Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

urodziny 9 latki co na prezent

Polecane posty

Gość gość

co mozna kupic na urodziny 9 letniej dziewczynce? corka mowi ze chce dac legofrends ale to za drogie.Kupilam portwel monsterhigh,taki zestaw do robienia branzoletek i cos jeszcze mozna dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecku dość, ale sobie możesz kupić słownik ORTOGRAFICZNY! portfel!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-/ he...dobrze.A cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup torebke lub perfumki , ja bym tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy jeszcze załozysz ten sam temat!!!!!!!!!!!!!!!!! bezmozgie yeti, co nie umie samo pomysleć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chmm...dobry pomysl.Jakies male perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz zakladam temat przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie jakies małe perfumki monster high , lub hannah montana zalezy co tamta lubi , ale mowie ci bedzie zadowolona jej pierwsze moze perfumki i torebeczka albo kosmetyczka własna .Dziewczynki w jej wieku lubia sie juz pewnie stroic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie to niech ona kupi sobie słownik bo az wstyd, chyba ze ma 13 lat, to jeszcze mozna wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portWel, branZoletek, CHm - jaki matoł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D. taaaa. jestem matol...lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no lepiej:D, ale goń po slownik zanim znow cos napiszesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki w tym wieku uwielbiaja monster...wiem cos na ten temat ,bo sama mam w domu 9 latkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to najwazniejsze ze tobie lepiej i zadowolona jestes... brONZoletki kupione,portWel tez wlasnie z monster.Jeszcze jakies perfumki i bedzie gucio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie to niech ona kupi sobie słownik bo az wstyd, chyba ze ma 13 lat, to jeszcze mozna wybaczyc x x No koniecznie , to Tobie jest potrzebny słownik , błąd sama popełniasz zaczynająć pierwsze słowo z małej litery :P:P Ile Ty masz lat ? 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaneta mama Olafa
Naprawdę tani , za to fajny i bardzo kreatywny i rozwijający prezent to zestaw robotów solarnych. Można z zestawu złożyć 7 różnych modeli pojazdów napędzanych baterią słoneczną. Fantastyczna zabawa oraz nauka, choćby o ekologicznych źródłach energii. Ja kupiłam zestaw za 22 PLN i jestem bardzo zadowolona. http://www.kuferekzabawek.pl/zestaw-solarny-p-258.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mojej kolezanki corka miala 10 lat dalam jej zaproszenie do kina. mogla sobie wybrac film, ja ja zabralam,kupilam Popcorn, napoje i zawiozlam do domu. byla bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość12345678910
Monster High???? W życiu bym córce ie kupiła i zapowiedziałam rodzinie zeby czasem nie przyszło im do głowy kupienie czegoś z MH bo od razu wyrzucę. Córka ma 6 lat. Nie rozumiem tej głupiej mody, nawet pani w zerówce dzieciom puzzle z MH zamówiła:/ Dobrze że dyrektorka zareagowała... Przecież jest tyl innych zabawek, lalek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sam z żylek filofun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka najbardziej cieszy się z książek :) ostatnio w naszej kolekcji pojawiły się Pitu i kudłata, a wcześniej Koszmarny Karolek. Obie książki są rewelacyjne,, ale Koszmarny Karolek mimo wszystko wygrywa z duża przewagą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupiła książkę zaopiekuj się mną a jak nie lubi czytać to simsy 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może prezent z pomysłem-wyjście do teatru/kina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponowałam wyjście do teatru-jeśli mieszkasz w większym mieście np. na Jezioro łabędzie-jest to balet adresowany do wszystkich grup wiekowych- może nie do przedszkolaków, bez przesady, ale już od 7 do 99 lat jak najbardziej-w sumie to też zależy od dziecka bo ja byłam 3 czerwca na Jeziorze i obok mnie siedziała babcia z 7-letnią wnuczką, którą morzył sen, spektakl ją nudził i po antrakcie już nie wróciły, za to z drugiej strony mnie siedziała Włoszka z synkiem w plus razy oko wieku wzmiankowanej dziewczynki-chłopiec bardzo angażował się w oglądanie spektaklu( za co jestem dla niego pełna uznania zważywszy na gatunek przedstawienia a jest to balet). Oprócz dzieci były też i nastolatki, i dorośli. Jeśli mieszkasz w mniejszym mieście-może warto by pomyśleć o zorganizowaniu Małej wyjazdu do większego miasta na przedstawienie? W grudniu polecam też Dziadka do orzechów. Poza tym książki(choć serię o Violetcie bym raczej odradzała), może być już biżuteria, jeśli dziewczynka przejawia zainteresowania muzyką, ma już ulubionego wykonawcę to może płyta? Popieram Lego, bo rozwija motorykę, są jeszcze zestawy kreatywne- rozmaite rzeczy do samodzielnego wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zestaw modelarski? Co prawda zwykle mężczyźni i chłopcy lubią się tym zajmować, ale u mnie w domu córka bawi się w to na równi z synem. Kupujemy rzeczy w sklepie internetowym - http://www.modelmaking.pl/ Jest dobrze zaopatrzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×