Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naszyfka

Ubranka, akcesoria bawełniane których poszukujemy. Mamy pomóżcie

Polecane posty

Gość Naszyfka

Witam, uwielbiam szyć, tworzyć oryginalne ubranka, rzeczy dla dzieci:) Robię małe rozeznanie i chciałabym Was rodziców poprosić o pomoc. Napiszcie mi w komentarzu czego poszukujecie pośród asortymentu dla dzieci? Może jest coś takiego co brakuje albo jest ciężko dostępne? Lubie wyzwania, czekam na propozycję. Będzie mi bardzo miło jeśli udostępnicie post dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to już raczej wszytsko jest dostępne, ciężko sięw bić z czymś, chyba że masz naprawdę super pomysł i twoje ubranka będą unikatowe ale jednocześnie nie za olbrzymie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
w sumie racja, wyróżnić można się chyba jedynie ciekawym łączeniem wzorów i kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
A co myślicie o strojach na balik jesieni czy karnawałowy w przedszkolu? ale nie oklepanych, tylko na zamówienie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko nie chodzi jeszcze do przedszkola, ale myślę, że tego też jest pełno za grosze, wiadomo, że tandeta z chin, jakiś sztuczny materiał, ale chyba matki wolą kupić to niż wydać więcej kasy. Musiałabyś trafić do osób które lubią unikatowe rzeczy hand made, dobre jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
Dziękuję za opinię:) każda jest dla mieszkańców ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
Dziękuję za opinię :) każda jest dla mnie ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×