Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubrania

Polecane posty

Gość gość

Córka chodzi do żłobka,zastanawiam się czy jak przyjdzie do domu i np spodnie/bluzkę ma czystą, powinnam mimo wszystko wyprac? czy nadaje się jeszcze do chodzenia, chodzi mi o te wszystkie zarazki itp które tam są, czy nie przenoszą się na ubraniu i lepiej po prostu wrzucić do prania nawet jeśli wizualnie jest czyste. Wiem, temat blachy, ale jestem ciekawa jak wy postępujęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ściągam i daje do prania nawet jak sa czyste . No własnie ze względu na bakterie itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wydaje mi się ze lepiej wyprac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego niby mam prac co jest czyste???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam że mały wrzuca do prania, właściwie nigdy się nad tym nie zastanawiałam dłużej. Tak miałam w domu rodzinnym że zawsze po przyjściu z miasta się przebieraliśmy, po powrocie ze szkoły, pracy itd, kiedyś to pewnie było podyktowane oszczędnością i zachowywaniem tych "lepszych" ciuchów na wyjście z domu. Ale teraz jakoś sobie nie wyobrażam żeby siadać na łóżkach, kanapach, przytulać dziecko w tych samych rzeczach w których byliśmy w przychodni, bibliotece, przedszkolu, uczelni czy pracy, zwłaszcza że poruszam się z dziećmi komunikacją miejską, pewnie nie raz i nie dwa siadamy na brudnym miejscu, ocieramy się o brudne drzwi. Jakoś tak przytulniej i higieniczniej mieć "domowe" rzeczy- które z kolei niekoniecznie są wieczorem prane, czyste zostają na kolejny dzień. Codziennie do prania tylko podkoszulki/bluzeczki przy ciele, i bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również przebieramy się w domowe ciuchy w domu, choć ja głównie z wygody zakładam cos luźniejszego itp, ale dzieci chodzą w tym co były w szkole/przedszkolu/żłobku. Z tym ze po całym dniu nie wyobrazam sobie założyć na drugi dzień tej samej bluzki w której np była cały dzień w przedszkolu, wiadomo tarzala się po podłodze, wszędzie zarazki itp dzieci tam tez chore często. Potem trzymać te rzeczy w szafie z czystymi ciuchamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piorę wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez piore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas panuje wszawica. Dzien dnia piore wszystko. Czapke i kurtke tez codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając kafeterię dochodzę do wniosku, że wiele kobiet ma problem z elementarną higieną. x Dziecko nosi ubranie CAŁY DZIEŃ, dodatkowo w żłobku gdzie nie masz pojęcia gdzie się tarzała tak naprawdę, i Ty się jeszcze zastanawiasz czy prać czy nie prać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież mowa o ubraniach które wizualnie są czyste a nie upieprzone od tarzania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×