Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znajoma

ujastek- kraków

Polecane posty

prosze o jakies opinie na temat tego spzitalam. ktoras tam rodziła??? doktor Peszek- zna ktoras??? jesli tak to prosze rowniez o opinie na jego temat!!! z gory dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sylwia na naszym topiku podalam Ci kilka linkow o ujastku a poza tym moze na tamtym formu wpisac w wyszukiwarce nazwisko tego dr i tez na pewno znajdziesz kilka informacji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dzieki widziala- czytam dosc dobre rzeczy ale slyszalam niezbyt dobre a co do lekarza- nic innego nie znalazlam jak tylko to ze pracuje w mojej przychodni. chba ze zle szukam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie ma za co :) poszukaj jeszcze na tamtym forum ja czytalam ze to dobry szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od znajomej slyszalam ze zly- ledwo uszla z zyciem ale od 2 innych znajomych- bedacych pod opieka mojego lekarza(dzieci w wieku 5mc,2lata,3lata) slyszalam ze rewelacja. jeden defekt- automat do kawy nie dziala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, wiesz Sylwia-nie dzialajacy automat do kawy stanowczo dyswalifikuje ten szpital ;) bylabys bardzo nieroztropna jak bys sie zdecydowala na porod w tym obiekcie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak sadze:D zepsuty aparat do kawy- hm...........i co jeszcze??:D ale ten \"defekt\"(slowa znajomego)- rozbroil mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×