Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urodziła i umarła

Polecane posty

Gość gość

Słyszałyście o tej młodej bo 18 letniej dziewczynie, która zmarła po porodzie ? Szok! Takie młode życie, ojciec dziecka pewnie tez małolat a dziecko zostało bez matki -:( wczoraj widziałam tylko krótka zapowiedź ale programu nie widziałam. Chodzę i mysle o tej tragedii przecież dzisiaj kobiety nie umierają przy porodach a tu takie cos -:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądałam ten reportaż. Aż się łza w oku kręciła, pokazali jak była przygotowana na to dziecko, nowy ładny wózek, łóżeczko wszystko porządne, żadna patologia. A ta dziewczynka malutka Marika się nazywa, Boże taka śliczna dziewczyneczka! Rodzic tej matki są dla małej rodzina zastępcza, tak zdecydowali z ojcem dziecka... Wiesz poród to ogromny wysiłek dla organizmu, różnie może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała zatorowość płucną to jest częste powikłanie na jakim świecie wy żyjecie A po drugie niby czemu miała by być patologia ?????? Że co że miała 18 lat Boże co was to obchodzi kto ile ma lat jak decyduje się na dziecko :-o pilnujcie swojej d**y :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imię Marika, no to samo za siebie mówi kim matka jest, do tego ludzie umierali, umierają i będą umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre,że dzieciątko zostało bez matki już w pierwszych chwilach swojego życia,kiedy to potrzebuje mamy najbardziej. Oglądałam to i płakałam trzymając synka na rękach. Aż mi serce ścisnęło gdy pomyślałam,że to mogłam być ja i moje dziecko wychowywałoby się bez matki. Rodzice dziewczyny dobrze zajmą się malutką. Dobrze,że w ogóle ktoś zajmie się dzieckiem bo niestety są przypadki,w których takie maleństwo nie ma nikogo. A co do komentarza z tym,że jakie imię taka matka - co to miało na celu? Co ma imię do tego kim jesteśmy? Marika to ładne imię(osobiście znam dwie i to nie żadna patologia). Jakby nazywała się Eugenia też byś tak głupio komentowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:04, wiec kim jest matka? Co Ci to imie powiedzialo o tej dziewczynie jako matce/czlowieku? Odpisz, bo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Marika to normalne imię. Moja kolezanka z pracy ma córkę o tym imieniu i to wykształcona kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy to słuszne robić sensację wokół tragedii czyjejś rodziny jeśli nie ma to na celu uwrażliwienia społeczeństwa na określony problem lub nagłośnienia jakiś zaniedbań ze strony służb publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak czasami bywa. Nie pierwsza i ostania zmarła po porodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier/do/l/e IMIĘ MARIKA mówi samo za siebie no ok to co ono mówi ???? Brak słów co za imbecyle tutaj siedzą :-o A le strasznie mnie ciekawi co mówi to imię tak samo jak NIKOLA tak ma na imię córka naszej pani ginekolog do której na nfz czeka się w kolejce 3 miesiące a prywatnie kilka godzin :-p musi być strasznie patologiczna że tak baby przyciąga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma na imie Marika, wiec nie zal matki. Oslice p********e tu siedza. Ciekawe jak ona ma na imie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 15:50 . Nigdzie nie napisałam że jak mała się tak nazywa to znaczy że patologia :/ wręcz przeciwnie, napisałam pozytywnie o tej dziewczynie i jej coreczce. Tylko jak ktoś widzi młodą dziewczynę na porodowce to zaraz myśli że patologia bo ma dopiero 18 lat i pewnie się puszczala, a ta rodzina nie wygląda na taką, dziecko miało piękną wyprawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra tej dziewczyny mowila,ze w ostatnim miesiacu ciazy skarzyla sie na dusznosci i problemy z oddychaniem.Nawet po schodach ciezko jej bylo wejsc.lekarka do ktorej chodzila powiedziala,ze w ciazy to normalne! Nie zlecila dodatkowych badan.Moze wystarczylo zrobic ekg?Porod sn to ogromny wysilek,moze trzeba bylo zrobic cesarke i dziewczyna by przezyla.Zaniedbanie lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mi wiadomo to ta dziewczyna miała właśnie cesarkę ,nie rodziła naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry urodziła syna, doczytałam teraz w necie, przyczyną śmierci był zator płucny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziła sn a nie syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zaraz myśli że patologia bo ma dopiero 18 lat..." Patologia moz nie ale wybacz, 17-latka ktora "swiadomie zachodzi w ciaze" nie jest normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie zaszła w ciążę świadomie tylko to była wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ni lepiej zeby wykrobala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale świadomie ciąże dochodziła. I to pokazuje iż była osobą dorosłą i dojrzałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane nie warto się kłócić, dziewczyny jeśli jesteście w ciąży pamiętajcie o to by dbać o krążenie, spacery, picie wody, poduszka pod nogi do spania, to naprawdę pomaga, zatorowości można zapobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×