Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Usg we Wroclawiu

Polecane posty

Czy ktos moglby mi polecic lekarza ktory robi usg dobrze i niedrogo.Chodzi mi o okreslenie plci dziecka.Lekarka u ktorej bylam na polowkowym nie mogla dojrzec cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ciężarna
Często dziecko ułoży się tak, że ani lekarz, ani wysokiej jakości sprzęt nie jest tego w stanie zmienic. Radze uzbroić sie w cierpliwość i poczekać do kolejnego usg, albo nawet i do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie juz jestem po ostatnim usg a ze wybieram sie do Polski to chcialam isc na spokojnie moze akurat uda sie dojrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła szczęśliwa mamusia:D
kashi - ja byłam bardzo zadowolona z USG wykonanego przez doktora Jarosława Bala w gabinecie na ulicy Glinianej 40. Moje USG było genetyczne ale lekarz doprawdy przykłada się niesamowicie do wykonywanej roboty. Jeśli mu powiesz że o płeć chodzi z pewnością nie wypuści cię póki nie zobaczy:) Moja dzidzia zasnęła w trakcie badania i doprawdy ze stoicką cierpliwością doktor Bal czekał prawie godzinę aż maluch się obudzi i będzie mógł dokonać dokładnych pomiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we Wrocławiu tanio raczej nie znajdziesz w kwestii płci najlepsze jest 3/4D- koszt 200zł. Radzę jednak jak poprzedniczka poczekać na następną wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić dra Kłóska robi usg na Św. Mikołaja, 200zł, około 30-40min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ciężarna
To idź na normalna wizyte i niech Ci lekarz zrobi usg dopochwowe, jeśli dziecko pozwli coś dojrzeć - to bedziesz wiedziała. A jeśli nie to zostalo tylko czekanie do porodu na tego tajemniczego szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła szczęśliwa mamusia:D
A ja dra Kłóska nie polecam. Znajoma pracowała z nim na oddziale jako położna. Może w kwestii płci poradzi sobie, żadna filozofia ale osobiście nie polecam go w żadnym innym wypadku. Kłósek też przyjmuje na Glinianej 40. Polecam Bala. Nie tylko z własnego doświadczenia ale także opinii jego współpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ciężarna
Poza tym nie jestem zwolenniczką robienia usg wiecej niż jest to potrzebne i wskazane. Skoro to było ostatnie usg, to radze uzbroić sie jednak w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie piszcie mi ze mam czekac na nastepna wizyte bo to bylo ostatnie USG.Lekarka pomierzyla co miala pomierzyc i gdyby sie maz nie spytal to nawet by nie zajrzala a tak popatrzyla,stwierdzila ze nie widac i moze to chlopak ale pewnosci nie ma...Ja kompletnie nic nie widzialam, a przy poprzednich ciazach bylo widac i nie bylo zadnych watpliwosci wiec wiem jak wyglada chlopczyk na usg.Chcialabym isc na zwykle,nie 4d bo koszt powalajacy.Gliniana to dosc dalego,najbardziej interesuje mnie srodmiescie.Okolice pl.Grunwaldzkiego,Wyszynskiego,Sienkiewicza.Jesli ktos zna w tamtych okolicach jakiegos gina ktory dobrze zrobi usg to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi właśnie dra Kłóska poleciła lekarka i koleżanka położna :) jak dla mnie badanie wykonywał bardzo dokładnie i cierpliwie, ale to tylko odczucia po jednej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie jestem zwolenniczka robienia usg co miesiac i bez powodu,ale w tym wypadku gdzie bylo to drugie usg i ostatnie-wiecej tu nie robia chyba ze z dzieckiem byloby cos nie tak-jednak pojde jeszcze raz prywatnie zeby poznac plec maluszka.Mysle ze trzy razy to nie przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła szczęśliwa mamusia:D
