ile trzeba (a trzeba dużo, jak każdego filtra), a nie tłuści ani nie bieli. Ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
1. Szampon bambi rumiankowy :) po nim moje włosy zawsze są takie lśniące gładkie i ładnie się rozczesują, maja takie jasne złote refleksy mam naturalny blond, po innych szamponach są matowe albo plączą się (są cienkie jak pajęczynka) :) 2. Lubiłam puder brązujący on tak ładnie pachniał i twarz nabierała naturalnych kolorów nie pamiętam niestety nazwy, ładnie też wtedy były podkreślone piegi chyba go sobie kupię :). 3. Czasami używam też kredki czarnej do oczu obojętnie jaka firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam radę umyć nawet po olejowaniu ale tylko czystym kokosem albo sesą, przy innych olejach już nie do końca się da, nawet jak zemulguję odżywką. Włosy mam lekko falowane, średnio gęste, raczej grube, o średniej porowatości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim sposobem okreslasz "porowatosc" swoich wlsoow? Jakis czas temu kupilam olej kokosowy i nalozylam go na wlosy jako maseczka po pol h zmylam i wlosy byly tluste, matowe w ogole okropne. Myje wlosy szamponem bambino dla dzieci bo od innych swedzi mnie glowa. Zastanawiam sie nad tym facelle i chyba go kupie zeby przetestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytałam, potestowałam oleje, poobserwowałam, i tak mi wyszło. Jak masz włosy suche i dodatkowo farbujesz, to najpewniej masz wysokoporowate, a takim kokos się nie przysłuży. Lepszy będzie awokado, sezam, z orzechów ziemnych (to z tych popularniejszych, kulinarnych - jak włosy nie polubią to zużyjesz do sałatek czy smażenia). Idę o zakład, że Twoje włosy polubią wszelkie proteiny i np. laminowanie żelatyną (przy odpowiednim nawilżeniu oczywiście, bo inaczej przeproteinujesz) to będzie hit :) A Facelle na pewno nie zaszkodzi, i dla skóry głowy też jest przyjazne bo ma kwaśne pH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiedz o tym laminowaniu żelatyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, poczytaj na blogach u Anwen, Czarownicującej etc. Ja już nie mam czasu sie rozpisywać, córa się wreszcie (bo w nocy mało spała) budzi i marudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
1. krem z efektem botoxu Viviean 2. masło do ciała Planet Spa z Avonu 3. podkład do twarzy Clarena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.serum na noc Advanced Night Repair Estee Lauder 2.peeling z kawy inoliwki dla dzieci 3.odzywka do rzęs rewitalitalash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło, pasta do zębów, szampon. Prócz tego milion innych no ale sory czystym trzeba być. Na bezludnej wyspie chciała bym te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roukola
1. Żel do twarzy Yoskine 2. Peeling do ciała Sephory (jest najbardziej gruboziarnisty i wydajny, jaki w życiu miałam) 3. Czarna kredka do oczu z drobinkami, Inglot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie wiem które trzy są najważniejsze ale wspomnę o tych 1maska do włosów ARGAN OIL 2eyeliner z loreala mam i jest good 3tusz do rzęs polecam astor ale używam głównie żółtego mabyline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użyj soli drobnoziarnistej i żelu pod prysznic, będziesz miała pilingi za cene sephorowego na cały rok ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie kiedyś używałam domowego z soli, ale miałam po nim tak wysuszoną skórę, że byłam dosłownie cała biała na ciele :D A ten jest spoko, kosztuje 12.99 i starcza mi na pół roku (peeling robię raz w tygodniu) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Astor anti shine mattitude 2.Astor soft sensation nr 730 3.Garnier Olia kolor bardzo ciemny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Krem na dzień Dermika z lipidami do wrażliwej 2.Krem na noc Clarins regenerujący 3. Cienie do powiek Clinique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* tusz do rzes (koniecznie wydluzajacy) * korektor (mam cienie pod oczami cale zycie :O ) * puder brazujacy * odzywka do wlosow najlepiej nivea "prostujaca" wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Tusz Max factor 2000 2.Podkład Estee Lauder double wear 3.Róż Joues Contraste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×