Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubranka dla dzieci moja pasja

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem mamą i dzięki temu odkryłam swoją pasje czyli szycie ubranek dla dzieci. Zerknij może Ci się spodoba:) www.naszyfka.pl pozdrawiam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne. Mam nadzieję że nie pójdziesz w kierunku falbanek, aplikacji i wszystkiego co się da, naraz. Powodzenia! P.S. Co z sukienkami dla trochę starszych dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za odpowiedź:) Chce aby moje ubranka były wyważone i miały to coś w sobie. Pomysłów mam w głowie mnóstwo, a jeśli chodzi o starsze dziewczynki to właśnie powstaje projekt sukienki i pewnie za tydzień, maksymalnie dwa umieszczę ją na blogu. A powiedz mi o sukienki dla dziewczynek w jakim wieku Cię interesują? Pozdrawiam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam o sukienki... Uwielbiam oglądać te na 3-latki, a moja córa ma 6 lat i załapuje się na dwie grupy wiekowe, starszą i młodszą. Tak sobie myślę. Gdy tak siedzę z innymi mamami na placu zabaw i rozmawiamy o dziecięcych ubraniach, to ważnym motywem jest kolor, nie tylko fason czy praktyczność. A tymczasem w ubrankach dziecięcych brakuje często wyrazistych, nasyconych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne ubrania:) nie mam córki, mam syna i nie jestem zaintersowana zakupm bo jestem chwilowo bezrobotna ale powiem szczerze ze spodziewałam sie czegos przecietnego zanim otworzylam linka, ładne rzeczy, widac z takie na co dzien :) moim zdaniem super! moze masz wmiescie jakies miejsce skupujace takie ubrania? w poznaniu np jest magiczny zakątek na osiedlu rusa a mysle sobie ze w kazdym wiekszym miejscu jest cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
O, fajnie, że się wypowiadacie na temat moich ubranek:) ( tak wogole musze zarejstrowac sie a nie udzielsc jako gosc;) Sukienka która obecnie szyje jest dla dziewczynki która ma 4 latka i będzie różowa bo taki kolor chciała ale mam też zakupiony już chabrowy kolor jest on nasycony i chce stworzyć taka może z białymi dodatkami, bedzie uszyta z dresowki taka wygodna, zaprezentuje obie na moim blogu. Tak na prawde paleta możliwości jest ogromna i można uszyc ubranko w każdym kolorze i wzorze ale moim zdaniem musi to być wywarzone;) Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
Mamo z Poznania cieszę się że udało mi się Ciebie mile zaskoczyć klikając w link :) dziękuję też za podpowiedź sklepu na osiedlu rusa, zobaczę co proponują. Pozdrawiam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
Zapraszam serdecznie, pojawił się nowy wpis:) www.naszyfka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błąd ortograficzny w nazwie zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
Drogi Gościu, ten błąd ortograficzny w nazwie mojej strony to przemyślany wybór i celowy błąd językowy. Oczywiście ma prawo Tobie się nie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic specjalnego te ubranka. Ty chyba ladnych ubranek dla dzieci nie widzialas, ze taka tandeta sie zachwycasz? Ten granatowy komplet z legginsami to pizama, tak? Bo chyba na ulice bys w to dziecka nie ubrala? Ale legginsy do spania to strasznie niewygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
Przyjmuję komentarz na "klatę";) każdy ma prawo do własnej opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
"Wiecie co jest najważniejsze w spełnianiu swoich marzeń? Przestać o nich rozmyślać, zastanawiać się czy to ma sens, co będzie jak się nie uda? Trzeba po prostu zabrać się do ich realizacji. Tak też zrobiłam." ( http://naszyfka.pl/pierwszy-krok-do-realizacji-swojej-pasj…/ ) Zapraszam do polubienia strony https://www.facebook.com/naszyfka/ Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ciuszki! A nie myślałaś o tym, aby je sprzedawać? Jest pełno stronek gdzie mogłabyś je wystawić, np. http://www.mamibazar.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
Bardzo dziękuję za odpowiedź i sugestię:) Na razie szyję, pokazuję, zbieram opinię:) ale tak, bardzo chciałabym zając się tym na większą skalę niż zacisze domowe:) a póki co to zawsze na blogu jest formularz kontaktowy jeśli komuś coś się spodoba;P Pozdrawiam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
Chłopcy dzisiaj Wasz czas:) Czapki baggy w dwóch wzorach: żaby i paski, bardzo spodobał mi się ten wykrój czapki, tym razem uszyłam także chusty do kompletu na chłodne jesienne dni... Prezentacja z opisem na blogu http://naszyfka.pl/paski-i-zaby-chlopiece-czapki-baggy/. Zapraszam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
A może żaby Was zainteresują?;) http://naszyfka.pl/ propozycje dla chłopców. Zapraszam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
"Co jest tak na prawdę ważne podczas wyboru ubrań? Na co zwracać uwagę? Czy skład procentowy na metce ma znaczenie? Jest sporo osób, które sprawdzają z czego uszyte jest ubranko, inne patrzą tylko i wyłącznie na cenę, a znajdzie się też taka grupa, którą interesuje tylko efekt wizualny. Chciałabym dzisiaj zwrócić Waszą uwagę na dość istotną kwestię..." ciąg dalszy na blogu zapraszam http://naszyfka.pl/materialy-uzywane-do-szycia-ubranek-co-o-nich-wiemy-moje-spostrzezenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio szyjesz dzianine na zwykłej maszynie? Ciekawe za ile zgłoszą się do ciebie klienci z reklamacjami... Naciągnij sobie szew w jednym ze swoich ubranek a zobaczysz co się wydarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszyfka
Zgadza się pierwsze ubranka dla swoich dzieci szyłam na zwykłej maszynie, później ściegiem elastycznym i overlokowym i nigdy mi się nic z nimi nie działo. Ale profesjonalne wykończenia tylko na overlocku i tylko takie profesjonalne, gdy będę miała pewność, że nic się z nimi nie wydarzy, sprzedam kiedyś potencjalnemu klientowi:) Na razie szyje na własny użytek Ps a overlock już wprowadzam w życie, także bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×