Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

usg w 9 tyg.

Polecane posty

Gość

Hej dziewczyny. Jeste w 8 tyg. w ciąży i za tydzień idę na wizytę i p. doktor zrobi i usg. Czego ogę się spodziewać??? Czy już będę widziała nóżki i rączki? Nie ogę sie doczekać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przepraszam, ale ciężko wchodzi mi M na klawiaturze. przepr. za byki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Przede wszystkim - to będzie zapewne USG dopochwowe. Zobaczysz malenką plamkę, rączki i nóżki to jeszcze nie teraz. ALre przeżyciem super - no i pierwsze zdjęcie do albumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzięki :) nie mogę się poprostu doczekać:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy robiłam USG w 7 tyg. widziałam bijące serce i coś w kształcie fasoli. A w 10 tyg. serce, rączki i nóżki - nieźle machały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jestesmy juz przy tym temacie to orientujecie sie moze co widac w 3 tygodniu od zaplodnienia?? jakiej wielkosci jest malenstwo (przynajmniej mniej wiecej)? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na pierwszym usg dokladnie 6 tydzien i 3 dzien (liczac od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki) to prcherzyk plodowy mial 22 mm. a zarodek 4 mm na drugim usg 10 tydzien i 3 dzien to zarodek mial 34 mm, widac bylo raczki nozki, glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na usg w 9 tygodniu. I nie było dopochwowe tylko przez powłoki brzuszne. Widziałam bijące serduszko i zarys małego człowieczka. Dzidzia miała 2,20 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w 9 tyg. i 3 dniu - uzg brzuszne. Było doskonale widac serduszko, machające raczki i coś na "wzór" nóżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laverne
What do you do? erexin-v ingredients The company now wants to focus on winning more customers after its market share fell 0.3 percentage points over the year to 17%. Clarke said: "There is 47% of the country that does not have easy access to an Asda store and we want to change that."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeramy
I work here clomipramine generic AT&T Stadium opened up four years ago in 2009 and cost $1.1 billion to construct and has played host to Super Bowl XLV. In the coming years, AT&T Stadium will play host to the 2014 AT&T Cotton Bowl Classic,à2014 and 2015 Cowboys Classic Kickoff games,à2014 NCAA MenâÂÂs Final Four andà2015 College Football Playoff National Championship Game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to dziwne
Co za bajery piszsz dziewczyno??? 10 tygodniu ciąży. widziałaś rączki i nóżki?:D Koń by sie usmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willis
How would you like the money? 50 mg flagyl "Consumers are increasingly savvy, the recession and the internet have helped that," he said. "They will go to Aldi or Lidl to buy staple goods, vegetables, canned goods, without being too concerned about the difference in quality between leeks and potatoes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×