MINIA85 - :) każda z nas ma pewnie inne odczucia i zawsze inne preferencje. Nie neguję, cieszę się, że byłaś zadowolona, może to ja mam złe informacje, mogę się przecież mylić. Z resztą w środowisku medycznym zdania są podzielone. Ja sama nie znoszę lekarzy nastawionych na zysk, na szybką wizytę, bo o co można zapytać w 20 minut??? Cieszę się, że zmienia się ta nasza kultura leczenia a nasi specjaliści częściej i więcej czasu poświęcają pacjentkom. Na początku ciąży byłam u jednego takiego specjalisty który nic mi nie powiedział, wręcz był zbulwersowany, ze stawiam pytanie:D dlatego zmieniłam lekarza i umawiam się na wizyty właśnie na Glinianej. Zapłacić komuś 150 zł za brak odpowiedzi na nurtujące nas pytanie??? NIE:D wolę zapłacić te pieniądze komuś kto poświęci mi chwilkę i zainteresuje się moim problemem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kashi za zwykłe badanie zapłacisz około 100zł, ale niestety nie polecę konkretnego lekarza Przyszła szczęśliwa mamusia:D zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ciężarna
Trzy razy jest nawet wskazane - 12-14 tc, 20-22, i około 32 tc. Chyba któreś przegapiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła szczęśliwa mamusia:D
A ja wpadłam na pomysł i zapisałam się dodatkowo do poradni ginekologiczno - położniczej. Oprócz tego, że chodzę prywatnie do doktora będę umawiała się na wizyty w poradni szpitalnej. Może uda mi się zrobić chociażby kilka badań na NFZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie przegapilam.W Angli robia 2 razy.W 12tyg i 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ciężarna
To ja bym poczekała do 30 tyg. na kolejne. Ja połówkowe mam za 2 tyg. Mam nadzieje, że dowiem się czy chłopiec, czy dziewuszka. Ale jakoś nie mam parcia w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy znajdziesz cos ponizej 150zł, zeby bylo dokladnie, dlugo i pewnie... ja bylam u dr Tłaczały, przyjmuje na Glinanej 40 w godzinach porannych raczej, dopatrzy sie wszystkiego... tel do rejestracji 713367776, koszt 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glinianej 40, dr Bal tez tam wlasnie przyjmuje, tez slyszalam, ze dobre USG robi.. dr Tłaczała poświęca na USG ok 30-40min... i robi je miedzy 11 a 13 tc, 20-22tc, 30-33tc... jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z wroclawia
ale do lekarza chodze na nfz to usg mialam za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli chcesz śródmieście
to zostaje corfamed przy kluczborskiej. ja tam chodzilam w ciaży do dr barcikowskiego. pleć określił w 18 tyg bezbłednie, ale z jego opieki jestem średnio zadowolona. ewidentnie chcial mnie naciągnąć na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Dr Wiktora Jarosza na Krzyckiej 94,zapłacisz koło 100 zł, mi już w 4 m-cu powiedział że będzie dziewczynka:) ma sprzęt pierwszej klasy,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na usg we wrocławiu
to kluczborska w corfamedzie usg 2D koszt 150 zł usg 3D koszt 200zl albo idz na noramalną wizytę i zapłacisz 100zł razem z usg ,taka opcja jest fajna bo i cie zbada i zrobi usg ja polecam panią agnieszke zabielska -radomska albo barcikowskiego tak aprop w Anglii mieszkasz a nie masz 200 zł na lekarza?!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na usg we wrocławiu
no w corfamedzie jak prowadza ciąze to naciągają ,też to zauważyłam ale i tak jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ma do zeczy gdzie mieszkam i ile chce przeznaczyc na usg???Nie rozumiem podejscia niektorych osob.Po prostu uwazam ze 200zl za usg to przesada.3 lata temu za 4d placilam 140zl ze zdjeciami i plyta a teraz za zwykle mialabym zaplacic 150zl?Dla mnie to zwykle naciagactwo.To wole juz pojsc tutaj prywatnie i zaplacic 70 za 4d ze zdjeciami i plyta.Milkyway dzieki za przypomnienie dr.Jarosza,pamietam ze robil mi usg przy pierwszej ciazy i okreslil plec bezblednie i mial dobra opinie wsrod pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm222
No niestety takie są realia, że ceny rosną - ja robiłam niedawno usg 3d tu http://ginekolog-michalik.pl i tam jest ok, ceny 150-200 zł, czyli taniej raczej się nie znajdzie, a przy okazji wszystko na najnowszym sprzęcie, lekarz bardzo doświadczony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też u Michalika. Szczerze polecam. Lepiej tylko sobie zarezerwować wcześniej wizytę, bo doktor jest oblegany :) Tu namiary ginekolog-michalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×