Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGUSIA31

USG pranetalne 4 D pomyłka płci

Polecane posty

Gość AGUSIA31

Wiem ze dawniej pomyłki się zdarzały ale czy na takim dobrym sprzęcie USG pranetalne 4d w 12 tygodniu ciązy jest to jeszcze możliwe? Mam dwóch synów z owulacji (14 i 15 dc) teraz planowana była córa 9 dc i prawdopodobnie będzie 3 chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze wczesną ciąża więc wszystko się może zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym etapie to tak na 95 procent. Natomiast takie celowanie to zabawa, płeć zależy od nasienia, a to indywidualna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie prenatalne to raz, dwa ze na 4 d raczej pomylek nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze moze byc za wczesnie. U mnie w 12t2d wskazano na syna i jest syn. Niemniej na ile było to pewne wtedy to nie wiem... Myślę jednak, że jak mówią o chłopcu to są bardziej tej płc***ewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
To ze płeć zależy od nasienia to wiem tutaj jedynie była próba zwiększenia poczęcia córki zaraz po okresie . Więcej prób juz nie bedzie . Napisałam na forum bo nie ukrywam ze mam jeszcze taki 1 % nadziei, że jednak pomyłki się jeszcze zdarzają . Badanie genetyczne 3d 4d dobry sprzet dobry lekarz. Lekarka pokazała niby siurka ale mi to bardziej na dwie kuleczki niż siurek i jajeczka wygląda .stwierdziła że patrzy na kat nachylenia i ze jak pionowo do góry to ze chlopak wiec pewnie tak będzie. Dziekuje ze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wv15tc miałam mieć chłopacy a już w 17 to jest cora Teraz 32i dziewczyna. Poczytaj sobie ze w tak wcześniej ciąży narządy wyglądają identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na usg tradycyjnym rzeczywiście na tym etapie ciąży pomyłki są częste. Ja rodziła 2 razy w obu przypadkach miałam usg 3d4d w 12tyg. I lekarz ani razu się nie pomylił. Zresztą to było tak oczywiste że sama patrząc w monitor widziałam. Pierwszy syn druga córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, w 12tc to laik nic nie zobaczy. Lekarz się waha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
decydujace bedzie badanie połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym etapie to taki wyższy poziom wróżenia. USG koło 18-20 tygodnia będzie pewniejsze. Poza tym celowanie w płeć zwiększa szanse z typowych 50:50 na jakieś 60:40, także wiesz, żadna to pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem w stanie zrozumieć kobiet dla których płeć dziecka ma tak ogromne znaczenie. Idąc na usg nie myślicie o tym żeby zdrowe było. Usg 3d lub 4d jest po to aby potwierdzić lub wykluczyć wady i choroby dziecka. Ciekawa jestem autorko czy zastanawialas się choć chwilę na tym, że lepiej mieć 3 syna niż chora córkę. Ale nie płeć bierze górę. Takie kobiety to dla mnie zall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planowana była córka ha ha ha. Planować to możesz weekend. A ja zaplanowałam 2 synów bliźniaków i córkę młodsza i 3 lata a i do tego chłopcy mieli być bladynami a dziewczynka brunetka i wiesz co? Nie udało się ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Planowana w przenośni poprostu zaplanowaliśmy z mężem 3 dziecko a nóż może się uda. Będąc badana lekarka spytała mnie czy chce znać płeć ja ze tak ale na samym końcu wizyty po pierwsze chciałam wiedzieć czy z dzieckiem wszystko w porządku czy jest zdrowe a płeć to był tylko dodatek do nadania a to ze mam 2 wspaniałych synów i chciałabym mieć corke to nie przestepstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Wiadomo ze chciałabym mieć 3 synów niż chora corke wiem też ze planowanie płci to loteria. Zadałam pytanie czy można pomylic płeć w tak wczesnej ciąży na dobrym sprzęcie badanie genetyczne pranetalne 3d 4d a tu zawsze musi się ktoś znaleźć co osadzi czlowieka. Mam bardzo dobry kontakt ze swoją mama i dlatego też podświadomie zawsze marzyłam o córce ale to nie znaczy ze jestem jakaś głupia albo że nie będę kochać 3 synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Mam pytanie do gośc co w 15 tc miała mieć synka a 17 dc ze córka i ze teraz się potwierdza ze corka . CZY TO BADANIE W 15 TC TO BYŁO 3D???