Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małpa2346453

w ciazy z bratem ciotecznym

Polecane posty

Gość małpa2346453

witam mam brata ciotecznego z korym ostanio sie kochalam czujemy do siebie cos czego brat z siostra nie czuja doszo do stosunku i co..? okazalo sie ze jestem w ciazy co robic powiedziec mu??????? a co z rodzina???? a jesli chcialby slub czy mozemy wzisc jak o jest? pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el kitty kato
slub slubem, ale wasze dzieci moga miec powazne wady genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro to
brat cioteczny,to musi byc on synem siostry jej matki,czyli pokrewienstwi z pierwszej linii masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa2346453
on jest synem mojej mamy siostry wiec..?? co robic powiedziec ?>???/ czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa2346453
wiem ze to jest strasznie dziwne ale my nie czujemy do siebie tego co brat i siotra tylko calkowiecie cos innnego jak chlopak z dziewczyna jest miedzy nami uczucie rozumiesz? wiem ze nie zrozumiesz na pocfztku sama nie moglam tego pojac ale sie stalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
jeśli to prawda to czeka Cię nagonka ze strony rodziny i to niezła... Ale jemu to MUSISZ powiedzieć, to nie tylko Twój problem ale też i jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa2346453
zadna idiotka i prosze mni tu nie obrazac kja prsze o rade a nie o obrazanie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i to normalne babyyyy
a rozum to gdzie wy macie, nie rozumiem jak może dupa głową rządzić, to upierdol głowę jak ci nie jest potrzeba, po huj ją nosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a blisko jesteście spokrewnieni?" co ty nie wiesz co to znaczy brat cioteczny?Masakra.To syn siostry jej matki.Kosciol na taki zwiazek nie pozwoli. pozatym jak to prawda to mi kaktus na dloni wyrosnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa2346453
mysle ze powiem bo co mi zostalo..a o czasami nie jest 4 pokolenie jak to sie liczy to jest linia boczna nie prosta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa2346453
niestety ale to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvjxkvbxn,cxnb mxn mn cmnxcn m
m, n x,n xmnmxzknjvzklvhjzkljvzlk vx,n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa2346453
a co z dyspensa przecies istnieje cos takiego dla szczegolnych sytuacji mozemy dostac czy nie mowie w razie czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz sie
mialam okazje rozmawiac kiedys dlugo z dosc fajnym ksiedzem. Rozmawialismy doslownie o wszystkim i wtedy tez dowiedzialam sie ze na 100% kosciol pozwolli Wam na slub, tylko musicie sie postarac. Pozwoli ze wzgedu na to ze macie (prawie) dziecko i chcecie je wychowac w rodzinie. W takich przypadkach kosciol zgadza sie na sluby by dziecko moglo byc wychowane przez obojga rodzicow, i zgoda ta udzielana wlasnie po to, by rodzice wspolnie podjeli trud wychowania dziecka. Nie potrafie przytoczyc dokladnie slow ksiedza alle o to mniej wiecej chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mysle ze powiem bo co mi zostalo.." hahaha no jak papierz wyrazi zgode to moooze. nic nie powinien.jeszcze tego tylko brakuje,zeby baracia z siostrami sie ruchali i plodzili uposledzone dzieci. jaka czwrta linia dziwczynko?To zaraz po rodzonym rodzenstwu najblizszy ci kuzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa2346453
jesli tak to bardzo ci dziekuje za odpowiedz jest to dla mnie bardzoo wazne i mam nadzieje ze wyjde za niego dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa2346453
w szczegolnych sytuacjach mozna dostac dyspense!! przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa2346453
a co do tego ze napisales uposledzone dzieci to pamietaj na cale zycie ze tak sie do najgorszego wroga nawet nie mowi!!!!! rozumiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz sie
jest to wiadomosc z pierwszej reki ze tak powiem (no z drugiej bo nie od papieza :P ) ale wiem ze dyspensa w takich wypadkach jest, zgoscie sie do jakiegos zyczliwego ksiedza, on Wami pokieruje. Nie pochwalam tego co zrobiliscie, ale i nie potepiam bo nie nam oceniac, tym bardziej ze idzie tu o los dziecka. Takze powodzenia i wytrwalosci zycze, mam nadzieje ze wszystko sie ullozy. Badzcie silni bo pewnie czeka Was sporo przezyc zwiazanych z reakcjami rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mysle ze tu nikt
ci zle nie zyczy, poprostu ciaza ''kazirodcza'' jest obciazona ogromnym ryzykiem jesli chodzi o wystepowanie wad genetycznych. Nie myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie temu dziecku
że mamusia i tatuś to równocześnie kuzyn i kuzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa2346453
Jestem popie.rdoloną głupią małpą:( Dałam se zrobić bachora własnemu kuzynkowi.:( ratujcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilijanka11111
Związki kazirodcze są w Polsce karalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa2346453
ktos sie pode mnie podszyl nie zycze sobie tego dzieki a wypowiedz o dyspensie mam nadzieje ze wszytsko sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do małpy
łączy Was pokrewieństwo 4 stopnia, więc ze ślubu nici (nie dają ślubów własnie do 4 stopnia włącznie). Może rzeczywiście jakąś super dyspensę można dostać, ale pomyśl o konsekwencjach - ewentualnych genetycznych problemach waszego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co do tego ze napisales uposledzone dzieci to pamietaj na cale zycie ze tak sie do najgorszego wroga nawet nie mowi!!!!! rozumiesz??? " no ja ci tego nie zycze.poprostu rodzina z rodzina nie powinna ze wzgledu na to,ze moga sie rodzic uposledzone dzieci(jest duze prawdopodobienstwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecina
Pamiętam, ze na kursie przedmałżenskim w liceum mieliśmy taki temat. Napewno jest to związek nie akceptowany przez kosciół.Czy jednak w związku z tym,ze bedzięcie mieli dziecko dostaniecie dyspensę tego niewiem. Jeżeli chodzi o to,ze inni cie tu straszą chorobami genetycznymi to niestety prawda. Napewno jest wieksze prawdopodobienstwo aczkolwiek tylko prawdopodobienstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×