Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urodziny dziecka

Polecane posty

Gość gość

Drogie kafeterianki,co o tym sądzicie.Chrzestna mojej córeczki piecze torty ,piekne ,na rózne okazje.Przyjechała ostatnio w przeddzień imienin dziecka,myslałam że przywiezie jakiegos torta ,a ona kompletnie to olała.Przyjechała nawet drobnego upominku nie kupiła o torcie nie wspominając.Nie wiem co o tym myslec,ja ja poczęstowałam swoim tortem bo upiekłam sama,nawet nie czuła się zażenowana,ludzie co za świat,czy ja jestem pazerna jakaś czy tak to sie odbywa???? Ja bym się chyba spaliła ze wstydu na jej miejscu,córeczka ma 7 lat,więc już orientuje sie w różnych sprawach.Dodam że kasy ma jak lodu,ja nie chcę prezentów nie wiadomo jakich,ale ludzie jak można byc tak bezczelna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzin nie imienin,sory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja miałam taką samą sytuację ostatnio,tyle że synek ma 6 lat,masakra drugi raz bym tej pannicy nie wzieła za chrzestną,mam w d***e jej prezenty,ale dziecku było przykro i tyle.Damusia z farbowanymi kłakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bierzesz 500 plus i ci jeszcze mało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta polaczkowata zazdrość.... Zrób sobie dzieci i pobieraj 500 plus jak tak Cię to boli. Z pewnością i tak ci co pobierają to pewnie tylko w malym stopniu sa finansowo odciazani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nie zgodziłam się i nigdy nie zgodzę się być chrzestną żadnego dziecka. Mi się wydawało, że ważne są relacje, a nie zasypywanie prezentami. Uprzedzajac, kiedy idę do siostry to zawsze mam coś dla jej dzieci. Ale nie dlatego, że siostra wymaga tylko dlatego, że ja chcę. I nie wyobrażam sobie mieć pretensji jeśli ktoś nie przyniesie czegoś moim dzieciom. I nie, nie chrzestna twojej córki jest bezczelna tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro przyjechala na urodziny twojego dziecka twoim obowiązkiem jest upieczenie/ kupno tortu i poczęstowanie jezeli tak ci zależy. Ona jest gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to smutno trochę. Nikt nie mowi o wydawaniu kasy czy coś takiego ale 7 latce to mogła kupić bukiecik kwiatków za 20 zł i dziewczynka by się coeszyla. Ja mojej chrzesnicy do pewnego momentu robiłam urodzinowe prezenty. Później jakoś relacje się rozeszły ale zawsze na gwiazdkę dostaje prezent i jak jadę te 2 razy w roku w okolice to kupuje coś ma 12 lat więc wydanie tych 40 zł na bluzkę a ona ma frajdę to żaden koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy głupoty p*********e..skoro przyjechała prawie na urodziny to raczej mogła postarać się o jakis drobiazg chyba,a szczególnie jak piecze torty to co by jej szkodziło zrobic dla chrześniaczki coś,autorka ma racj***aba bez honoru,nikt nie mówi o wielkiej kasie,ale prezent mały dla dziecka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 8.33 puknij się w soja tepa główkę ,sama pewnie lecisz z pustym ryjem na jedzenie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:55 A czytać ze zrozumieniem umiesz czy do szkoły podstawowej pod górkę było? Pewnie jesteś jedną z tych matek, które tylko wyciągają rękę i czekają aż ktoś da i tego uczysz własne dzieci. Wstyd. Więc przeczytaj jeszcze co napisałam, a później szczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imieniny? wy takie rzeczy obchodzicie w ogole? ja nie mam pojecia kiedy kto ma imieniny... moze jeszcze przyjedzie. na szzescie ja nie mam chrzesniakow. okropienstwo. niektorzy z was sa okropni. jak ja bym mogla wymagac czegokolwiek ja sienciesze i czuje szacunek ze odwiedzi ze pamieta i jest a nie prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz szczerze która z was poszła by do kogos na urodziny czy imieniny bez prezentu ??? nie wazne czy do dziecka czy do starszej osoby .Bo ja napewno bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zapomniała, ze dziecko ma urodziny. Ja jednego roku zajechałam do sióstr na kawę. Dopiero w trakcie rozmowy wyszlo, ze jej córka moja chrześnica urodziny. Zapomniałam na amen wypadło mi z głowy, człowiek za dużo czasem ma obowiązków.ale z siostra pogadałam bylo ok , z prezentem podjechałam później.A tu nawet nie pogadaly, tylko od razu obraza autorki, ze chrzestna nic nie przywiozła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście zwykłe kretynki bezmózgie idzcie w cholerę idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nic nie dostamam od chrzestnej. Zyje. Jesli corce jest przykro to wytlumacz, ze to rodzice sa od dawania prezentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była autorka ta u góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra zapomniała o urodzinach mojego syna. przypomniała sobie kilka dni pozniej. tak jej było wstyd ze zabrała młodego na cały dzień do CNK, Ale Zebra a potem na pizzę. Młody był przeszcześliwy wiec moze nie ma co z gory oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że coś takiego może być bolesne, ale myślę, ze nie jest to też nieodwracalna tragedia. Tak, jak niektóre z was pisały powyżej, wystarczy później jakoś to zrekompensować i sprawę można zamknąć. Ja na przykład pokusiłam się o w miarę tani, ale widowiskowy prezent w postaci https://pokazy-iluzji.pl/dla-dzieci/ i wszystko skończyło się szczęśliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to już zaczynają pomału mówić o strojach karnawałowych, dobrze że znam już stronę https://godanparty.pl/ , gdzie można dostać bardzo fajne stroje w super atrakcyjnych cenach. Najpierw ma Asia urodziny to jej zamówimy, a później Olkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cila
Dziewczyny jaki prezent na imieniny dla 5latka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem na uatrakcyjnienie urodzin dziecka jest wynajęcie animatorów, którzy zajmą się zabawianiem wszystkich małych gości. Osobiście polecam wam zgłosić się do www.kaczki-dziwaczki.pl we Wrocławiu. Mają spore doświadczenie w zbawianiu dzieci i robią to świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanana6
Warto uatrakcyjnić dziecku urodziny. Mogę polecić pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego oraz prowadzone przez niego warsztaty. Moje dzieci świetnie się bawiły, tutaj namiary http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×