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cię autorko. Mam taką samą sytuacje.jednak uważam ze usg 4d jest bardzo dokładne i nie ma raczej mowy o pomyłkę. Jednak cuda sie zdarxaja po porodzie.jednak nie wiem czy takie osoby mialy usg 4d.miał byc chlopczyk a urodzila sie coreczka.Życzę Ci zdrowej pięknej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Chyba już nie chce znać płci na usg polowkowym ani wogole do końca ciąży . Juz minęły 3 dni od badania i oswoilam się ze będę mieć 4 facetów w domu na czele z mężem. Ubrania rzeczy wszystko mam tera tylko czekać na szczesliwe rozwiązanie . Jak mam się dowiedziec ze to jednak była pomylka to niech to się stanie na porodówce wcześniej i tak bym nie dowierzala. Wtedy będzie czas zeby zmienia garderobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Czy komuś jeszcze na badaniu 4d w 12 tyg ciazy zamiast chłopca na polowkowym okazała się dziewczynka? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
U mnie tez w 12tugodniu usg 4d prawdopodobnie chlopiec ale nie calkiem pewne w 16 tygodniu bedzie sprawdzal:). To ty z tarnowa co zalozylas osobny watek pisalam tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 15 mailam mieć synka i tak bylo3d. Dwa tygodnie Później w17tc4d byłam na kontroli chodzę co dwa tyg bo zagrożona ciąża. Teraz już 32tydz i córka jak nic. Więc nie ma co się sugerować chyba że dr się mylił tyle razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lekarz był pewny płci ? ja na usg w 15 tyg sama widziałam że będzie syn, widoczny był sterczący siurek i nikt nie miał wątpliwości jak byłam w 2 ciąży w 12 tyg lekarz powiedział że będzie córka, ale ja nie widziałam nic między nogami, tzn ani siurka ani żeńskich narządów-typu "bułeczka" itp, urodziła się córka mogła być pępowina między nogami, ale lekarz zauważyłby pewnie najlepiej iść do kogoś innego jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz na 3d widać cipcie jak nic. A usg miałam robione w sumie też przez3lekazy bo trochę byłam w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 tc wychodziła na 91% trzecia cora,w 25 lekarka ze smiechem powiedziała ze ta mała to jednak ma jaja.Jest chłopak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Dzięki wielkie za odpowiedzi . Pierwszego syna usg 2d wiec tam nic nie widzę a u drugiego synka mam zdjęcie 3d siurka i jajek jak tralala tylko ze to 26 tc. Teraz tak jak pisałam na usg to bardziej wygląda jak dwie kulki jedna na drugiej niż siurek mawet koleżanka przeslala mi zdjecie jej synka z 12 tc i tam faktycznie jest siurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Można tu jakoś dołączyć zdjęcie ???????? Sami byście zobaczyli. Do polowkowego jeszcze daleko sprawdzę czy maleństwo zdrowo rośnie a jeśli chodzi o płeć to na dzień dzisiejszy nie chce juz wiedzieć chyba że mi się odmieni to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuć zdjęcia na portal typu fotosik albo imageshack a tu podaj linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej autorko, ja rozumiem twoja chęć posiadania córeczki :) każdy ma jakieś wyobrażenia o swoim dziecku, nie ma co krytykować dziewczyny. Nie znaczy też, że nie będzie kochała swojego 3-go synka tylko dlatego, że nie jest dziewczynką. Ja już mam córeczkę, teraz jestem w kolejnej ciąży i też gdzieś tam podświadomie marzyłam o drugiej córce, nie wiem czemu, chyba wynika to z moich relacji z ojcem a raczej ich braku. W każdym razie kilka dni temu też byłam na badaniach prenatalnych u dobrego specjalisty, który ma jeden z najlepszych sprzętów, co prawda nie robił mi badania 3d ani 4 d, zwykłe 2d, na koniec też spytałam o płeć czy cos może powiedzieć. Powiedział, że na tym etapie narządy płciowe dziecka wyglądają podobnie, ale on tu widzi też chłopaka. Myślę, że pomyłki w tych czasach to rzadkość. Też byłam trochę w szoku, bo miała być przecież 2 córa ;p, przeglądałam różne zdjęcia usg na portalach zagranicznych, żeby chyba potwierdzić to co powiedział lekarz. Jak chcesz wstaw zdjęcie z usg, nie musi być to zdjęcie 4d, może być 2d z profilem dziecka, to zerkniemy. Ja już sie tyle tych siurków naooglądałam, że już chyba sama bym sobie sprawdziła płeć. ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopak ;] u nie tam gdzie masz strzałeczkę, gdzie jest siusiak, tak nie sterczy, tylko ten woreczek płciowy leży, a lekarz też mówi że chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
No to będzie 3 synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×